Skip Navigation
 

13. OD GILGAMESZA DO JOZUEGO

Złoto Afryki

Robert Racot, ZŁOTO AKCENTÓW, Angora, Warszawa-Chicago-Dortmund-Toronto-NowyJork 26 VIII 2007, s. 69

Miliarder Gudzowaty, który robił z Kalinowskim Polskie Paliwo Rzepakowe, uciekł do Jerozolimy, gdzie wystrzelił jak meteor. Kupił mianowicie działkę 5000 m2 w najwyższym punkcie Jerozolimy, za Pałacem Gubernatora, gdzie zbudował Sanktuarium Tolerancji. Będzie to budowla tak rzucająca się w oczy jak Skalna Katedra na Wzgórzu Świątynnym czy cerkiew Marii Magdaleny na Górze Oliwnej.

Wg mnie chodzi tu najwyższą górę Jerozolimy Skoplech, na północnym stoku której jest Uniwersytet Hebrajski, który WYGLĄDA JAK CYTADELA. Kiedyś najwyższą górą Wielkiej Jerozolimy był Syjon, na którym była Świątynia Salomona, gdzie cesarzowa Helena urządziła świątynię Maryjną – skąd MORIA. Polskie przezwisko Niemca może pochodzić od Matki Boskiej SKAPLERSKIEJ na tarczy jako Szkaplerza. Musiałoby to jednak być przed rozebraniem Świątyni Salomona przez Omajadów, którzy chcieli zbudować tam pałac Kalifów, ale nie zdążyli.

Ponieważ TAKIE kolumny staliwne mogły być robione tylko nad Indusem czy w Kursku więc widocznie po rozebraniu ośrodka kultu FEMINISTYCZNEGO nie śpieszono się, czekając na zdobycie Kurska, czego dokonał pogromca Omajadów Ibn-Muslim, ale jego zabójca, kalif Almanzor poniósł klęską z Polakami w Czarnym Lesie nad Seretem – czego pamiątka jest nazwa Morze CZARNE. Rok później pod Tyflisem Almanzor schronił się przed Polakami w namiocie Oguza, który DZIĘKI TEMU zagarnął skarbiec kalifów i został NAJWIĘKSZYM ZDOBYWCĄ TURECKIM.

Gudzowaty pochodzi od tegoż Oguza, który ostatecznie skapitulował przed Polakami w Kabulu w r. 798. To zdaje się być powtórzeniem przez rząd izraelski tryku Saddama Husajna z głównym rywalem Gudzowatego Kulczykiem, który jednak spaskudził się – co przekwalifikowało legislaturę Aerobusa-SADDAM z Arafat-Kulczyk-Sipińska na Arafatowa-Sipińska, którą musiałem anulować.

Śladami Biblii: WYPRAWA DO ZIEMI OBIECANEJ, TV National Geographic, 24 VIII 2007, godz. 22;30-22;55

Młody Amerykanin o urodzie azjatyckiej zaprezentował SWOJĄ teorię, że przejście Żydów przez Morze Czerwone miało miejsce na Wielkim Jeziorze Gorzkim, które było północną zatoką Morza Czerwonego. Zatoka ta mogła być bagniskiem, przez które Żydzi znali przejście, gdy rydwany faraona UGRZĘZŁY.

Mówił też, że nazwa Morze Czerwone jest grecką pomyłką, z czym się nie zgadzam. Zanim Fenicjanie zaczęli hodować skorupiaka PURPUROWEGO to pozyskiwali go Egipcjanie w Morzu Wschodnim, zwanym od tego CZERWONYM. Jest to taka sprawa jak nazywanie morza Pontyjskiego CZARNYM, co pochodzi od bitwy w Czarnym Lesie nad Seretem w r. 762, w której Polacy pokonali Arabów. Armia kalifa Almanzora chciała się połączyć z Awarami, a wszyscy wiedzieli, że Polacy, którzy ponieśli już kilka klęsk, nie mają szans, więc Europa i Azja były ZASZOKOWANE, bo to nie były błazeńskie tańce francuskie. Ja tłumaczę to zwycięstwo pomocą czeską.

Wniosek, że ZAGŁADA ARMII FARAONA miała miejsce na Wielkim Jeziorze Gorzkim, pochodzi ze sprawy Złota Afryki, za które Żydzi wykupili hipotecznie Rzym. Józef poradził faraonowi rozebranie tamy SNOFRENA w Kairze, która kierowała Nil do Morza Czerwonego, i zamknięcie zatoki Północnej tamą w Suezie, żeby uzyskać sól, co dawało Egiptowi Czarną Afrykę, bo jak mawiali Portugalczycy AFRYKĘ MA TEN, KTO MA SÓL. Wezyr Józef zawarł konwencję ze Słowianami z Wenecji na kupno żelaza i stali śląskiej na wagę miedzi, które Żydzi sprzedawali w Afryce, Azji i Ameryce Południowej na wagę złota.

Faraon Jechnaton-Jehowa skłanił jednak Słowian do zerwania konwencji z Żydami dając Słowianom Serenę-Tobruk, skąd była droga do Czadu. Jehowa chciał jeszcze zabrać Żydom Złoto Afryki więc Mojżesz – jak piszę w książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) – puścił wozy ze złotem zachodnim brzegiem Wlk Jeziora Gorzkiego na północ, a gdy Jehowa rzucił się na nie przez taflę solną to kazał otworzyć tamę w Suezie, przez którą wdarło się morze, które pochłonęło Egipcjan.

Przeczytałem, że w konkurencji Indiana Jones'ów utrzymał się tylko mormon z Teksasu, Vendil. Skarb Świątyni pochodził ze sprzedaży przez Salomona metalurgii filistyńskiej za cały skarbiec asyryjski, który przewiozła Saba. Teraz jednak wobec przyznania Gudzowatemu parceli na szczycie góry Skoplech-Syjon, gdzie była Świątynia Salomona, opozycyjność Vendila jest śmieszna.

Robert Feather, NA TROPIE SKARBÓW ECHNATONA – Tajemnice zwoju Miedzianego w Qumran: Zwoje znad Morza Martwego to najstarszy zbiór tekstów biblijnych. Najbardziej enigmatyczny z nich, Zwój Miedziany, zawiera zakodowany spis miejsc, gdzie przed 2 tysiącami lat ukryto niewyobrażalne ilości złota i srebra, Warszawa Amber 2007

Dla mnie najważniejsze jest to, że WŁAŚCICIELEM skarbów był Jechnaton. Jechnaton panował w l. 1375-58 pne, a wg RF w l. 1349-1332 p.n.e.

Jechnaton wstąpił na tron przez Spisek Nefretete, która wysłała swego syna Mojżesza do Etiopii, z groźbą wstrzymania dostaw żelaza, jeśli nie oblegną Teb. Etiopowie oblegali Teby Stubramne 7 lat, w trakcie czego umarł król Etiopów a armia obwołała regentem Mojżesza, dając mu za żonę królową-wdowę Adonisę. Odsieczy Teb dokonał Królewicz, który zagarnął skarbiec Amona ogłaszając się Amenhotepem IV czyli następcą tronu, a potem przybrał heretyckie imię Jechnatona tj. CZCICIELA JEDYNEGO BOGA ATONA. Złupienie skarbca Amona było więc realizacją planu Nefretete która została Boską Małżonką.

W Egipcie było 2 skarbce: Amona-Atona i sueski z drenażu za żelazo i stał ŚLĄSKĄ na konwencji wezyra Józefa z Pelopsem w r. 1625 pne. Mojżesz był skarbnikiem sueskim, co utraciło sens po skłonieniu przez Jechnatona Słowian do zerwania konwencji z Żydami przez danie Słowianom Cyrenajki. Jechnaton chciał jeszcze zabrać Żydom Złoto Afryki, ale zginął na tafli solnej Wlk Jeziora Gorzkiego, które było pierwotnie zatoką Morza Czerwonego.

To, że na zwoju miedzowym właścicielem skarbów jest Jechnaton świadczy, że w jego konflikcie z Żydami próbowali pośredniczyć Babilończycy, ale poselstwo ich zostało zamordowane czekaniem na audiencję w SŁOŃCU. W książce "Incydentu nie było" tłumaczę, że Żydzi wykupili Rzym za Złoto Afryki, które Mojżesz ukrył w Eliacie, ale nie wiedziałem, że było ono WŁASNOŚCIĄ Jechnatona.

Muszę zacząć, że zostałem wyśmiany na zebraniu Unii Pracy, że Czechosłowacy wywieźli skarbiec carski w 10 czy 11 wagonach – bo tak biednych carów NIE BYŁO. Dla ludu podaje się ilość złota w TYSIĄCKROTNYM pomniejszeniu więc nie można gadać takich bzdur w Unii Pracy. Tłumaczyłem, że BYŁA WOJNA więc car zbiedniał, a poza tym Czechosłowacy mieli oddać ESEROWI Trockiemu nie tylko rodzinę carską, ale i skarbiec, więc mógł im złota POSKĄPIĆ. Wczoraj widziałem film o mordzie na rodzinie carskiej, w sprawie czego winien się wypowiedzieć rząd Szwajcarii ze względy na założone przez Katarzynę Wlk tajnych kont szwajcarskich Rodziny Carskiej.

Jeśli Lenin dał złota carskie na tych tajnych kontach żydom sefardyjskim to powagi nabiera wersja japońską, że były to sobowtóry, do których należałaby odnaleziona w Niemczech Księżniczka Anastazja, która wg brytyjskich badań genetycznych była polską chłopką. Dowodzący komandem egzekucyjnym Węgier mógł kazać ukryć ją swemu adiutantowi, Rumunowi, który – jak twierdziła – załatwił jej paszport na wyjazd do Niemiec.

RF szacuje Skarbiec Jechnatona na 26 ton złota i 65 ton srebra – co jest oczywiście wersją dla ludu, pomniejszoną MULTIKPLIKACYJNIE. Jeśli na podstawie konwencji wezyra Józefa ze Słowianami w Wenecji Żydzi odebrali w Pylos w ciągu 265 lat kilkadziesiąt tysięcy ton żelaza i stali na wagę MIEDZI, a sprzedawali je w Afryce, Azji i Ameryce Południowej na wagę ZŁOTA, to w skarbcu sueskim musiało być tysiące ton złota i ponad dwukrotnie więcej srebra, co flota żydowska wywiozła do Eljatu.

Aleksander Macedoński zaczynał karierę jako Książę Krakowski i wbijał SŁUPY GRANICZNE NAD DONEM. Słupy mógł wbijać po bitwie pod Cheroneą – zmieniając nazwę Tanais na MakeDONĘ – gdy wracając z jazdą scytyjską anektował Pangajon, który dawał Filipowi TYSIĘC talentów złota rocznie - wobec czego Grecy zamordowali Filipa i przywołali WYPŁACALNEGO Aleksandra.

Zgadzam się, że autorem oryginalnego dokumentu był Egipcjanin z OTOCZENIA JECHANTONA – którym powinien być Mojżesz w lektyce Skarbnika Sueskiego. Spisany po egipsku dokument został przetłumaczony w Aleksandrii na grekę a w Kumran na słaby hebrajski, który był w Kumran – jako ludowy – NIE UŻYWANY. Kumran nie było „ubogie” a bardzo bogate.

Polska nazwa ŻYD pochodzi do Ludzi Izydy. Izyda była „admirałem”, prowadzącym okręty Egejów od ujścia Tybru do Byblos, a po przewleczeniu okrętów na Morze Czerwone do Safadzy, skąd Egejowie uderzyli na Dolinę Nilu. Żydzi, jako żeglarze egipscy, byli protegowanymi Gwiazdy Morza, i stąd ich polska nazwa, pochodząca wyraźnie z konwencji Pelopsa z wezyrem Józefem. Giełda żelaza była w NAJWSPANIALSZYM pałacu mykeńskim w Pylos.

Józef – kierując się portugalską maksymą, że Afrykę ma ten, kto ma sól – skłonił faraona do rozebrania tamy Snofrena w Kairze, która kierowała Nil do Morza Czerwonego, żeby odciąć tamą w Suezie zatokę ismailską, i po wysuszeniu jej sprzedawać sól Murzynom na wagę złota. Spowodowało to 7 LAT CHUDYCH, ale przez utworzenie strategicznych zapasów zboża Egipt zdyskontował to finansowo.

RF zamieszcza rozdział 13. EXODUS – MOJŻESZ CZYNI TO, CO SCHINDLER, w którym wnioskuje, że Mojżesz wykupił Żydów z niewoli egipskiej. Nie wiem, czy zdaje sobie sprawy z tego co pisze, bo jeśli Mojżesz wyprowadził z Egiptu 600 tysięcy ZBROJNYCH to mamy, po pomożeniu raportu przez 5, 3 miliony ludzi, w tym kilkaset tysięcy Nieżydów. Dane historyczne mówią też, że Mojżesz udał się – na stare lata – na wojnę etiopską do Kuszu, co wg mnie było skutkiem konwencji Etiopów ze Słowianami w Serenie-Tobruku, którzy dostarczali żelazo przez Arkan do Dongoli. Mojżesz GROZIŁ Żydom, że jeśli będą się poddawali Etiopom to zostaną sprzedani do Egiptu i „nikt ich nie wykupi”. To daje odpowiedź na pochodzenia Felaszów etiopskich – że byli to wzięci przez Etiopów w II wojnie etiopskiej Żydzi.

W takim razie Mojżesz poprowadził większość Żydów nie na Synaj a do Arabii, gdzie żywili się oni dostawami pszenicy z Egiptu. Okupacja Synaju była nadal niezbędna dla importu żelaza z Troi na Złotym Rogu, która była dystrybutorem żelaza aryjskiego z Kielecczyzny, co nie było już jednak tak lukratywnym biznesem jak konwencja ze Słowianami, którzy teraz dostarczali żelazo do Sudanu.

RF podaje dowód, że Jehowa to ECHNATON jako jEcHNATON. Na pustyni Negew znaleziono dzban ze stemplem przedstawiającym Echnatona z Nefretete i napisem semickim: NIECH BŁOGOSŁAWI WAS JEHOWA I JEGO małżonka-SZARACH (s. 292-4). Ponieważ Nefretete była koronowana koroną Dolnego Egiptu więc musiała nosić penisa, którego przywiązywała sobie z tyłu jako Ogon.

Złoto Afryki w skarbcu sueskim pochodziło więc z drenażu złota w Całym Pasie Zwrotnikowym za żelazo śląskie, odbierane w Pylos na wagę miedzi na podstawie konwencji wezyra Józefa z Pelopsem z Poznania, który zbudował ten Najwspanialszy Pałac Mykeński. Faraon Jechnaton zerwał tą konwencję dając Słowianom Cyrenajką, skąd była droga wozowa do Czadu, gdzie była kość słoniowa i Złoto Ghany.
 
 
« powrót|drukuj