Skip Navigation
 

Mapa Generała Ludendorffa

Mapa Bronisława Geremka

Tajne konta izraelskie

marucha.wordpress.com/2014/05/15/

Żydowski STALINGRAD

Anifa STETTIN-BRESLAU

Rodzina Flicka

Lublin: Prąć - Krzyż Grecki

46. ŻYDOWSKIE ODRODZENIE POLSKI

https://www.facebook.com/polskadlazydow - ŻOP - Żydowskie Odrodzenie Polski

~ Po krwawieniu z dupy polskich faszystów i zgłaszaniu strony ogłaszam, że wróciłem. Szykujcie się na jeszcze większy ból dupska! Pozdrawiam główny admin Jonash Goldberg.

JPT: To bicie w DUPE Polskich Faszystów od Keynesa i Paderewskiego jest Przykazaniem Józefa Stalina za atakowanie tajnych kont szwajcarskich kominternu, na które płacono dywidendę z folwarku żydowskiego, który nazywał się ZSRS, na wykupywanie USA.

~ Chciałbym dzisiaj poruszyć kwestie dotyczącą "Żołnierzy Wyklętych". AKowcy i oddziały NSZ uważani są dzisiaj za bohaterów podczas gdy są to zbrodnicze organizacje mordujące zarówno Polaków jak i Żydów. Można zrozumieć ich antysemityzm lecz dlaczego zabijali swoich pobratymców? Można to wytłumaczyć w ten sposób tak jak zdarza się w dzisiejszych czasach tak samo AKowcy zabijali ludzi którzy nie zgad...zali się z ich poglądami. Podobnie dzisiaj narodowcy chętnie by mordowali takich samych Polaków jak oni tylko dlatego że nie zgadzają się z nimi w niektórych kwestiach. Pokazuje to tylko jakimi są zwierzętami. Podobnie ma się sprawa z Żydami. AKowcy mordowali Żydów ponieważ zazdrościli im mądrości, sprytu, inteligencji. Nie mogli sami tego osiągnąć więc niszczyli coś co było lepsze od nich. Zaś NSZ kierowało coś bardziej przyziemnego - zwykła chciwość, chęć położenia ręki na cudzym, ciężko zarobionym bogactwie. Przed wojną byli to zwykli bandyci jednak teraz są czczeni jako bohaterowie. Typowe dla Polaków. Dzisiaj durni Polacy zazdroszcząc Żydom również ich wyzywają wiedząc że nigdy nie dojdą do tego co Żydom przychodzi z łatwością. Jak widać antysemityzm w tępych polskich łbach jest uwarunkowany naturalnie./ Izaak Goldberg... Zobacz więcej.

JPT: AK było Aliantem, natomiast Juden SS, czyli frankiści-oprycznicy z haremów Sulejmana Wspaniałego Aliantami nie byli. NSZ było natomiast zbrojnym ramieniem ONR-Szaniec Paderewskiego, który wyniósł Pierwszego Błazna Imperium i Osła Dardanelskiego Winstona Churchilla na stanowisko Premiera).

https://marucha.wordpress.com/2016/01/22/wolne-tematy-6-2016 Ad. 102 - Lublin, Plac Litewski. Elita prezentuje portret wodza.

JPT: To ROZBICIE prąciem ŻYDOWSKIM Krzyża GRECKIEGO jest deklaracją Polityczną. Najbardziej CIEKAWE w tym jest to, że to zniszczenie Megalitycznego KRZYŻA GRECKIEGO jest pod flagą POLSKĄ a demonstracja jest Anonimowa. Formalnie to są czastuszki: A MÓJ DIADJA, TEN ZNAD WOŁGI, ROZBIŁ CHUJEM WROGIE CZOŁGI (!!!???). Nie wiedziałem, że ten Diadja był Żydem.

~ Pani Profesor pięknie ukazała różnicę między Żydami a polskimi robakami. Aż pejsy mi się prostują kiedy słyszę te biało-czerwone zwierzęta narzekające jak to im było źle w obozach, zapominając o sytuacji Żydów, jednocześnie ich dyskryminując. Problem trzeba nagłośnić, prosimy o udostępnianie!/Aaron. Profesor Engelking - Boni mocno masakruje polską neo-nazistowską hołotę.
JPT: Czy pani Boni to córka słynnego ginekologa? który asystował przy torturach TYSIĘCY Polek, sterylizując je jeśli nie były mordowane. W przesłuchaniach tych uczestniczył sadysta seksualny Jakub Berman.

~ Usunięto fanpage marszu niepodległości! Bardzo się cieszymy, że oczywisty nazizm w końcu zaczął być zwalczany, uważamy jednak że to za mało. Potrzeba nam drugiej Norymbergi. /Aaron. JPT: W Norymberdze dla Juden-SS czyli Opryczników z haremów Sulejmana Wspaniałego włos z głowy nie spadł.
~ Adrian Wójcicki: Przecież wasze wszystkie posty OCZERNIAJĄ POLSKĘ i nawołują do "nienawiści na tle narodowościowym". Ty to idź, pacnij koziołka o ścianę, bo psychiatra nie pomoże:
~ Piotrek Kurzyński: Good night polish pride XD
JPT: To jak z tą Polską Mocarstwowością w postaci zamków jurajskich, które trzeba WYSADZIĆ.
~ A na drzewach zamiast liści będą wisieć żołnierze wyklęci. /Arnold.
JPT: Czy to znaczy, że miast TRUCIA przez KGB Amerykanie i Niemcy będą WIESZAĆ za Funkcjonalną Chronologie Architektury Niemieckiej i SZCZEKAJĄCYCH na Satelitarną Detekcję Złota?.
~ dlaczego pozwalamy polakom obrazac nasz narod i nasza wiare? dlaczego pozwalamy im sie kreowac na zbawcow narodu zydowskiego? to odezwa do naszych rodakow, aby zablokowali klamstwa polskich komfidentow i kolaborantow, ktorzy teraz podaja sie za ludzi narazajacych zycie dla zydow, a w duzej czesci byli szabrownikami i wydawali ich nazistom. (JPT: Ja stałem dwukrotnie pod ścianą: za ukrywanie czerwonoarmistów i ukrywanie Żydów. Ogierków żydowskich wybronił Pełniący Urząd Prezydenta, Komorowski).
~ Dlaczego polscy antysemici tak bardzo nienawidzą Żydów? Czyżby to brało się z zazdrości, że Żydzi mają pieniądze, wpływy i rządzą światem a polactwo musi czyścić kible w Londynie? JPT: Nie tylko, bo mnie np. sperma jerozolimska uczyła przez 50 lat, Ile kosztują Dupa i Aparat Fotograficzny, co okazało się formułą SPADKU PO PRAWDZICACH. Teraz Królowa Brytyjska powie mi, ile kosztuje Dupa a Prezydent USA, ile kosztuje Aparat Fotograficzny.
~ W 1941 roku polscy antysemici wymordowali i spalili w stodole w Jedwabnym setki bezbronnych dzieci, kobiet i starców. Wszystkie ofiary były Żydami.
JPT: To jest sprawa Cesarza Japonii jako Syna Abrahama.
~ Polska przez całą swą haniebną i zbrodniczą historię żerowała na narodzie żydowskim, czas odzyskać to co należy do naszej kultury i przodków. Ziemia, którą własnymi rękami uprawiali nasi ojcowie (z przerwą na Szabas oczywiście), którą karmili potem i krwią, teraz jest zagarniana przez tych, którzy w czasie okupacji zaprzedali się hitlerowskim oprawcom. Pamiętajmy o tych, którzy polegli w imię swego ludu i Jedynego Boga. Walczmy, póki mamy siłę o nową jutrzenkę Żydowskiej Polski. Szalom Bracia! - Izaak Scheiffel.
JPT: Przykazanie talmudyczne mówi: NIE WEŹMIESZ PŁUGA DO RĘKI POZA PALESTYNĄ.
~ Przedstawiamy wam polską, antysemicką świnię. Facet po pierwsze nie zna ortografii, po drugie szkaluje naród żydowski, po trzecie nie umie zalinkować bezpośrednio do obrazka i po czwarte - lży zmarłe osoby.
JPT: Pasuje to do mnie, ale nazwisko zostało WYMAZANE – jakby przez Ambasadę USA?.

http://marucha.wordpress.com/2014/11/21/to-oni-doniesli-na-legie-to-oni-w-roku-2011-sciagneli-antife-z-niemiec-oni-szkoa-policje/

Biblioteka Kongresu w Waszyngtonie ZABIŁA „Nigdy Więcej” ogłoszeniem, że Największy Pogrom Antysemicki był we Lwowie, gdzie zabito 120 endeków oraz poturbowano żydowską parę ZAKOCHANYCH. Wobec tego NW przekształcono w Stettin-Breslau przez IMPORT bojówek Antify.

JPT: Gdy moja kolumna demonstracji PRZECIW Synagodze Katyńskiej i Katedrze Holokaustycznej doszła na pl. Dominikański to koło policjanta zabitego przez TERRORYSTÓW Antify stał tłum ponad stu osób. To potem Sąd ignorował, gdyż było to na terenie Starego Miasta a rozprawa była przed sądem „Wrocław-Śródmieście”, choć Demonstracja była na terenie obu dzielnic.

Polska wersja Stettin-Breslau jest GŁUPIA, gdyż w Paryżu Rotszyld mówił do Orłowskiego: PANIE HRABIO, WY NAPOTKACIE NAS – NIEZYWYCIĘŻONYCH ŻYDÓW – NA SWEJ DRODZE DO WILNA I LWOWA, NA ŚLĄSK AUSTRIACKI I PRUSKI. Faszyzm Keynesa i Paderewskiego był zaś UWOLNIENIEM Żydów z odium Kapitału Kryminalnego przez oskarżenie oń KOMINTERNU na tajnych kontach szwajcarskich, na które płacono dywidendę z Folwarku Żydowskiego, który nazywał się Związkiem Sowieckim, na wykup USA za złoto z NIEWOLNICZEGO przemysłu Złotorobczego (Juliusz Prawdzic-Tell, BAJKA O HAREMACH AMERYKAŃSKICH, Przewodnik Nowojorski, 7 IX 1997).

Jako pierwsi Faszyzm przyjęli Żydzi włoscy, z której to racji faszyzm włoski był uważany za ŻYDOKRACJĘ, toteż hasło AntyFaszyzm znaczy znowu tyle, co u Woltera, Goethego, Fichtego, Staszica i Prusa, że ŻYDZI TO KAPITAŁ KRYMINALNY – czyli Gratulacje dla bojówek Stettin-Breslau na melodię AUUU Flicka i Busha z Oświęcimia.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Luigi-Geninazzi-przeciwnika-politycznego-w-Polsce-trzeba-usunac-z-powierzchni-ziemi,wid,17104686,wiadomosc.html?ticaid=113fde

135. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-12-17 (środa) at 11:59:50

Janusz Korwina-Mikke nazwał ZAKATOWANIA księdza Popiełuszki NIEPOTRZEBNYM Wypadkiem Przy Pracy: http://www.fakt.pl/korwin-mikke-o-jaruzelskim-korwin-mikke-o-ksiedzu-popieluszce,artykuly,464657,1.htm/. To jest Deklaracją Jerzego Urbana, u którego Korwin-Mikke był LAUFREM i Następcą. Jerzy Urban uważał bowiem, że Przejęcie władzy od Jaruzelskiego przez Michnika mogło się odbyć BEZ BRUDZENIA RĄK Popiełuszką, co powtarza Mikke.

Ujawnienie w książce Luigi Geninazzi’ego „CZERWONA ATLANTYDA – Upadek Komunizmu” deklaracji Jana Pawła II, że kontrowersji w ramach Solidarności NIE DA SIĘ ROZWIĄZAĆ KARTKĄ WYBORCZĄ i potrzebne są Unicestwienia, jak we frankistowskiej Hiszpanii, jest bardziej niż PRZERAŻAJĄCE – czego domyślić się było nie sposób. Politolog amerykański Francis Fukuyama podał definicję Rewolucji Solidarnościowej jako sojuszu liberałów z nacjonalistami. Bez tego Sojuszu komunizm sowiecki Poszedłby drogą CHIŃSKĄ.

Liberałowie to opozycja KOMINTERNOWSKA czyli Arystokracja Komunistyczna na tajnych kontach szwajcarskich, teraz izraelskich, zainteresowana w przepoczwarzenia stalinowskiego Marksizmu w hitlerowski Lasalizm dla przekształcenia Kominternu w OLIGARCHIĘ finansową. Kominternowcy ZAPROSILI Nacjonalistów ma krucjatę Przeciw Komunizmowi, którymi pogardzali i BRZYDZILI SIĘ z racji BRAKU spermy jerozolimskiej od fakira indyjskiego.

Przy Okrągłym Stole, gdzie doszło do zmowy kominternowców-Lasalistów z kominternowcami-Marksistami w ramach SKOKU NA KASĘ trzeba było coś zrobić z Komunistami-Judenknechtami i Nacjonalistami-Antysemitami. Ponieważ uznano Nacjonalistów za GROŹNIEJSZYCH to powstał Plan EKSTERMINOWANIA ich przez układ Okrągłostołowy: Kominternowców, Chadeków-glempistów i Komunistów-judenknechtów na sposób FRANKISTOWSKI i pod frankistowskimi HASŁAMI, czyli zapędzenia Nacjonlistów do Kopalń BEZ PRAWA WIDZENIA SŁOŃCA.

Tego się można było spodziewać u Glempa, ale nie WYPIERDZENIA przez Jana Pawła II. – Żeby to ZŁAGODZIĆ to można „domyślać się”, że ta Deklaracja Jana Pawła II padła w formie PYTANIA – co Luigi Geninazzi na takie dictum? Zapędzanie Nacjonalistów do Kopalń – jak Inteligencji rosyjskiej – wzięło jednak w łeb wobec nagłośnienia przeze mnie Satelitarnej Detekcji Złota jako techniki ŁYKACZYZMU ZŁOTA, którym sperma jerozolimska wzięła ŚWIAT, bo baby nie mogły się nadziwić Geniuszowi Żydowskiemu.

140. NICK said - 2014-12-17 (środa) at 12:50:26: P. Januszu (135). De facto – JESTEM PRZERAŻONY. Czy ma to oznaczać, że większość [wszystkie?] morderstw księży patriotów miało GLEJT najwyższych hierarchów?

150. Eliza said - 2014-12-17 (środa) at 14:24:16 @135 Panie Juliuszu ja za p. Nick jestem przerażona też, pomimo, że wiem że tak było, ale nikt o tym tak nie napisał. W świetle dzisiejszej wizyty zza wschodniej granicy, poruszony temat jest tragiczny.

***

JPT: Pan Korwin-Mikke myli się, że istniała możność przejęcia władzy przez Michnika BEZ ZAKATOWANIA POPIEŁUSZKI. Jak wykazuje w książce "Incydentu nie było" takiej możliwości nie było - czyli że Najbardziej Sadystyczne katowanie Popiełuszki przez ekipy NKWD i MSW było Nieodzowne.

53. rotmistrz said - 2015-01-18 (niedziela) at 21:05:21: Rewelacje Otto Skorzenego, http://educate-yourself.org/cn/martinbormannphotostocompare02jul07Polish.shtml http://educate-yourself.org/cn/familythatpreystogethercompared24aug07polish.shtml

JPT: Bliskimi wspólnikami Skorzenego żyjącymi w Stanach Zjednoczonych byli między innymi Martin Bormann, Josef Mengele, Alois Brunner, Walter Rauff, oraz Reinhard Gehlen. Jednak najbardziej zaskakująca rewelacja Skorzenego dotyczy krajowych agentów Nazi, którzy byli dobrze znani w Ameryce: Prescott Sheldon Bush i jego „syn”, George Herbert Walker Bush, 41-y Prezydent Stanów Zjednoczonych.

Niektóre z rewelacji Skorzenego dotyczą:
1. prawdziwej tożsamości i zaplanowanej przez Nazi wywrotowej działalności George Herberta Walkera Busha, 41-go Prezydenta Stanów Zjednoczonych; rzekomo sprowadzonego do Ameryki (ze Skorzenym jego ochraniarzem) i potajemnie adoptowanego przez Handlującego-z-Wrogiem skazańca Prescotta Busha. Skorzeny twierdzi, że prawdziwe nazwisko GHW Busha brzmi George H. Scherff. Urodzony w Niemczech (Krakowie) George Scherff był asystentem Nikola Tesli. Pierwsze 5 lat w Ameryce George spędził węsząc w laboratorium Teslii i wykradając wszystko co się tylko dało z wyników badań prowadzonych przez Teslę i wysyłając zdobyte materiały do Niemiec. Tesla żalił się pewnemu małżeństwu o szkodniczej i przebiegłej naturze „małpki”, która krzątała się po jego laboratorium nazywając ją „ciekawski George”. Na tej podstawie powstała w późniejszym czasie seria bajek dla dzieci pod tytułem „Ciekawski George”.
2. roli jaką Skorzeny odegrał (razem z Reinhardem Gehlenem) w zabójstwie Nikoli Tesli (uduszenie) 6 stycznia, 1943 roku po tym jak dzień wcześniej, 5 stycznia podstępem zmuszono go do wyjawienia wszystkich szczegółów jego najważniejszych odkryć a następnie kradnąć jego najwartościowsze wynalazki włącznie z zawartością sejfu, który został dostarczony Hitlerowi.
3. sfingowania „samobójstwa” Hitlera w kwietniu 1945 roku w berlińskim bunkrze (potwierdzone w 1948 w trakcie przesłuchania szefa Gestapo Heinricha Muellera, w Raporcie Nordona a także przez rosyjską Komisję Śledczą w 1946 roku raportującej Stalinowi)
4. kluczowej roli jaką Skorzeny odegrał w konsolidacji wywiadu Nazi Gestapo i infiltrowanej przez Nazi OSS (Biuro Służb Strategicznych) a następnie w przekształceniu jej w Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) in 1947, pracując z Georgem Herbertem Walkerem Sjerffem-Bushem (wtyczka Nazi – George H. Scherff), i szpiegiem Nazi SS Reinhardem Gehlenem, który miał przydomek „Dziki Bill” Donovan, a także sabotażystą, Allenem Fosterem Dullesem. Skorzeny ponosił też odpowiedzialność za operację Odessa. Głównym celem tej operacji było potajemne przemieszczenie 50 tysięcy członków Nazistów to Północnej i Południowej Ameryki przy współudziale i ochronie CIA.
5. Wg twierdzeń Skorzenego Reinhard Gehlen, Josef Mengele, and George HW Bush bezpośrednio uczestniczyli w zabójstwie JFK i wielu innych spiskach przy udziale Nazistów, o których można się dowiedzieć z płyty CD Erica Bermena: Powiązania rodziny Bushów (poniżej).

Po raz pierwszy tą fotografię ujrzałem w maju 2007 roku. Ktoś przesłał mi link do artykułu napisanego przez Dona Nicoloffa w kwietniowym wydaniu Idaho Observer. Don opisał w nim niesamowitą historię Erica Bermena a zwłaszcza tego jak wszedł w posiadanie pudełka po butach wypełnionego zdjęciami, które przekazał mu Otto Skorzeny – ochroniarz Hitlera, super komandos, agent kontrwywiadu, zamachowiec i współzałożyciel – razem z Allenem Dullesem, George HW Bushem, Billem Donovanem i Rheinhardem Gehlenem, Centralnej Agencji Wywiadowczej czyli CIA.

Otto Skorzeny powiedział Ericowi Bermenowi, że George Scherff Jr, zidentyfikowany na powyższej fotografii i George Herbert Walker Bush, 41-y Prezydent Stanów Zjednoczonych, to jedna i ta sama postać. Przeczytawszy artykuł Dona Nicoloffa początkowo odniosłem wrażenie, że George Scherff Sr. and Prescott Bush to różne osoby. Kiedy zacząłem się przyglądać tym fotografiom doszedłem do wniosku, że Prescott Sheldon Bush i George Scherff Sr. mogą być tą samą osobą. Co więcej, nie może być przypadkiem to iż kobieta siedząca przed Georgem Scherffem Seniorem na powyższym zdjęciu łudząco przypomina Dorothy Wear Walker Bush (na tym zdjęciu ma około 37 lat) , która 11 lat później została sfotografowana obok samolotu ze swoim mężem Prescottem S. Bushem i swoim synem, Georgem HW Bushem ( a może to jest George H. Scherff Junior?).

https://marucha.wordpress.com/2016/01/22/wolne-tematy-6-2016 Ad. 102 - Lublin, Plac Litewski. Elita prezentuje portret wodza.

To ROZBICIE prąciem ŻYDOWSKIM Krzyża GRECKIEGO jest deklaracją Polityczną. Najbardziej CIEKAWE w tym jest to, że to zniszczenie Megalitycznego KRZYŻA GRECKIEGO jest pod flagą POLSKĄ a demonstracja jest Anonimowa.

Formalnie to są czastuszki: A MÓJ DIADJA, TEN ZNAD WOŁGI, ROZBIŁ CHUJEM WROGIE CZOŁGI (!!!???). Nie wiedziałem, że ten Diadja był Żydem.
 
 
« powrót|drukuj