Skip Navigation
 

03. AMERICAN GENESIS

Tartess to Tanger

Will Hart, ZASKAKUJĄCY DOWÓD NAUKOWY NA ISTNIENIE ATLANTYDY – Badania genetyczne obaliły dotychczasową teorię zaludnienia Ameryki przez ludy przybyłe z Azji przez Cieśninę Beringa, i dostarczyły dowodu na istnienie zaginionej Atlantydy; Nexus, V-VI 2006, s. 40-43, 60

Baskowie są fenomenem etnicznym i głównym argumentem atlantologii. Badania genetyczne potwierdziły unikalność tego ludu, wykazując jednak koneksje z Berberami, którzy okazali się nie mieć nic wspólnego z Murzynami. Basków łączono dotychczas tylko z Gruzinami, ale mają oni też koneksję z językiem PRAKHMERSKIM.

Badania genetyczne reanimowały jakby atlantologię angielską, którą rozgromiłem w I poł. l. 70-tych przy pomocy Greków i Rosjan, tak że musiała ona uznać protektorat – bo była potęgą finansową – amerykanistyki amerykańskiej, którą z kolei oskarżyłem o redystrybucję Satelitarnej Detekcji Złota. Grecy i Rosjanie poparli moją AMERYKAŃSKĄ Genezę Kultury Megalitycznej, co umożliwiło mi zdefiniowanie jej jako PIERWOTNEGO WIELORYBNICTWA AMERYKAŃSKIEGO.

Zostałem jednak zaatakowany przez kapitał żydoarabski, Krakowską Szkołę Archeologiczną i Stasi, że megality pochodzą z palestyńskiej kultury Ghassul – co zostało poparte ZAMIANĄ gazociągu algierskiego na syberyjski, a USA zgodziły się przyjąć gaz algierski.

Systemowe badania megalitów wykazały starszeństwo megalitów zachodnioeuropejskich nad bliskowschodnimi. Murzyni z UNESCO, którzy przyczynili się do upadku atlantologii angielskiej popierając moje Kultury Magalityczne jako wielorybnictwo amerykańskie, jednak zgłupieli, bo wystąpili z wnioskiem, że Egipt był efektem megalitów saharyjskich, które uznali za murzyńskie. Z tej racji mulat Sadat wygnał mnie z Egiptu – wobec czego wycofałem mój kapitał egiptologiczny do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona o której Żydzi NIE WIEDZIELI.

Archeologiczny Tryumf Palestyński trwał do badań genetycznych w l. 1985-99, które reanimowały atlantologię angielską. Ta reanimacja jest jednak skutkiem redystrybucji Satelitarnej Detekcji Złota, bo żadna wyspa między Ameryką a Anglią dla wyjaśnienia fenomenu Basków-Berberów nie jest potrzebna. Atlantyda Platona była amerykańskim władztwem Tartessu na konwencjach stalowniczych z Wrocławiem i Krakowem, co zgadza się, że megality były efektem wielorybnictwa amerykańskiego, jako technika BUDOWNICTWA WODNEGO. W r. 2005 Anglicy ogłosili EUROPEJSKĄ ATLANTYDĘ, która była już badana w Austrii, Słowacji i w Saksonii.

To wyjaśnia fenomen powinowactwa języka Basków i Khmerów wg Humboldta, że najstarszą warstwą językową nad Morzem Śródziemnym jest IBERYJSKA. Zanim bowiem w V tysiącl. pne Wrocław i Kraków zaczęły dostarczać żelazo i stal do Egiptu to dostarczały je do Iberii, która reeksportowała je również na wschód. Iberowie powinni bowiem założyć przewłokę SUESKĄ i dostarczać żelazo do Azji przed założeniem przez Izydę Egiptu, czym można tłumaczyć ich koneksje z Indochinami. Przewłoką sueską tłumaczyłem właśnie Złoto Afryki, jako efekt konwencji Żydów ze słowiańską Wenecją, która dostarczała Żydom żelazo ŚLĄSKIE, za które ci drenowali złoto za co wykupili Rzym. Złoto było fetyszem egipskim a Baskowie szukali cyny, która była tezaurusem wcześniejszym.

ATLANTYDA W HISZPANII

Mam 2 artykuły: Anna Piotrowska, POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ KRAINY; Newsweek Polska, 27 06 04, s. 62-63; Marta Landau, TITANIC BOGÓW – Atlantyda odnaleziona u wybrzeży Hiszpanii? Wprost, 27 06 04, s. 78-79. Jest to uchybienie I przykazaniu polskiemu, żeby NIE IGNOROWAĆ ROSJI i przykład głupoty niemieckiej, przed czym ostrzegał Hitlera Rausching.

Niemcy nie słyszeli, że Atlantydę w Hiszpanii znaleźli Sowieci z SATELITY, czym skontrowali w r. 1973 moją interpretację megalitów na Bahamach jako plażowych portów wielorybniczych, czyli że Atlantyda była kulturą wielorybniczą – co Profesor Szafrański nazwał SPROWADZENIEM ATLANTOLOGII NA GRUNT ARCHEOLOGICZNY.

W celu badania tej odkrytej na zdjęciach satelitarnych Atlantydy Sowieci wysłali 2 statki: Witeź I i II, które nie miały jednak szans z Atlantydą MOJĄ, toteż – jak napisałem w komentarzu do artykułu ATLANTYDA POD BAGNAMI – przybyły im z pomocą kurwy kalifornijskie. Ja zadeklarowałem ich spłatę, jeśli założą oddział Towarzystwa Kowalskiego, które będzie pilotowało światową rewolucję silnikową i lotniczą, i powiadomią byłego prezesa Swissa, Andre Dose’go. Do aktywizmu TK należy upowszechnianie i kolportowanie mych pism. Teraz prezesem Swissa powinien być Jan M. Rokita, bo bił się z bawarskimi policjantami ws. wysadzenia przez Lufthasę nad Atlantykiem 2 Swissairów z 450 ludźmi.

W artykuliku STONEHENGE NIE ZBUDOWALI KOSMICI (Fakt, 22 VI 04) czytamy, że budowniczymi Stonehenge byli Walijczycy, co jest ewidentną bzdurą, gdyż do budowy Stonehenge potrzebne były narzędzia STALIWNE więc Stohenehge mógł budować Chejron z Płocka.
 
 
« powrót|drukuj