Skip Navigation
 

44. INCYDENTU NIE BYŁO

W Imieniu Marszałka Broz-Tito-Pindera

https://marucha.wordpress.com/2021/05/20/wolne-tematy-36-2021/#comment-955344// 11. Wandaluzja.pl said - 2021-05-21 (Piątek) @ 08:22:34: https://dziennikpolski24.pl/finansista-z-bilgoraja/ar/1401122//

– Czuje się Pan niewinny. Skąd więc tak wysoki wyrok? – Myślę, że ma on na celu sprowokowanie wielu moich klientów do złożenia zeznań, obciążających mnie. Żeby przyszli na kolanach do prokuratora, prosząc o pomoc. Rozmawiały: ELŻBIETA BOREK, EWA KOPCIK

Kilkanaście lat temu na zebraniu Narodowców Prezydenta Łukaszenki w gmachu SEJMU ŚLĄSKIEGO wystąpił jako gość Opozycjonista z Lublany. Był działaczem opozycji antykomunistycznej, ale w czasie wojny jugosłowiańskiej przeszedł do opozycji Antyliberalnej, skąd jego obecność na tym zebraniu.

Zapytałem go SKĄD Marszałek Broz-Tito miał stopień MARSZAŁKA, na co odpowiedział, że Stopień nadał mu Parlament Republiki Partyzanckiej. Tym mnie zadziwił, bo Józefowi Piłsudskiemu stopień Marszałka nadał Sejm Rzeczypospolitej, do czego miał Historyczne Europejskie Prawo. Jan Sobieski otrzymał na Radzie Wojennej w obecności Cesarza Laskę Generalissimusa czyli Wodza Koalicji.

Pouczyłem więc Słoweńca, że generałowi Broz-Tito buławę marszałkowską wręczył Józef Stalin, bo Generał Sikorski wiózł Broz-Titę-Pindara z Kairu do Tangeru, żeby zrobił to król angielski dla awansu Pindara na marszałka IV frontu na Bałkanach. Ponieważ w tym czasie US AF nie utrzymywał stosunków z RAFem to Sikorski musiał odstawić Pindara na Gibraltar, gdzie przejął ich Majski i zawiózł przez Kair do Moskwy. Broz-Tito pod Majestatycznym pseudonimem Pindar był więc Marszałkiem Koalicji.

Ta sprawa jest potrzebna dla procesu Oszusta Wszechczasów Piotra Osucha w Lublinie, kierowanego przez Braci Kaczyńskich. Na http://www.wandaluzja.com było przez 12 lat czytelne zdjęcie artykułu w AGORZE Piotruś Pan o WYŁUDZENIU od Księcia Monaco 8 tysięcy ton złota zdeponowanych w banku w Zurychu, ale gdy Bank Atlantycki zaczął sprawdzać mój kapitał w Belgradzie i Zagrzebiu to artykuł ten ZNIKNĄŁ z mej strony IN i Serwera a Policja oświadczyła mi, że nie mogą załatwiać takich spraw Byle Komu.

W procesie Lubelskim były takie Kwiatki jak z Policmajstrem: A TU Z KIM SIĘ CAŁUJE? – Z KSIĘCIEM WIŚNIOWIECKIM. – A TU? – Z KSIĘCIEM MONACO… A TEN ZEGAREK TO CZYJ? – KSIĄŻĘ MONACO ZDJĄŁ GO Z RĘKI DAŁ NA PAMIĄTKĘ całowania… Tu Piotruś Pan zełgał, bo biegły sądowy orzekł, że to zegarek Józef Stalina NUMER JEDEN. Ponieważ w kolekcji było ze Sto takich zegarków to Książę Monaco musiałby się Całować z Piotrusiem ze Sto Razy !!!

Z tej racji Kaczyńscy doszli do wniosku, że Księcia Monaco Nie Ma Co powoływać na świadka jako Naiwniaka, ale słynnego Romario powołali. Gdy Wysoki Sąd zadał dla Romario pytanie: ILE PIENIĘDZY POWIERZYŁ SWEMU SZWAJCARSKIEMU MAKLEROWI? to ten oświadczył, że 5 milionów dolarów, na co Piotruś Pan zakrzyknął PIĘĆDZIESIĄT. – Wyrok był BARDZO SUROWY, za oszwabienie między innymi Księcia Monaco i Romario oraz okradzenie Generalissimusa.

Ja oprotestowałem ten Wyrok twierdzeniem, że 8 tysięcy ton złota w banku w Zurychu pochodzi nie ze Szwabienia, ale Wojny Ukraińskiej. Otóż Generalissimus wydał dla Armii Czerwonej Rozkaz Ofensywy w Turyngii, czemu przeciwstawiło się US Air Force, w trakcie czego zginęło 1,5 miliona Niemców, oraz Ławrentemu Berii WYKONANIA Planu Saharowa ZNISZCZENIA EUROPY ZACHODNIEJ I USA zdetonowaniem na dnie Atlantyku Car-Bomby utworzonej z 2 wyprowadzonych spod KSIĄŻA strategicznych bomb atomowych Tesli. – Tam było też STO INNYCH bomb atomowych. Bomba Wodorowa Saharowa postała w roku 1961, więc podpis Wykonawczy Berii na Planie Saharowa z r. 1946 odnosi się do bomb czechosłowackich Tesli, które Anglicy dali w MONACHIUM Hitlerowi.

Zdjęcie ze śledztwa mego kapitału w Belgradzie i Zagrzebiu: http://wandaluzja.pl/?p=p_362&sName=w-imieniu-marszalka-broz-tito-pindera// przedstawia sztab Marszałka Broz-Tito-Pindara w Berdyczowie w Wojnie Ukraińskiej z Państwem Żydowskim, PODPISANYM przez Stalina i Hitlera 5 IX 1942 o godz. 17. Mój ojciec siedzi z prawej w Kółku a stryj symetrycznie w Masce. Ponieważ marszałek mego ojca Góra-Dolina wziął w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA to z Ofensywy Armii Czerwonej w Turyngii i Zniszczenia USA i Europy Zachodniej TSUNEM Wyszły Nici.

Według Prawa Pruskiego to Wodzowi Naczelnemu przynależy Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki, wobec czego mój ojciec po spłaceniu marszałków Wojny Ukraińskiej wysłał Złoto Stalina do Polskiego Skarbca Wojennego, czego dokonał marszałek Broz-Tito-Pindar na paszport amerykański mego ojca. Generalissimus został wydany Łupaszce, który go Zakatował ZA WOŁYŃ, więc w Moskwie Stalina II zastąpił Stalin III.

Mój ojciec dał Bolesławowi Piaseckiemu, którego marszałkiem był Łupaszko, 8 tysięcy ton złota, które zostały złożone przez Pindara w banku w Zurychu. Jednak Piasecki NIE POWIERZYŁ dokumentów Depozytu Pindarowi tylko miał je przy sobie WIĘC zostały mu zabrane przez pułkownika UB Wacława Osucha, który przepisał Depozyt na swego wnuka Piotrusia Pana.

Ja zrobiłem wszystko, żeby wyjaśnić to z panem Jarosławem Piaseckim – również przez znanych polityków – a obiecywał mi to też Antoni Macierewicz.

Profesor Cyprian Iwo Pogonowski z USA krzyczał: NIE PRAWDĄ JEST, ŻE W WOJNIE UKRAIŃSKIEJ WSZYSTKICH ŻYDÓW MORDOWANO, BO WEDŁUG DOKUMENTÓW AMERYKAŃSKICH TO 232 TYSIĄCE ENKAWUDZISTÓW POD DOWÓDZTWEM WETERANÓW WOJNY ŚWIATOWEJ UZBROJONO W BROŃ CZECHOSŁOWACKĄ I WYSŁANO NA WOJNĘ PALESTYŃSKĄ. To ci enkawudziści odblokowali Jerozolimę, co jest Aktem Założycielskim Izraela.
 
Strony:« Poprzednia 1 2
 
 
« powrót|drukuj