Skip Navigation
 

01. ARCHEO-ARCHITEKTURA

Nazwa Bitwa Nad Dolężą pochodzi od Do LUZY obecnie Piany. Według polskiej historiografii Przedjezuickiej – nauczanej w szkołach do Konstytucji 3-MAJA – to Polska Powstała ASGARDZIE-Kijowie, którego Mury Obronne NIE BYŁY UKOŃCZONE. Kacyk z Gdańska Popiel (Wielki) zmówił się z kacykiem Birki-Sztokholmu: TY POPŁYNIESZ DŹWINĄ A JA PRYPECIĄ I ZDOBĘDZIEMY TO MIASTO BOGÓW.

Tak zrobili, ale w akcie Pokoju nie określono przynależności Bazyliosu, wobec czego doszło do wojny między zwycięzcami, rozstrzygniętej Bitwą nad DO-LUZĄ, gdyż POLACY chcieli linii L'UZA-Piana-RANDAWA-W'ODRA – jak w Poczdamie – na co Stalin odpowiedział PO TRZECIEJ WOJNIE. Po bitwie nad DO-LUZĄ wódz SZCZYT zbudował kamienną groblę forteczną Łasztownia-Dąbie a podobną zbudowano w Sztokholmie.

Swewów wygnał z Połabia, Jutlandii i Olandii Jan Liczyrzepa zakładając tam kulturę jostorfską z centrum w Szczecinie, ale Olandię i Jutlandię zwrócili Swewom Polscy Ptolemeusze za sojusz Antyrzymski, przesiedlając Sklawinów-Bułgarów nad Dniestr, którzy popłynęli tam kanałem Przemyskim.

Nazwa LONDYN NAD ODRĄ pochodzi z II krucjaty, gdy Henryk Lew poprowadził na Połabie 10 razy więcej krzyżowców niż cesarz na Bliski Wschód. Gdy Pomorzanie walczyli z Rusinami pod Poznaniem to Flota duńska zdobyła forteczny most na Luzie-Pianie a angielska Uznam, po czym wpłynęła na Zalew i zdobyła kamienną groble forteczną Łasztownia-Dąbie. Wobec tego Szczecin okupowali Anglicy, którzy sprzedali go dla Henryka Lwa.

Na wieść o upadku Szczecina książęta obodrzyccy skapitulowali przed Henrykiem Lwem, który sprowadził do Lubeki i Szczecina Bawarów, co było niemieckim podbojem Połabia. Gdy do Henryka Lwa uciekł Mieszko III Stary przed Henrykiem Sandomierskim z Białej Wieży: PŁYTA WIŚLICKA Z ROKU 1177 to podpisali umowę o granicy Na Odrze, wobec czego Henryk zburzył Londyńskie Mury Szczecina a Mieszko groblę forteczną Dąbie-Łasztownia.

Największe bloki KAMIENNE są w murach pałacu królewskiego w Libanie syryjskiego króla Baala, który żył w IX wieku pne. Bloki mają do 1500 ton wagi i były wycinane w kamieniołomie FREZARKĄ. Były Podnoszone i transportowane Na Miejsce KATAMARANEM. Dr Zalewski odkrył tam ślady POTOPU, co uważam za Hydrotechnikę.

Pałac miał być budowany przez siostrę Baala Anatę, co ja tłumaczę Podpisaniem przez nią konwencji handlowej z sejmem poznańskim na Górze Narad. Wygląda na to, że przy zwiedzaniu królewskiego zamku GOrGOLIN-GARGAMEL-GERMANIA zainteresowała się kolumnami MIEDZIANYMI, przy czym dowiedziała się, że w Kielcach odlewne są kolumny z ŻELAZOMIEDZI – bardzo wytrzymałe. Ponieważ to eliminowało niestosowne kolumny CEDROWE to wpadła na pomysł zbudowania pałacu królewskiego na kolumnach z żelazomiedzi, co dało NAJWSPANIALSZĄ ŚWIĄTYNIĘ STAROŻYTNOŚCI i zainicjowało Architekturę Antyczną. Jeśli Anata wyszła w Polsce za mąż to BAALOCHWALNIA-Bałwochwalnia na Krakowskim LIBANIE mogła być zbudowana za jej posag ???

Na filmie Zalewskiego w wielkim zespole Baalbeku nie ma Żywej Duszy. Chciałoby się powiedzieć, że Psa z Kulawą Nogą, ale suka oszczeniła się… Dopiero późnym popołudniem Jakaś Wycieczka – ale To Polacy… Zaproponowałem więc, żeby tą Najwspanialszą Świątynię Antyczną odbudowała bogata Rosyjska Cerkiew Prawosławna jako hipoteczny potentat Ziemi Świętej.

WEWNĘTRZNE Kolumny z Żelazomiedzi nie mogły przetrwać, gdyż były rabowane na stop do odlewania armat. Dzięki temu memu odkryciu możliwa jest jednak ODBUDOWA AKROPOLU i świątyń antycznych.

Podczas wojny scytyjskiej Dariusza Wielkiego Scytowie cofając się przed Persami zarwali tamę w Pińsku zatapiając 2 armie perskie. Scytowie podbili Agatyrsów w Rumunii i po ciężkich walkach Słowian. Ale Kaszub nie okupowali, gdyż Kaszubi mieli sojusz z Sarmatami, których się Scytowie BALI. Scytowie masowo sprzedawali Słowian Grekom, którzy odprzedawali ich na Bliski Wschód.

Gdy podczas MARATONU Scytowie poszli Ratować Greków, atakując w Macedonii 2 armie perskie o sile 400 tysięcy żołnierzy, to do Gdańska przybyła ateńska misja wojskowa. Grecy czekali na zamku Biskupim, aż Pan obudzi się z poobiedniej drzemki. Gdy Pan wyszedł z sypialni to zapytał, DLACZEGO ATEŃCZYCY NIE SKŁADAJĄ MU HOŁDU? na co ci, że WŁAŚNIE SPOSOBIĄ SIĘ. Grecy liczyli czas od Zdobycia Troi w roku 1184 pne, ale Ateńczycy od Pierwszego Hołdu dla Pana z Gdańska w roku 7118 pne ???

Ateńczycy Prosili Pana, aby Kaszubi nie atakowali Scytów PRZED pokonaniem przez nich Persów w Macedonii. WOBEC TEGO dopiero po tym Zwycięstwie Scytów Leszek Złotnik mógł zdobyć skarbiec scytyjski w Płocku i pokonał wracających z Macedonii Scytów w Puszczy Sandomierskiej, z którymi potem Wbijał nad Donem Słupy Graniczne z napisem HORWACJA, bo uważał się za Górala ze Szwajcarii Kaszubskiej.

Leszek Złotnik dokonał Podboju Scytii w roku 490 pne do DONU a ATEAS czyli prawdopodobnie Antoniusz przeniósł stolicę Lechii do Wantynu-Kijowa a potem Astrachania, ustanawiając granicę Lechii na środkowym Amurze i linii Wielkiego Muru Chińskiego: https://www.britannica.com/biography/Ateas // W wieku 80 lat powrócił na zachód zdobywając Triest i gromiąc Daków, co dało mu granicę na Dunaju. Przekroczył też Dunaj oblegając stolicę Traków Sylistrię, w czym chciał mu dopomóc Filip II Macedoński, oblężeniem Troi na Złotym Rogu, ale król Tracki umarł i Sylistria skapitulowała więc Ateas zażądał od Filipa zwinięcia oblężenia Troi. Otóż nazwa LabirynTHOS-Athos zdaje się pochodzić od ATEASA, gdyż Poił Konie w Fosie TROJAŃSKIEJ.

W trakcie tego król Epiru-Albanii odzyskał Triest i ruszył na Wiedeń więc Ateas też poszedł na Wiedeń, gdzie udał się też Filip jako jego sojusznik. Gdy Ateas toczył na Lechowym Polu bitwę z Albańczykami to Filip zaatakował obóz Ateasa broniony przez 20 tysięcy junaków i amazonek. W trakcie tego koń Filipa padł a on stracił lewe oko. Ponieważ w bitwie zginął Ateas to krakowiaczki wybrały na króla młodocianego Aleksandra, którego kanclerzycą została jego matka Olimpiada.

Najwspanialszym miastem Wszechczasów była Ptolemejska Aleksandria, przy której Rzym był Wiochą. Aleksandrię zaprojektował największy architekt starożytności Dejnokrates, ale jej Nie Budował. Wynikało to stąd, że gdy Aleksander poprosił matkę o użyczenie mu Dejny to ta wysłała do Aleksandrii plany Wspaniałego Krakowa, budowanego za Złoto Pangajonu-Siedmiogrodu – wówczas największe na świecie. Plany te zostały adaptowane do Konoposu.

Największym dziełem Dejny był pałac BIAŁO-CZERWONY na Gargamellu: Okrągły pałac był z białego marmuru kłodzkiego Biała Marianna a schodząca do Wisły kolumnada z czerwonego granitu tatrzańskiego – skąd barwy BIAŁO-CZERWONE i Pasiaki Krakowskie. Pałac ten został powtórzony jako Pałac Ptolemeuszy w Aleksandrii – architektoniczny Cud Wszechczasów.

CHIŃSKIE Mury Wspaniałego Krakowa obejmowały obszar 20 razy WIĘKSZY od Krakowa Średniowiecznego, zbudowanego przez Kazimierza Mnicha na GRUZOWISKU zburzonego przez Czechów "do gruntu" Krakowa Olimpiady. BAALOCHWALNIĘ, gdzie obecnie jest na LIBANIE kamieniołom Schindlera, zburzyli katolicy w r. 1117 jako Bałwochwalnię a Gargamell ograbił, spalił i zburzył Jan Luksemburski jako Król Polski, wobec czego Łokietek zarekwirował Biskupi Wawel.

Rada Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa po wypędzeniu przeze mnie Knesetu z Wawelu na KREML, aby zagrać Holokaustom na Nosie uchwaliła budowę w kamieniołomie Schindlera na LIBANIE Lunaparku. ZAPROTESTOWAŁEM to, godząc się na budowę tam arkadionu SEMIRAMIDY z oślimi schodami. Ponieważ Aleksander nie nauczył się mówić po grecku to na dworze Olimpiady mówiono prawdopodobnie po albańsku? czyli znowu Zdradziecki Albion.

Armia Czerwona chciała wywieść archiwum Sejmu Śląskiego do Leningradu, ale Bierut uprosił pitrowców, żeby zostawili je we Wrocławiu, każąc go pilnować UB i Lwowiakom. W ten sposób powstała Lwowsko-Wrocławska Szkoła Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna NA ARCHIWUM SEJMU ŚLĄSKIEGO: 1945 n.e. – 2175 p.n.e.

Krakowska Szkoła Archeologiczna szofera Hitlera Oskara Schindlera zleciła L-W.Sz.A.i.A-H. zametrykowanie Gotyku Krakowskiego. Wysłano Hawrota, który Kopał na Wawelu i zrekonstruował Wawel Przedromański jako kulturę PRZEDŁUŻYCKĄ, który teraz jest publikowany jako WAWEL SPRZED TYSIĄCA LAT ??? Ja poprawiłem te datowanie Hawrota na greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa. Mówiła mi asystentka Hawrota Elżbieta Ostrowska, że Hawrot znalazł w Krakowie pałac GODNY DIOKLECJANA?

Potem sprawdzono historyjka architektury z Oxfordu, który zametrykował wszystko - "jak leci" - Kazimierzem Wielkim, bo ZASTAŁ POLSKĘ DREWNIANĄ A ZOSTAWIŁ MUROWANĄ, wobec czego Lwowsko-Wrocławską Szkołę Archeologiczną WYTRUTO jako Nacjonalistyczną, że zostałem Tylko Ja. Na mnie też było Sto Zamachów, ale trudno jest otruć kogoś z obsesją trucicielską. Archiwum Sejmu Śląskiego zostało jednak wywiezione metrem fortecznym do Niemiec podczas Powodzi Tysiąclecia w r. 1997 przez nałożnika Hitlera Bronisława Geremka. NIEMCY BEZ SZALBIERSTW ŻYĆ NIE MOGĄ.

Gdy w r. 1975 Prezydent Sadat wygnał mój kapitał egiptologiczny to wycofałem go nie do Libii, ale do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona, o której Żydzi NIE WIEDZIELI, a reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem Francuzom. Ci dostali zaraz Zajoba, bo takiego bogactwa egiptologicznego nie widzieli, więc zaczęli kuć młotami pneumatycznymi piramidę Cheopsa w poszukiwaniu skarbca Chefrena z Wywłaszczenia Świątyń.

Przywołałem ich do porządku, gdyż Skarbiec Chefrena dawno znalazłem jako Pusty więc kazałem im zbadać Gruz po zawalonej przez Bizantyjczyków latarni FAROS. Ci znowu zaczęli krzyczeć, że ZNALEŹLI PAŁAC KLEOPATRY więc pouczyłem ich, że żadnego Pałacu Kleopatry nie było tylko Najwspanialszy w Historii Zespół Pałaców Ptolemeuszy, a to co znaleźli to Pałac Recepcyjny – raczej skromny.

Konstantyn Wielki, by w związku ze schizmą ariańską odebrać Aleksandrii Majestat Światowy, kazał te pałace rozebrać i przewieść do Konstantynopola więc Francuzi znaleźli PODMORSKIE ŚMIETNISKO POROZBIÓRKOWE. Niemcy dostali JESZCZE WIĘKSZEGO ZAJOBA, bo zrekonstruowali Aleksandrię Ptolemejską na fundamentach RZYMSKICH. Aleksandrię Rzymską rozebrali Anglicy na miasto secesyjne, wobec czego mam teraz Dwa Zajoby.

Olimpiada została zagrożona przez królową Sarmatów Artemizę-Dianę, która zachachmęciła Aleksandrowi skarbiec perski w Koł-Kryłgan-Kała k. Chiwy, który przewiozła flotyllą do Modlina, który ufortyfikowała murem CHIŃSKIM. Tak też ufortyfikowała Płock i Poznań i może Kielce, gdzie POPISYWAŁA SIĘ w zamku Na Górze, którym mógł być ŁYSIEC, bo jako mężatka goliła głowę.

Cytadela czy twierdza KADZIELNIA, którą rozebrali Rosjanie w ramach antypolskiej konwencji o Niefortyfikowaniu Granicy mogła być jednak na południowym stoku TELEGRAFU. Po pobiciu wracającego z Indii Aleksandra "pod tą górą" Diana ogłosiła protektorat na Azją Mniejszą i kazała Dejnie przebudować Afrodyzjon na ARTEMIZJON oraz zbudować w Kielcach kopię Artemizjonu z Białej Marianny na mauzoleum dla siebie, tylko dłuższe o jedno przęsło. Ten Piękny Kościół rozebrali Tatarzy w r. 1260.

Z innych dzieł architektonicznych Antyku wypada wymienić zbudowany dla Sejmu przez Leszka Złotnika zamek KASZUBY w Koninie, rozbudowy przez Seta Ptolemeusza na SETIDAWĘ czyli Setowe Dziwo przez dobudowanie tam KOPI Wspaniale Wystrojonego pałacu Ptolemeuszy, bo w zgrzebnym Więzieniu łęczyckim mieszkać Nie Mógł. W KASZUBIE był Arsenał Rzeczypospolitej, wysadzony przez Szwedów i rozebrany przez Prusaków, którzy sztukaterię wywieźli do Berlina a na Górze Stołowej zbudowali OCZYSZCZALNIĘ ŚCIEKÓW ??? Stary Konin otaczała obwodnica OKOPOWA czyli Mur Chiński SPRZED roku 150 pne. Po Zerwaniu Tamy miasto przeniesiono wyżej Warty a Stary Konin rekultywowano na Targi koni panońskich.

Lubran MUSIAŁ podjąć konkurencję z Oktawianem Augustem w budowie Najwspanialszej Świątyni na Świecie, co ten zrobił przez Odnowienie Baalbeku na Jove-Baala JUPITERA. Otóż według mnie Lubran POWIĘKSZYŁ pałac Biało-Czerwony z Gargamella-Germanii-Go(r)golina w Tompadle pod Ślężą, co wyszło Nieszczególnie. Wanda dobudowała tam 6 Portyków dla Hołdowników: z Londynu, Paryża, Rzymu, Konstantynopola. Pekinu i Sztokholmu – niczym Złota Pani...

Wanda zbudowała mauzoleum bitwy nad NEDAO-Nidą w Nowym Korczynie w postaci ZAMCZYSKA: Zamek Książęcy, Synagoga, Rzeźnia-FASOLEX i Boisko Piłkarskie. Zamczysko otaczała Kępa, którą płynęła Nida – skąd wersja, że poległego nad Nidą KAGANA – od kieleckiej Kadzielni – pochowano W KORYCIE NIDY.

W r. 600 papież Grzegorz Wielki skopiował rotundę pałacu Cesarskiego w Konstantynopolu na prezbiterium cmentarnej bazyliki watykańskiej z pozdrowienia żałobnego PAMIĘTAJ O KANNACH, która po zniszczeniu Rzymu przez lancknechtów Lutra jako WANDALÓW stała się kościołem Papieskim jako Bazylika Św. Piotra.

Leszek Wyścigowy po powrocie z Chin podjął budowę Nowej Stolicy w LECHU-Boguczarze nad Donem – od Boga i Cara – na wzór KRAKOWA. Ciekawe, że TAKI SAM Plan przyjął beg Chazarii Prawdzic przy budowie Białej Wieży w Wołgogradzie. W ten sposób Lechia miała Trzy Stolice: Kagan mówił do bega MÓJ TY KOŹLE, a jak był niezadowolony to MÓJ BARANIE. - BEEE...

Ostatnimi dziełami architektonicznym Popielidów były: budowa przez Popiela I Gnuśnego Wspaniałej Kruszwicy za kontrybucję francuską z roku 806, oraz PRZEWIEZIENIE w r. 864 przez Wojewodę Kija na 2 tysiącach okrętów pałacu Cesarskiego z Konstantynopola do Sambora, od czego LWI Sambor nazwano KIJOWEM. Pałac ten został zburzony przez sułtana Mehmeda IV Myśliwca a pozostałości Jan Kazimierz kazał przebudować na Cytadelę.

Saga rodowa Pani Premier Zjednoczonego Królestwa według IDIOTY Dostojewskiego: Mikołaj Pałkin: A CZEGOŻ TO MARGRABIA MYSZKIN CHCE BYĆ ROSYJSKIM KSIĘCIEM? - JEGO PRZODEK, WOJEWODA KIJ, PRZEWIÓZŁ PAŁAC CESARSKI Z KONSTANTYNOPOLA DO KIJOWA. - CO ZA IDIOTA... ALE SKORO PRZEWIÓZŁ TO NIECH BĘDZIE.

Po bitwie pod Lublinem, który przedstawia w tymże ROKU 1341 miedzioryt TIPUS CIVITATIS LVBLINESI, Kazimierz III zbudował tam pałac Królewski, w którym zakwaterowano Jezuitów, i Zamek, gdzie był potem SEJM. Ten zamek SEJMOWY wysadzili Rosjanie, ale został odbudowany na starych murach. Budowy Fortecznego Lublina Kazimierz nie ukończył, gdyż musiał budować Zamek Niski we Lwowie. Tam umieszczono Koszary, które zlikwidowano w związku z budową przez Austriaków Twierdzy Lwów a Zamek Kazimierzowski adaptowano na CESARSKI.

DLA SEJMU zbudowano też KRZYŻTOPÓR i GOSTOMIANUM. W tym czasie zbudowano też cytadelę w Przemyślu, gdzie UKRYTO armię, która pokonała oblegających Wiedeń Węgrów, oraz podczas budowy przez Gustawa II Adolfa cytadeli szczecińskiej przez ZAKOPANIE pałaców i zamków na Wałach Chrobrego przebudowano zamek na Cytadeli poznańskiej na Twierdze, którą ZAKRYTO LASEM.

Żydzi straszyli nas kwitami Wielkich Sum na budowę Zamku Królewskiego, w związku z czym Kneset odbył 2 posiedzenia Na Wawelu. III jednak nie było, gdyż wytłumaczyłem, że Kazimierz mógł obciążyć Żydów podatkiem na Odbudowę Gargamella, ale pieniądze użył na budowę Gotyckiego KREMLA, o czym mówi arcydzieło malarstwa gotyckiego UCZTA KREMLOWSKA w Mstiorze.

SZTUKA POLSKA przedromańska i romańska do schyłku XIII wieku [pod redakcją MICHAŁA WALICKIEGO, INSTYTUT SZTUKI Polskiej Akademii Nauk, Komitet Redakcyjny: Michał Walicki, Owido Chmarzewski, Aleksander Gieysztor, Stanisław Lorenz, Ksawery Piwocki, Juliusz Starzyński (redaktor Naczelny), Władysław Tomkiewicz; Tom I DZIEJÓW SZTUKI POLSKIEJ, Opracowano staraniem Instytutu Sztuki PAN z inicjatywy i pod redakcją Michała Walickiego w l. 1963-66 i uzupełniono w l. 1967-68 w zespole autorskim pod redakcją Aleksandra Gieysztora i Jerzego Pietrusińskiego (sekretarza naukowego). Teksty napisali: ALEKSANDER GIEYSZTOR, MICHAŁ WALICKI, JAN ZACHWATOWICZ, Państwowe Wydawnictwo Naukowe – Warszawa, nakład 15.000 + 280 egzemplarzy]

To jest Loża Masońska w Genewie. Z chronologii wynika, że po WYTRUCIU Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej i spacyfikowaniu mnie MOŻNA było wydać ten Wychodek pruski, bo ja SPŁODZIŁEM SOBIE MASONKA, dzięki czemu Anglicy będą mieli Wielkiego Eunucha Jerozolimskiego więc wszyscy Rosjanie będą mieli spermę jezuicką.

Jednak loża masońska w Genewie przeoczyła barwienie tynku palatium na Ostrowie Lednickim LAZURYTEM z Afganistanu. To GROZIŁO Reaktywacją Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej. Papier wartościowy „SZTUKA POLSKA przedromańska i romańska do schyłku XIII wieku, 15.000 + 280” diabli wzieli, toteż trzeba było ją puścić na rynek. To zaś groziło zainteresowaniem sprawą rządu afgańskiego, który mógł tym Zagrać – popierając np. Mnie – toteż trzeba było zainstalować tam SIŁĄ rząd komunistyczny.

W związku z tym były 2 deklaracje. Oficer wywiadu wojskowego zapytał mnie: Co znaczy interwencja sowiecka w Afganistanie? Odpowiedziałem KLUCZ DO INDII, na co on: TO KONIEC ZWIĄZKU RADZICKIEGO. – DLACZEGO? – ISLAM POLITYCZNY PÓJDZIE ZA NIMI. BĘDĄ MUSIELI ODDAĆ TURKIESTAN A POTEM UKRAINĘ. BĘDZIEMY MUSIELI O WROCŁAW WALCZYĆ SAMI… Potem mój brat zapytał mnie, PO CO ROSJANIE WESZLI DO AFGANISTANU? – KLUCZ DO INDII. – EEE, ŻEBY ZŁOTO WYRABOWAĆ…

Sprawę załatwił nałożnik Hitlera Bronisław Geremek WYRZUCAJĄC z PANu zainteresowanych LAZURYTEM i minireaktorem URSZULA SIPIŃSKA czyli Polaków oraz Utajniając lazuryt i sprzedając minireaktor USi Czechom.

Jednak po zamordowaniu Nałożnika przez Andżelinę, która stała się przez to Złotą Panią i Indyjską Dawczynią Bogactw, UJAWNIONO, że tynk palatium Pana na Ostrowie Poznańskim TEŻ barwiono lazurytem, może po zdobyciu Poznania przez Erychtonosa?

Była to technika PRZEDFARBIARSKA czyli Sprzed Założenia Chin przez UKRAIŃCÓW. Pisałem 10 razy, że KAŻDY RÓD ROSYJSKI, KTÓRY UTRACIŁ SKARBY W BITWIE POD ORŁEM MA SIĘ ZAREJESTROWAĆ U MNIE, bo nie wiedziałem, że rząd Rzeczypospolitej na Uchodźctwie przekazał suwerenność nad skarbami kozaków Zadnieprzańskich w bankach szwajcarskich rządowi USA – prawdopodobnie w związku ze sprawą skarbu Czornej Sotni w banku szwajcarskim, który książę Demidow powierzył MNIE.

Nawrócenie i chrzest Mieszka I – Philip Earl Steele, Nowa interpretacja tego doniosłego wydarzenia, wyłożona przez Philipa E. Steele`a, zyskała akceptację polskich mediewistów.

Amerykanie postanowili POMÓC Biednym Na Umyśle Żydom i przysłali im Indianiego Jonesa, który strawił miliony ojca za grunt podmiejski i skończył w knajpie na przedmieściu Jerozolimy, gdzie opowiadał amerykańskim turystom o Skarbie Świątyni a ci stawiali mu drinka lub piwo. Do ODNALEZIENIA Skarbu Świątyni zabrakło mu OT, KILKU MILIONÓW DOLCÓW.

Odpisałem, żeby miast gadać w Oświęcimiu bzdury o Rozstrzeliwaniu Antysemitów, gdyż odbył służbę w US Army we Włoszech, przyjechał do Wrocławia to byśmy mu wytłumaczyli, że Skarb Świątyni ODZYSKALI Asyryjczycy i zostałby miliarderem jako plenipotent Hipoteki Rzymu.

Ulitowali się też nad Biednymi polaczkami i przysłali im POLSKIEGO Indianiego Jonesa, który nazywa się PHILIP EARL STEELE, który WYTŁUMACZYŁ polaczkom, że do Wyjaśnienia zagadki LEDNICY niepotrzebny jest lazuryt z Afganistanu, bo on to zrobi BEZ LAZURYTU… Ot i zrobił GÓWNO ŚMIERDZĄCE, co zyskała akceptację polskich mediewistów – ZACHWYCONYCH widocznie Rozstrzeliwaniem Antysemitów?

Przypominam, że po zdobyciu Konstantynopola Bolesław Srogi kazał Dobrawie odstawić od loża księcia niemieckiego i przyjąć doń Mieszka. Takie fajne jak to, że gdy Igor oblegał Konstantynopol to Świętosław ze Szczecina kopulował w Kijowie Olgę Okrutnicę.
 
Strony:« Poprzednia 1 2
 
 
« powrót|drukuj