Skip Navigation
 

Rok 600: Mapa Grzegorza Wlk

Rok 900: Bez Rekonkwisty Prawdziców

Rok 900: Z Rekonkwistą Prawdziców

28. LECHIADA

W latach 80. XIX wieku na wrocławskim Zakrzowie znaleziono Grobowce Wandalskie. Odatowano je na r. 332 ne, ale sprawą Załatwił tajny radca cesarski z Berlina, który sprawę Zakamuflował i kazał skuć z tarczy na zachodniej fasadzie Sukiennic DATĘ ze starego KATUSZA I Domu Kupców, przebudowanego w roku 1846. Grobowce te bowiem Wprowadzały Słowiańszczyznę do historii Powszechnej, z czym Niemcy Walczyli. Grobowce są wprawdzie SZKIELETOWE czyli Germańskie, ale nie ulega wątpliwości, że to są pochówki HANIEBNE

. Konstantyn Wlk przeniósł stolicę do Aleksandrii Trojańskiej, aby Wziąć Świat metalurgią armeńską. o tym myślał już Oktawian August wysyłając flotę na Taurygę-Krym, ale Leszek Chytry kazał Trakom z Aleksandrii Trojańskiej SKONFISKOWAĆ Największy Łup w Historii. Oktawian bił więc głową w ścianę: JOWE, ZWRÓĆ MI ZŁOTO EGIPTU. – OKRADŁEŚ RZYM. ZWRÓCĘ CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSPANIALSZĄ ŚWIĄTYNIĘ NA ZIEMI...

Złodziejaszek musiał zakasać togę i budować Jove-Balla JUPITERA w Baalbeku. Świątynia Jupitera została zbudowana, ale złodziejaszek został uduszony poduszką a Aleksandria Trojańska została dana Rzymowi, ale czy ze Złotem Egiptu ??? Tego jednak do Modlina nie wywieziono, bo nie było pieniędzy na wykup jeńców z Bawarii.

W r. 332 ne, podczas wojny Gockiej do Wrocławia przybyło poselstwo rzymskie z bogatymi darami dla młodego księcia. Książę z Księżną przyjęli łaskawie Poselstwo i DARY. W Miliczu zebrał się jednak pod pretekstem manewrów wandalski sztab generalny, który wysłał żandarmów, którzy zamordowali parę książęcą z dziecięciem.

Sztab generalny oczekiwał żandarmów przy Wielkim Kamieniu. Gdy ci przygalopowali to dowódca komanda Śmierci wręczył Szefowi medalion z wizerunkiem Cesarza, który księżna miała na szyji. Medalion krążył w milczeniu z Rąk do Rąk, aż powrócił do Szefa, który Cisnął Go. Para książęca została pochowana w jednym z Haniebnych Grobowców na Zakrzowie. Misy były oczywiście pełne dukatów, których robotnicy nie oddali.

Wobec czego Rzymianie UCIEKLI z Kurska i Sambora-Kijowa za Dunaj. Stepy pontyjskie zostały zaś podzielone na 3 części: Między Dniestrem a Dunajem WIZYGOCI; między Dniestrem a Dnieprem WANDALOWIE a za Dnieprem OSTROGOCI.

Profesor Manteuffel zabawił się w Stańczyka mówiąc, że Bizantyjczycy chcieli Wziąć Świat Metalurgią Armeńską – dzięki której w skarbcach bizantyjskich znalazło się 3/4 Bogactw Świata ??? Bizancjum było Mocarstwem Technologicznym, która to Technologia została upowszechniona po złupieniu Bizancjum przez Wenecjan i Krzyżowców w r. 1204.

Bizancjum eksportowało Żelazo Armeńskie do Azji przez kanał Aleksandria-Suez. Ponieważ Metalurgia Armeńska pracowała na krzyworoskiej i kurskiej rudzie i donbaskim węglu, to wandalski książę przyjmując we Wrocławiu poselstwo rzymskie Uchylił Romejom Nieba.
 
 
 
« powrót|drukuj