Skip Navigation
 

Sarmacki grobowiec Chrystusa w Kaszmirze

Jezus KRÓL

22. RZYM NIEZWYCIĘŻONY

Kim był Jezus?

Oskar Maya, ZNALEŹLI GRÓB JEZUSA? Sensacja stulecia, albo kompletna bzdura, SUPERexpress, 27 II 2007, s. 9

2 lata temu ogłoszono znalezienie w Jerozolimie GRÓBU JAKUBA, BRATA JEZUSA, co okazało się fałszerstwem, wobec czego należy zbadać, czy ten jerozolimski grób Jezusa nie pochodzi z tego samego warsztatu fałszerskiego? Dla mnie wiarygodna jest książka: K. J. Yaskov, EWANGELIA WEDŁUG AFRANIUSZA, "Solaris", Olsztyn 2003: Cytuję moje omówienie tej książki: „KJY najpierw polemizuje z Joshuą McDowell’em, który ogłosił w r. 1906 Spisek Wielkanocny, nazywany Jerozolimskim, a potem uzasadnia to fragmentem powieści Mistrz i Małgorzata Bułhakowa jako Ewangelią Afraniusza, która w tytułowej książce poprzedza rozdział OBJAWIENIA ZMATRWYCHWSTAŁEGO CHRYSTUSA. Ewangelia wg Afraniusza nazywana jest raportem rezydenta rzymskiego wywiadu wojskowego w Judei do Prokonsula Syrii w Antiochii, Witeliusza, któremu podlegała Palestyna. Jest to jednak nie raport a memorandum.”

Czytałem ów raport ze sceptyczną ciekawością, ale gdy Afraniusz zwrócił się do Heroda Antypasa o zafirmowanie uśmiercenia Jana Chrzcicela a ten ryknął CAŁY SMRÓD SPADNIE NA MNIE to przestraszyłem się. Aresztowanie Jana było trudne, ale dokonał tego Herod prosząc proroka o chrzest. Wytoczenie mu procesu było trudniejsze a uśmiercenie NIEBEZPIECZNE. Proces Jana musiał być tajny a legalizacji wyroku podjęła się Herodiada. Intryga była wg Freuda: Herodiada kazała przenieść proces Jana z Cezarei do Damaszkum gdzie Herod nie miał społecznej obsługi seksualnej, więc obsługiwać go musiała sama, ale odstawiła od łoża. Gdy na uczcie Salome odtańczyła Striptis to Herod nie wytrzymał, ale Herodiada powiedziała przez zęby: Pierdol Salome. – Ta zażądała głowy Jana, NA CO CZEKALI RZYMIANIE.

Śmierć Jana ZAPALIŁA południowo-wschodnią granicę Imperium, gdyż Partowie nie pomijali okazji szkodzenia Rzymowi przez swe tajne służby, nie gorsze od rzymskich. Piętą achillesową Rzymu była Palestyna, gdzie podwójnych agentów było co niemiara, co kosztowało obie strony drogo. W tej sytuacji rzymski radca Sanhedrynu, miłośnik kultury żydowskiej i agent wywiadu senackiego Fabrycjusz zaproponował Afraniuszowi skanalizowanie ruchu Jana przez jego następcę, i nadanie mu charakteru opozycyjnego wobec Sanhedrynu. Jezus nie był agentem, ale Rzym grał na niego jako możebnego ANTYTERRORYSTYCZNEGO spacyfikowania Palestyny. Doszło do układu senackiego wywiadu Fabrycjusza z wojskowym Afraniusza, który wydelegował do sekty Jezusa agenta, Judasza z Iskarionu, który służył Rzymowi za pieniądze, chcąc zebrać kapitał na założenie banku poza Palestyną.

To, że KJY powołuje się na Bułhakowa świadczy, że Bułhakow opracował literacko memorandum Afraniusza, które wcale nie zostało znalezione W ZALAKOWANEJ AMFORZE tylko powinno być ZAŁĄCZNIKIEM do Ewangelii Ariańskiej, czyli śledztwa Prokuratury Wojskowej w Aleksandrii w/s Jezusa Chrystusa. Wobec tego jest pytanie, gdzie Rosjanie to Śledztwo i ten Załącznik nabyli? – Na co można odpowiedzieć, że na Wschodzie herezja ariańska przetrwała do późnego średniowiecza, więc dokumenty te powinny być w archiwum carskim czy synodalnym. Byłyby zniszczone przez bolszewików – którzy czyścili archiwa – ale we wrześniu 1920 była bitwa nad Niemnem, którą polscy nacjonaliści przerwali pod warunkiem oddania Piotrogrodu eserom, którym przewodzili Sawinkow i Kirow.

Wg Afraniusza to aresztowanie Jezusa przez Sanhedryn miało na celu zamordowanie go, czemu zapobiegli Rzymianie. Rzymianie chcieli ukrzyżować sobowtóra, ale Jezus nie zgodził się, więc Rzymianie wykradli Sanhedrynowi ciało Jezusa, który im uciekł, wobec czego wystawiali SOBOWTÓRÓW Jezusa.

Jest pytanie, co się stało z Ukrzyżowanym, który ZNIKNĄŁ Rzymianom? Badania Całunu Turyńskiego wykazały jego autentyczność, a denat nie był martwy. Jest to prawdopodobnie wyprany całun Jana Chrzciciela, który dał Jezusowi 2 uczniów z tajnymi kontami w bankach aleksandryjskich. KJY obala Spisek Wielkanocny McDowell’a, któremu hierarchowie muzułmańscy pozwolili tylko czytać w bibliotece Jezusa w Sirngarze, gdy Bławatskiej, która zyskała ich względy jako asekurant antybrytyjski, pozwolili ODPISYWAĆ, co opracował Bułhakow? Argumentem za tym jest sprawa AUTOBIOGRAFII Apolloniusza z Krakowa, która została wydana w Anglii w 8 tomach, ale brakuje co najmniej 2, gdyż została ocenzurowana na konsekrację Apollinarego jako Przyjaciela Pana.

Rzymianie zrobili wszystko by znaleźć ukrywającego się Jezusa, ale uczniowie przemycili go przez ustanowioną w TYM CELU granicę celną z transportem niewolników do Syrii. Święty Paweł jeździł do Chrystusa Zmartwychwstałego w Hidzasie – prawdopodobnie jako funkcjonariusz prokuratury wojskowej – skąd Jezus wyjechał do Iranu, gdzie przyjechała do niego matka Maria, a o powrocie Jezusa do Palestyny nie ma mowy, co uwierzytelnia jego grobowiec w Kaszmirze, gdzie miał być pochowany w wieku 97 lat i miała być jego biblioteka, gdyż wg tradycji muzułmańskiej był mistrzem pióra i Wielkim Prawodawcą Islamu.

Wykazuję identyczność żony Nerona Sabiny Poppei z Salome II jako córką Marii Magdaleny, która wyjechała z wnukiem do Trewiru, skąd pochodzili Merowingowie, chlubiący się rodowodem od Marii Magdaleny. Byli oni po mieczu potomkami Nerona, który cywilizował Rzymian teatrem greckim.

To wszystko jest sprzeczne do publikowanych filmowo przez Kanadyjczyków rewelacjach archeologicznych, na których zarobili już ćwierć miliarda $ a chcą miliard. Przy okazji nadmieniam, że zgadzam się z opinią, iż Chusta Świętej Weroniki jest zdjęciem FOTOGRAFICZNYM, ale nie Jezusa tylko Jana Chrzciciela.

Osk, Amerykańska pisarka szokuje: JESTEM KREWNĄ JEZUSA – Amerykanka Kathleen McGowan twierdzi, że ma dowody na swoje pochodzenie od Chrystusa i Marii Magdaleny, SUPERexpress, 7 XII 2006, s. 1, 11

Nie wiem z jakiego irlandzkiego klanu pochodzi McGowan, ale jeśli z osiadłego w Irlandii klanu szkockiego sprawa byłaby prosta. Nazwa Szkocji jest od SCYTII, gdyż Szkoci są potomkami 2 armii z Pomorza, które przybyły do Anglii na wojnę z Rzymianami, gdzie Słowianie pożenili się z Irlandkami, co dało naród IROSZKOTÓW, którzy podbili Piktów. Za Marii Stuart była ewakuacja olbrzymiego skarbu templariuszy z Rygi do Edynburga, wobec czego arystokracja szkocka pochodzi w większości od Kawalerów Mieczowych, którzy jako templariusze byli katarami czyli Synami Jezusa od księżniczki marsylskiej. Skarb ten poszedł na finansowanie Waszyngtona.

Amerykanka, powołując się na Ewangelię Marii Magdaleny suponuje, że pochodzi z klanu irlandzkiego, a to sugeruje, że założycielem klanu był jakiś familiant Merowingów, który schronił się PRZED KAROLINGAMI w Irlandii. Merowingowie pochodzili jednak od córki Jezusa i Marii Magdaleny, Marii Salome, która została żoną Nerona przed jego wstąpieniem na tron jako Sabina Poppea. Małżeństwo to miało jednego syna, z którym Maria Magdalena UCIEKŁA DO GALII, gdyż w Trewirze były włości ojca Nerona.

Merowingowie zrobili karierę jako wasale Attyli, który utwierdził ich na tronie Franków i kazał podbić Anglię Króla Artura, czego dokonali wespół z Sasami i Anglami duńskimi, a potem poddali się Wandalom.

Równie ciekawy jest motyw książki Kathleen McGowan, która wyznaje, że do ujawnienia tajemnicy rodowej skłonił ją sen, w którym Matka Boska oprowadza PISARKĘ po Jerozolimie i każe jej wszystko opisać – co jest poprawne psychologicznie. Mam nadzieję, że była to Wspaniała Jerozolima Herodów a nie zbudowana przez Rzymian mała Kapitolina. Chciałem to sprzedać Niemcom za małe pieniądze, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko PAŁAC Salomona Żydom i dał Palestyńczykom, co ośmieszyło Indiana Jonesa.

Mam nadzieję, że Kathleen nie skończy jak Indiana Jones, który strawił miliony ojca na szukaniu Skarbu Świątyni, który odzyskali Asyryjczycy, bo pochodził ze sprzedaży metalurgii filistyńskiej ZA CAŁY SKARBIEC ASYRYJSKI. Jeśli uraziłem kogoś genealogią od Nerona to pocieszam, że polski historyk napisał: KTO ROBI POTWORA ZE ZDOLNEGO I DOBREGO CESARZA, JAKIM BYŁ NERON a do mej sagi rodzinnej należy I wersja Quo vadisa, którą Sienkiewicz dał ocenzurować za milion rubli i Nobla. Mój pradziad jako przyjaciel Popławskiego z Głosu asekurował Sienkiewicza.
 
Strony:« Poprzednia 1 2 3
 
 
« powrót|drukuj