Skip Navigation
 

.Smierć za antysemityzm

Granica na Missisipi

Zdeponoany w Banku Ekologicznym

Berdyczów 1947. W Kółku mój ojciec

46. ŻYDOWSKIE ODRODZENIE POLSKI

Ann Ben

http://www.wykop.pl/wpis/9649138/ha-ha-ha-myslalem-ze-nigdy-mi-sie-to-nie-trafi-a-t/ CZOŁOWY ZAJOB US ARMY: " Cześć,"

Juliusz Prawdzic-Tell said - 2014-12-27 (sobota) at 06:01:28

http://film.interia.pl/recenzje/news/exodus-bogowie-i-krolowie-recenzja-nudy-jak-na,2066438,6290#iwa_item=5&iwa_img=1&iwa_hash=21406&iwa_block=tiles

„Exodus: Bogowie i królowie” [recenzja]: Nudy jak na katechezie w podstawówce Ekranizacja biblijnej historii Mojżesza, który po czterystu latach wyswobodził lud żydowski z niewoli egipskiej, wygląda, jakby podpisał ją nie światowej sławy reżyser, który ma na swoim koncie oscarowe hity, tylko katecheta z polskiej prowincji, który dotąd zebrał w CV jedynie zapis o nauczaniu w pośledniej podstawówce.

Najbardziej podoba mi się fraza, że Hollywoodzki Mojżesz LEŻY I KWICZY. To są bowiem skutki PRZEBIJANIA Wielkim Kapitałem Zachodniego Wybrzeża mego kapitału historycznego. Już CIEKAWSZY był Prezydent Bush-Junior, który pokazał mi NIENAWISTNĄ Facjatę, rozrzucił moje książki, ZELŻYŁ i Wypędził a mego pełnomocnika w NASA kazał SKATOWAĆ ze skutkiem 11 miesięcy leczenia. Tak została załatwiona w NASA Satelitarna Detekcja Złota, mój Aerobus jako Nowa Technika Lotnicza i minireaktor URSZULA SIPIŃSKA, toteż nie dziwota, że Mojżesz Hoollywoodzki położył się przed Mojżeszem-Skarbnikiem i KWICZY – ale niech lepiej położy przed markizessą Świnkówną od minireaktora USi. *** ~Mark – Wczoraj (19:46) Zydzi juz zawsze walczyli o przezycie,gdzie wtedy byli polacy ?

W „Incydentu nie było” piszę, że Jehowa czyli Amenhotep IV ostrzył sobie zęby na skarbiec sueski, gdzie było Złoto Afryki. Wobec tego dał Słowianom z Wenecji Tobruk za zerwanie konwencji STALOWNICZEJ z Żydami. Z Tobruku, który Słowanie przemianowali na SERENĘ od herbu Warszawy, była droga wozowa do Czadu, gdzie była kość słoniowa i Złoto Ghany. Polacy wyszli więc z tej awantury Z KAPITAŁEM a Żydzi musieli z Suezu uciekać ZATAPIAJĄC przez otwarcie tamy w Suezie armię faraona.

http://marucha.wordpress.com/2014/12/30/wolne-tematy-83-2014/

189. NyndrO said - 2015-01-04 (niedziela) at 05:59:51 Przepraszam Was.Już sam nie wiem,komu uczciwie przyjebać w pape.I tak moje życie powoli umiera.I siła.I powoli .powoli zdycham.

190. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-04 (niedziela) at 06:23:14 http://naszeblogi.pl/51865-prof-nowak-narod-kretynow-ktorymi-maja-prawo-rzadzic-lajdacy To jest nikomu nie potrzebne lżenie Polaków. Propozycja walki z masonerią jako ALTERNATYWĄ KATOLICYZMU jest Pułapką, gdyż masoneria to świecka struktura rabinacka a każdy rabin jest Synem Jezusa Chrystusa, gdyż sakra kapłańska u Żydów przechodzi z OJCA NA SYNA, co nazywa się Pokoleniem Kapłańskim. Synów zaś fakir indyjski miał wielu z licznymi haremami jako Emin Babilonu – takich kilka Polsk. Dla tych synalków zakładał zaś szkoły talmudyczne, z których jedną umieścił w Rzymie, i tą techniką zakopulowałby cały świat, gdyby Trajan nie zburzył Babilonu w II wojnie żydowskiej, w której NIE BRANO JEŃCÓW.

Jest to Święty Gral masonerii angielskiej, która buduje Unię Europejska jako KOMINTERNOWSKI Związek Sowiecki – STO RAZY GROŹNIEJSZY OD BOLSZEWICKIEGO. Rewolucja solidarnościowa jako sojusz KOMINTERNOWCÓW (arystokracji komunistycznej) z nacjonalistami była BITWĄ STALINGRADZKĄ, w której POLACY – ze strachu przed hitlerowskim lasalizmem – przekwalifikowali imperializm stalinowski na STO RAZY GROŹNIEJSZY imperializm sowiecki. Jak piszę w książce „Incydentu nie było” to Stalin i Hitler byli synkami fakira indyjskiego. Baby będą więc kryte albo na deskach ze sterczącymi gwoździami, albo zapładniane spermą z dupy cherubina, bo wolą spermę jerozolimską od złota z satelitarnej detekcji.

191. NyndrO said - 2015-01-04 (niedziela) at 06:39:37 To oczywiście było skręcone wiele lat temu.Ja se jakoś dałem radę,ale i tak przez układy.Dzieciaki w naszej Polsce nie mają szans.Albo dajesz dupy,albo to kamerujesz.Generalnie.Wszystkie studia.Od dziesiątej do południa i osrać mistrza.przyjebać,byle nie piszczał.Koledzy z Gajówki…się płakać chce,ale nie mamy szans.A jak jeszcze poumieracie,to w ogóle nie ma o czym gadać.https://www.youtube.com/watch?v=OfbnQBvDfSc

192. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-04 (niedziela) at 07:18:24 Zakazany, ukrywany 27 lat film. CAŁOŚĆ ! – Jak Bolek Wałęsa zniszczył Solidarność. To wszystko jest gra w BAMBUKO bez Edwarda Gierka, który oświadczył, że Wałęsę finansował Andropow poprzez Kanię, który obłowił się na tym sowicie. Kania nie był bogaty z domu i NIE KRADŁ, a jako Goj nie miał nawet do tego prawa, a skoro został KREZUSEM to innej możliwości nie była jak PRZY WAŁĘSIE.

193. NyndrO said - 2015-01-04 (niedziela) at 07:25:32 Jak nie zmądrzejemy,jest po nas.I wyobraźcie sobie eleganckie luzaki,że jedyną radą jest pójście za Panem JO! Ja sam jestem w szoku,ale wszystkie inne drogi,doprowadzają do Pana JO.

194. NyndrO said - 2015-01-04 (niedziela) at 07:32:03 Julek,nie zgrywaj najmądzejszego,Tellu,Ninjo,no weź coś kuna powiedz.

195. NyndrO said - 2015-01-04 (niedziela) at 07:35:18 Kuna Julas,bądź kumpel i powiedz. Bo ja zaczynam beczeć. A jak umrzesz?

196. NyndrO said - 2015-01-04 (niedziela) at 07:41:51 Masz w dupie,że umrzesz. Ja to rozumiem.A piwo bys chociaż wychlał.ty Tellu.Zresztą chyba lepiej,że tylko Ty to wiesz.Nam mogłoby to zaszkodzić.Podaj tylko datę pogrzebu.Mam dużo czasu,także mogę skoczyć nawet do Argentyny.

197. NyndrO said - 2015-01-04 (niedziela) at 08:08:09 Julek,Telicha-mój kumpel.Ninja numer łan. Sipińska! Julas! troszkę się uśmichnij.Pałałan.Dobrze,że się z Tobą kumpluję-mam atomówę im Mr rodowiczce..https://www.youtube.com/watch?v=DEzRfmDfRzo&list=PLfqsGS_H3rpqQqU_bK5mSARxHGIxlHbyt

***

NyndrO wprasza sie na mój Pogrzeb. Ja mu takiego Zaproszenia dać nie mogę, gdyż potrzebna jest deklaracja, że ŻYDZI TO KAPITAŁ KRYMINALNY, czego on jako wojujący Katolik nie złoży. ZAPŁAKAŁ nad mym postem i zagroził mi Atomówką RODOWICZ.

JAK NIE ZMĄDRZEJEMY TO PO NAS. Fryderyk Wielki, obserwując przez lunetę szarżę kawalerii austriackiej pod Lutynią (dziś Leśnica wrocławska) powiedział: NO, JAK DOJDĄ TO PO NAS. Na to zarechotał Zeidlitz: MAMY JESZCZE GDZIE UCIEKAĆ... Stanisław Michalkiewicz powiedział, że TO NIE ANGLIA I FRANCJA wystąpiły we Wrześniu'39 w Obronie Polski, ale to Polska zaprotestowała granicę niemiecko-izaelską na Missisipi.

Śledztwo FBI, Interpolu i ONZ w/s Oszusta Światowego Juliusza Prawdzic-Tell

2 lata temu Bank Atlantycki ZAPROTESTOWAŁ moje czeki listą Oszustów Światowych, którą rząd RFN Zablokował moje zeznanie w/s Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii. Śledztwo FBI, Interpolu i ONZ trwało cały rok i Uwolniło moje czeki spod Protestu, ale nie uznał tego rząd PiS. Z tej racji mój IMIENNY czek został Podpisany przez FBI, Interpol i Sekretarza Generalnego ONZ, żeby nie został UKRADZIONY przez policję polityczną PiS.

PiS znalazł jednak na to Genialny Sposób: Zaczął śpiewać: OSZUSTWO NIGERYJSKIE, OSZUSTWO NIGERYJSKIE..., co powtórzyło 15 banków wrocławskich. To BIJE granicę niemiecko-żydowską na Missisipi z II wojniy światowej.
 
 
« powrót|drukuj