Skip Navigation
 

33. DRUGI LONDYN NAD ODRĄ

Coraz gorzej i gorzej...

Agnieszka Krzemińska, CZY PIASTOWIE BYLI PATRIOTAMI? Wiedza i Życie, VIII/2006

W transparencie czytamy: POLSKA JEST JEDYNYM PAŃSTWEM W EUROPIE, KTÓRE POWSTAŁO BEZ ŻADNEGO BACKGRUNDU. NIE POPRZEDZA GO ŻADEN WCZEŚNIEJSZY ORGANIZM PAŃSTWOWY, NIE KONTYNUUJE ŻADNEJ STARSZEJ TRADYCJI. Wobec tego trzeba wspomnieć, że przed Konstytucją 3-Maja obowiązywał SARMACKI POCZĄTEK POLSKI w r. 1625 pne. Ta data wynika z tradycji Wojny Wanów z Asami: Wanowie zdobyli stolicę Asów Asgard, który był na południowym-wschodzie. Uważałem Asgard za Pragę, gdyż miało tam być 12 świątyń – ale niektórzy lokalizują go w Azowie czy Astrachaniu. Doszedłem jednak do wniosku, że był to ARYJSKI Kijów kultury trzcinieckiej, zdobyty przez Wandalów kultury grobio-śmiardowskiej, gdy większość ludności aryjskiej udała się na południe, gdzie wybuch Santorynu w r. 1628 pne wyludnił Egeję i Azję Mniejszą.

Słowianom pomagali Skandynawowie, którzy otrzymali za to ziemię nad dolną Łabą, co było dla nich symbolem sukcesu. Wandalowie z Pomorza dostali zaś za ewakuację Kijowa dorzecze Odry, gdzie powstała kultura przedłużycka, oraz Wenecję z drogą do niej, co umożliwiło śródziemnomorski eksport żelaza śląskiego, czego symbolem jest najwspanialszy pałac mykeński w Pylos na Peloponezie. Nazwy te pochodziły od Pylejmonidów poznańskich, bo sejm został przeniesiony na Górę Narad tj. Cytadelę poznańską – i stąd właśnie SARMACKI POCZĄTEK POLSKI w r. 1625. Nazwa POLSKA może pochodzić od Przyjaciela Attyli Polonusa ze Szczecina, ojca Odyna-Odoakra, którzy zlikwidował urzędowo Cesarstwo Rzymskie.

Po Franzu J. Straussie protektorem mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej został Bundestag, który przyjechał do Wrocławia. Chodziło o raport i hołd Rydygiera dla Wandy ze zdobycia Kurska w 460 r. w katedrze III, ale poszła wieść, że w krypcie II znaleziono groby biskupów – więc nogi ugięły się pode mną. Po obejrzeniu ich uspokoiłem się nieco i zapytałem Rożdziestwieńskiego, czy nie boją się tak szarżować, na co odpowiedział, że to są groby Wtórne. Potem ogłoszono ekspertyzę antropologiczną: Jeden biskupek miał 4 lata a 2 były niemowlakami...

Bundestag został ZAKLĘTY W CAPA I OGRABIONY... Potem doszło do bójki niemców opolskich z Aktywistami polsko-niemieckimi o podział pieniędzy za Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej. Niemcy wezwali konsula austriackiego, który też został Pobity, co zniszczyło Europejską Konwencję Transpotu Ekologikcznego na Austriackim Silnikiem SUPEREKOLOGICZNYM, podpisaną w obecności Ministrów Transportu USA, Kanady, Rosji i Japonii. Ja oprotestowałem ASSEk jako moją własność intelektualną, co – dzięki Pobiciu Konsula – UTRZYMAŁEM.

W Solidarności’80 urzędował jeden z tych Niemców, który interesował się mymi sprawami a sekretarka mówiła, że oczekuje mnie Niecierpliwie. Po pobiciu konsula oświadczył mi jednak: CHCIELIŚMY PANU POMÓC, ALE U PANA CORAZ GORZEJ I GORZEJ...
 
 
« powrót|drukuj