Skip Navigation
 

14. TROJA I DŁUG SUŁTAŃSKI

Jadacze fakaliów pruskich

ŚWIATYNIĘ SALOMONA BYDOWAŁ FARAON SEZOSTRIS A TROJANIE-TRACY ZŁUPILI RZYMSKI SKARBIEC CESARSKI

Zasłużony Architekt PWr Leszek Zdek, który nie został profesorem tylko dlatego, że nie chciał wstąpić do PZPR, dał mi 2 książki: Frank E, Manuel, PORTRET NEWTONA, Prószyński i S-ka, W-wa, oraz Aleksander Krawczuk, HEROD, KRÓL JUDEI, WP W-wa 1988. W I książce jest mowa o oryginalnym i NIEZROZUMIAŁYM planie Świątyni Salomona w zbiorach Izaaka Newtona, który Babson Institute Library może udostępnić do ewentualnego zracjonalizowania. Budowniczym tej Świątyni Salomona miał być faraon Sezostris. LZd namawiał mnie do napisania do BIL.

II książka jest jeszcze bardziej sensacyjna. Otóż gdy Rzym prowadził wojnę nad Donem to w ekspedycji przeciw Sarmatom Wielkiego Wodza Rzymu Marka Agrypy wziął udział Herod Wlk z kilkoma okrętami. Żona Wielkiego Wodza, córka cesarza Oktawiana Augusta Julia chciała zwiedzić Aleksandrię Trojańską, z której wywodził się ród Juliusów. Tojanie aresztowali jednak Julię i – może za jej pomocą - złupili skarbiec cesarski na Athosie – tak że KAŻDY TROJANIN SPAŁ NA SKARBACH. Był to łup z Egiptu, od którego większym mógł być tylko Skarb Stalina na wykupienie przez holokaustów USA, wzięty przez LWP wraz z generalissimusem w wojnie ukraińskiej.

Rozwścieczony Oktawian zdymisjonował Wielkiego Wodza, ale konflikt zażegnał Herod Wlk, który za zwrot skarbów z Atosu uzyskał zdjęcie z Aleksandrii Trojańskiej nałożonej przez Oktawiana olbrzymiej kontrybucji, zyskując tym tytuł OBROŃCY TROJAN. Gdyby nie akcja Heroda to Troja musiałaby uznać protektorat wandalski.

Wydaje sie, że wynikało to z logiki, żeby CAŁĄ flotę rzymską uwięzić na Morzy Pontyjskim (Czarnym) i obronić Troję interwencją wandalską, ale głównie uderzenie Wandalów miało iść na Triest, co przy powodzeniu powodowało aneksję Azji Mniejszej przez Sarmatów a Bałkan przez Wandalów, gdyż odbudowa floty rzymskiej przez stocznie Rodanu trwałaby LATA.

Złapany w PUŁAPKĘ Agrypa nie zdecydował się na oblężenie Troi tylko wysłał z Synopy do Efezu Heroda, który udał się osobiście do Aleksandrii Trojańskiej, gdzie PRZEKONAŁ Trojan, żeby oddali skarby z Athosu - ku wściekłości Wandalów, Sarmatów i Partów, którzy chcieli ograniczyć Imperium Romanum do ziem na zachód od Italii.

Rolf Toman, Barbara Borngoesser, HISTORIA ARCHITEKTURY od starożytności po czasy współczesne, PARRAGON Barh-NewJork-Singapore-HongKong-Coogne-Delhi-Malbourne 2009

Jest to Technika zamawiania u Niemców Repliki dla mnie – bo oni ZNAJĄ SIĘ na polaczkach – ale ci serwują pruskie fekalia, którymi otruto Rosję i Francję, co publikuje się pod sztandarem AMERYKAŃSKIM i INDYJSKIM, choć już nie brazylijskim w technikolorze.

U Krzyżaków było prawo Zabraniające metrykowania architektury, za co karano Śmiercią. Chodziło o ODUCZENIE motłochu Historii, która wg Orwella jest FUTURYZMEM, który pozwolił mu przepowiedzieć upadek Imperium Zła na rok 1984 – jako SKUTKU zakatowania Popiełuszki. Tą techniką Żelazny Kanclerz otruł właśnie Rosję i Francję, co łatwo wykazać przed sądem Karnym, a Niemcy chcieli tym otruć jeszcze Anglie i USA.

Historię Architektury trzeba zaczynać od Stonehenge, jako efektu megalitycznego Płocka – tak jak architektura egejska była efektem megalitycznego Hradczanu. Potem idą Piramidy imperializmu Starego Państwa, który powstał dzięki zdobyciu stalownictwa Kieleckiego przez kulturę pucharów dzwonowatych. Potem jest Babilon Hamurabiego z wieżą Babel a kilka wieków później HETYCKI Artemizjon w Efezie, który stał się wzorem architektury Greckiej. Najwspanialszym pałacem mykeńskim był zaś pałac Pelopsa z Poznania i Hiperdomeii w Pylos na Peloponezie.

W X wieku powstała Świątynia Salomona, która PRZEGRAŁA z rówieśną Świętą Zofią w Troi na Złotym Rogu jako mauzoleum EURYDYKI. To przebił dopiero pałac Ptolemeuszy w Aleksandrii, przeniesiony do Aleksandrii Trojańskiej, którą zaczęto zwać KONSTANTYNOPOLEM, czemu Rzym swymi najwspanialszymi dziełami w postaci Colosseum czy pałacu Dioklecjana w Splicie nie sprostał.

Niemcy o architekturze Kolońskiej to ANI ME ANI BE ANI KUKURYKU. Dopiero ja wytłumaczyłem im, że to architektura Pragi i jej męża Foroneusza z Wrocławia, którego zabili Hellenowie. W tej architekturze był Najwspanialszy Pałac Cesarski Karola Wlk na Oversburgu w Kolonii, który rozebrali mieszczanie po SPRZEDANIU cesarza Henryka IV jego niesfornemu synowi. Dla nas jest to ważne, gdyż syn Asklepiosa ze Lwowa Machaon zbudował duplikat tego pałacu w Płocku na terenie zoo, jako manifestację Pokoju z Posejdonidami.

Akademia Nauk NRD uznała, że NIE JEST TO TAKIE GŁUPIE i opracowała Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej, którą wykupił Franz J. Strauss za pieniądze ze Skarbu III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich, gdyż zdetonowanie tego kapitału naukowego w warunkach konfrontacji Ost-West mogło mieć nieobliczalne skutki. Musiał też podjąć wykopaliska archeologiczne we Wrocławiu DLA SPRAWDZENIA TEGOŻ, wobec czego przestraszony KW PZPR zrobił mnie komisarzem tych wykopalisk. I rzeczą jaką zrobiono było PRZENIESIENIE Dworu Bolesława III – największego polskiego wojownika – z Pałacu Chrobrego na Nowym Mieście do CHLEWÓW na zamku Biskupim, co jednak komunistom z KW nie wadziło.

Ponieważ zaszczułem tego Franza na śmierć to protektorem mej FChAN został Bundestag, który zdał się na mistrza masońskiego Małachowicza. Wyszło Czarno na Białym na Moje więc masoni dokonali makabrycznej prowokacją z BISKUPKAMI, które Rozgromiły Bundestag. Wobec tego protektorem mej FChAN został Kanclerz Kohl, który powołał 4 Nowych „moich pełnomocników finansowych”.

Zdawało się, że Niemcy będą mogli BECZEĆ o Architekturze Kolońskiej, ale Kohl załatwił sprawę z biskupem wrocławskim – od zakatowania Popiełuszki – który podjął się serwowania fekaliów pruskich nie tylko za pieniądze ze Skarbu III Rzeszy, ale i ze Skarbu Armii Czerwonej, wobec czego muszę pytać, czy w Skarbie ACz było te 8 tysięcy ton złota z puli na wykupienie USA przez kapitał stalinowsko-holokaustyczny, czy nie?

Frasyniuk i Labuda ogłosili Kardynała Gulbinowicza Najbogatszym Polakiem, kilkakrotnie bogatszym od oficjalnie najbogatszego – wobec czego powinien te bogactwa zalegalizować, co jest też sprawą Benedykta XVI. - Przed wykopaliskami na zamku Biskupim nikt go o TAKI majątek nie podejrzewał.

Miałem ćwiczenia z nacjonalistką Elżbietą Ostrowską, która powiedziała, że archeolodzy spodziewają się w Małopolsce znieść coś na miarę Pałacu Dioklecjana w Splicie, co puściłem mimouszu jako zbyt egzotyczne. Dopiero potem zawnioskowałem, że mówiła o wykopach Hawrota na krakowskich Bielanach.
 
Strony:« Poprzednia 1 2 3
 
 
« powrót|drukuj