Skip Navigation
 

22. RZYM NIEZWYCIĘŻONY

Capitolina

Jednym z największych OSZUSTW historycznych jest identyfikowanie Starego Miasta jerozolimskiego z Jerozolimą Biblijną, gdy jest to zbudowna przez Heroda Wlk dzielnica RZYMSKA, zwana Capitoliną. Jerozolima została zburzona w III wojnie żydowskiej za Hadriana, ale Capitoliny NIE ZBURZONO.

Sekretarz Senatu Tacyt napisał, że w I wojnie żydowskiej w Jerozolimie sprzedano do niewoli prawie sto tysięcy Żydów a 600 tysięcy WYMORDOWANO. Mnie uczono, że gdy kapłani Świątyni Salomona złożyli Kapitulację to kazano im wydać sto tysięcy młodych mężczyzn i tuleż kobiet, po czym mężczyzn zaraz wymordowano a kobiety sprzedano w niewolę - co ma się do Capitoliny jak KIJ DO GŁOWY. - Przepraszam za frazeologię, ale jest to moja odpowiedź na ROZSTRZELIWANIE ANTYSEMITÓW przez Indianę Jonesa.

Jasir Arafat: ZE ŚWIĄTYNI SALOMONA NIE POZOSTAŁ ANI JEDEN KAMIEŃ

Znaczy to, że powtarzał ZA MNĄ, gdyż w 1990 r. chciałem sprzedać Niemcom Świątynię Salomona, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko PAŁAC Salomona na Wzgórzu Świątynnym Żydom i dał Palestyńczykom. Ja posługiwałem się rekonstrukcją Konrada Schicka z końca XIX w, ale dopiero przy sprawie cytadeli Chaves de Huantar w Peru, kojarzonej przez badaczy ze wzgórzem Świątynnym w Jerozolimie, zrozumiałem, że jest to budowla PRZEDŻYDOWSKA.

Świątynię Schicka najpierw przypisywałem królowej Nefretete, która po śmierci Jechnatona w walce z Mojżeszem na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego panowała jako Smenkare, a teraz przypisuję Hyksosom. Hyksosi-Żydzi – nazywani przez Polaków "Ludem Izydy", która była ADMIRAŁEM – wozili żelazo śląskie z Wenecji na Synaj i wozami do Suezu, a potem żeglugą DRYFOWA do Azji Południowej i Wschodniej oraz Ameryki Połudnowej. Drenowane złoto było składane w skarbcu sueskim, ale gdy Hyksosi upomnieli się o nie to Żydzi porozumieli się z Egipcjanami i wygnali ich na zbity pysk.

Ponieważ Niemcy utrącili mnie, że w świątyni Schicka jako Pałacu Salomona nie można była zakwaterować tysiąca bab więc wniosłem, że Salomon dobudował do Pałacu i Świątyni filarowe cysterny, na których wzniesiono wieżowce cedrowe. W cysternach były skarby, którymi Asyryjczycy zapłacili za metalurgię filistyńską. Egipcjanie nie znaleźli tych skarbów, ale podczas wojny w IX wieku pne skarbiec pałacowy przeniesiono do Świątyni a Asyryjczycy spuścili wodę i zabrali go. To zbankrutowało Indiana Jones'a, który strawił miliony ojca za grunt podmiejski, bo miast wygadywać bzdury o rozstrzeliwaniu antysemitów mógł podczas wizyty w Oświęcimiu pogadać ze mną, to bym wytłumaczył, że MYLI Skarb Świątyni ze Złotem Afryki, które poszło przez banki aleksandryjskie na hipotekę Rzymu.

Największą wartość hipoteczną ma Doga Krzyżowa, której szuka się tysiąca lat. Ja znalazłem ją dzięki interpretacji Świątyni Salomona a widziałem niemiecką rekonstrukcję Procesu Jezusa według MNIE. Proces był na wielkim podium z przebudowy Pałacu Salomona na PRETORIUM, a Droga Krzyżowa szła przez Wiadukt i Górę Oliwną do wschodniego rozwidlenia Drogi Solnej, gdyż Golgota była poza murem miejskim na ZEWNĄTRZ od Rzymu.

Te moje spekulacje POTWIERDZA szczegółowo złotoryt HIERVSALEM-IERUSALEM, z hołdu Heroda Wlk dla Oktawiana. Lepiej rzucać kremówkami – co było najbardziej kasowym wynalazkiem Hollywoodu – niż przymuszać do jedzenia fekaliów pruskich czy hitlerowskich.

Jasir Arafat zmusił Żydów do kapitulacji deklarując, że ZE ŚWIĄTYNI SALOMONA NIE POZOSTAŁ ANI JEDEN KAMIEŃ jako akcesem do mej interpretacji, którą chciałem sprzedać Niemcom. Na Jerozolimie Hollara Świątynia Salomona jest CYTADELĄ, co zawsze podkreślałem, panująca nad Zaporą SALOMONA, od którego szedł akwedukt do Pałacu Salomona na Wzgórzu Świątynnym a potem od Cysterny Salomona przez bramę Wodną aż do Herodionu, 13 km na południe od Pałacu Salomona. Stare Miasto ma też potężne KAMIENIOŁOMY PODZIEMNE, które były CYSTERNAMI, napełnianymi w czasie opadów. Egipcjanie nazywali ulewy palestyńskie NILEM Z NIEBA.

Gdy armia chińska weszła do Turkiestanu to marszałek chiński, który był Koreańczykiem, podczas kłótni z POLSKIM gubernatorem Taszkentu wyjął miecz i ściął go. Wywołało to wojnę na którą wielkorządcy Iranu Abbasydzi przysłali 30-tysięczny korpus, gdyż Chińczyków było 120 tysięcy a stała armia Tangów liczyła pół miliona. Armia chińska została pobita w r. 751 pod Tallas k. Fergany – ale wówczas Tangowie zapłacili Omajadom olbrzymią Kontrybucję oraz dali Kaszgar i Tybet za sojusz przeciw Polsce, wobec czego Omajadzi podjęli budowę pałacu Imperialnego rozbierając na ten cel Świątynię Salomona. Jednak marszałek arabski Abu-Muslim, po zdobyciu Kurska i Kijowa uderzył nie na Płock a DAMASZEK.

 
 
« powrót|drukuj