Skip Navigation
 

44. INCYDENTU NIE BYŁO

Pan Andrzej Brodzki

OŚWIADCZAM, że syjonizm podjął zbrodniczą uchwałę o likwidacji swych POLITYCZNYCH PRZECIWNIKÓW. Po prostu ludzi, którzy nie zgadzają się z systemem zbrodni, kradzieży mienia, oszustw politycznych, zakłamania prawdy historycznej. Prowadzą akcie propagandy nienawiści do Polski i Polaków, do kościoła katolickiego, który postanowili doprowadzić do całkowitej likwidacji, jak i całe chrześcijaństwo. Obojętne Żydom jest kim jest ta osoba i kim była w przeszłości. Jeżeli ta osoba stanie się oponentem praw dżungli, jakie to prawa stosują Żydzi, wówczas tą osobę skazują na powolną śmierć. I obojętne Żydom jest ile w tej akcji zbrodni zginie niewinnych ludzi.

Podaję system takiej akcji bandytyzmu stosowanego przez Żydów wobec homo sapiens. Do takich akcji szkołą tzw. myśliwych na ludzi. Ich zadaniem jest ustalenie:

1. Gdzie mieszkacie, wasze otoczenie – w tym wasi lekarze – ulubione miejsca, gdzie przebywacie. 2. W domu zakładają podsłuch telefoniczny. 3. Do pojazdu wmontują radionadajnik, który wskazuje kierunek, gdzie jedziecie. 4. Prowadzenie propagandy izolacji was od społeczeństwa. 5. Posiadają klucze, którymi otwierają każde pomieszczenie. 6. Rysują tajny znak na waszym domu i pojeździe. Jest to znak HIBRU, który może być wyryty.

Mówi on wszystkim Żydom, że ten jest skazany na śmierć. O ile jakikolwiek Żyd zauważy ten znak to ma natychmiast wrzucić tam trujący gaz, pod nazwą HYDROGEN SULPHIDE. Wrzucają to do lodówek, trują pożywienie czy do sypialni. Gaz ten działa powoli. Budzicie się z bólem głowy czy piersi, jesteście oszołomieni – ból gardła. Potworny smród Birkenau, czyli nowy Birkenau dla Polaków w wydaniu żydowskim. Wysokie ciśnienie krwi.

Gaz ten przenika do krwi i wszędzie wam będzie śmierdzieć. Ja mówię, że śmierdzi Żydami, BO TO JEST ICH KULTURA: ICH KULTURA NIE ZABRANIA ROBIĆ TAKIE POLOWANIA. Żydzi was ostrzegają, że na policję nie macie po co iść, gdyż policja pracuje dla Żydów. Twierdzą, że mają PAWER czyli siłę na całym świecie. Takie przeszkolenie jako myśliwy na ludzi przeszedł w VACOUWER BC. PLUCIŃSKI MARIAN UR. 1935r. W POLSCE.

Jego kolega z Vancouver BC polski Żyd ma drugą żonę Chinkę, mieszka w Riczmąd, jego imię jest Karol nazwisko nie znane mi. Mieszkający w Laswegas polscy Żydzi to Stanisław Sołowiej, Kazimierz Rakowski, pracują jako sprzątacze w kasynie Luxor. Stanisław Sołowiej i Martin Steging pracują na lotnisku Luft-Hansa Lasvegas. Marian Pluciński obiecuje, że wykończy Wałęsę, Solidarność, kard. Glępa. Nazywa go Kard. Głąb. Oraz wykończy szmatławca, gazetę Głos Polski. Będąc w Polsce ukradł milion dolarów NA STOKACH. Jest zarażony syfilisem, którym zaraża Polaków. Jeżeli śpi u Polaka to wstaje w nocy, idzie do lodówki, bierze mleko do którego "szczy” Gdy wypijesz ty i twoja żona, macie syfilisa. Oskarżacie się nawzajem. Pluciński daje wam adwokatów w sekrecie, od których bierze KOMISZYN za danie im sprawy rozwodowej. Pluciński Marian od najmłodszych lat przynależał do partii komunistycznej w Polsce, okręg pomorski. Pracował jako agent UB i radiooficer na statkach rybackich Szczecin-Świnoujście. W Canadzie od 1974r. Agent wywiadu komunizmu sowieckiego i polskiego. Zadanie: inwigilacja Polonii w Canadzie i Ameryce, rozbijanie jedności Polonii, agitacja przeciw kościołowi chrześcijańskiemu w szczególności. Katolicki pseudonim Plucińskiego Mariana "Pisskorz" Doprowadził do rozpadu około 30 tysięcy rodzin polskich w Vancouver BC, Toronto i w Ameryce. Po moim zapytaniu, dlaczego rozbijasz rodziny polskie, a nawet rodziny polskich Żydów, odpowiedział, że on nie jest taki zły, on robi biznes, że on jest dobry, bo Maxwell bilioner, sprzedawał na Żydów do Iraku bomby.

Dopisek: To nie wszystko. Po szczegółowe informacje proszę zwrócić się do Andrzej Brodzki. ANDRZEJ BRODZKI TO WARIAT!

Takie orzeczenie wydali bardzo mądrzy Żydzi – więc ja sam się z tym zgadzam. Dodam tylko, że zapomnieli dołożyć SZALENIEC. Bo jak można nazwać człowieka MĄDRYM, gdy ma on zaledwie jeden rok a jego matka oddaje cały Andrzeja majątek, 360 tysięcy w złocie na pożyczkę, którą odbierają "mądrzy" Żydzi w 1936 r. na 3/5% na pięć lat. JAK można nazwać Andrzeja mądrym kiedy ma zaledwie siedem lat, na rozkaz swej mamy idzie na ŻEBRY, by ratować "MĄDRYCH" I WIELKICH ŻYDÓW. BO ONI SIĘ POCHOWALI PRZED SWYM DRUGIM BRATEM, A NAZWALI GO hitler. On był tak bardzo mądry, że GŁUPIM POLAKOM WARIATOM powiedział, by połączyli swe armie z jego armiami i wspólnie uderzyli na wielkich i mądrych komunistycznych Żydów SAFARDIM w wielkiej kacapskiej Rosji: I pomyśleć, gdyby Polacy nie byli głupi i wariaci, i połączyli się "Z MĄDRYM" hitlerem, dziś NIE BYŁOBY PROBLEMU ŻYDOWSKIEGO, a Polska byłaby szczęśliwa i wolna?

Widzicie wariaci Polacy jaka szansa stracona przez wasze jedno wariackie stwierdzenie NIE DAMY NAWET GUZIKA. Oddaliśmy głowę, NO I TAK SIĘ STAŁO. Hitler zbudował domy wczasowe do których wiózł siłą na wieczny spoczynek WARIATÓW POLAKÓW I "WIEKICH MĄDRYCH ŻYDOW".

A wiecie co w tych domach wczasowych było? Tam były mądre komory gazowe, karabiny maszynowe, stryczki gotowe i psy zawodowe, oraz numery wyborcze. Czy może być Andrzej Brodzki mądry, gdy ma siedem lat i własnymi piersiami, choć maleńki i chudziutki, zasłania przed karabinami maszynowymi WIELKICH I MĄDRYCH ŻYDÓW? – WIADOMO, MAŁY POLSKI WARIAT. Bo pomyślcie sami, czy to nie wariat – miał dziewięć lat, i gdy płonie MURANÓW wynosi Pisklęta Żydowskie. Przecież to tylko wariat mógł brać udział w POWSTANIU WARSZAWY, nosić bandaże, wodę, granaty, woreczki, zbierać po ogródkach marchewkę, pietruszkę, cebulę, kartofle na zupę, dostać pociskami po nogach, bo przecież KOCHAŁ POLSKĘ, którą do tego doprowadzili WIELCY MĄDRZY ŻYDZI? WARIAT ANDRZEJ PO WARIACKU KOCHAŁ SWĄ NIESZCZĘŚLIWĄ MATKĘ, TAK JAK KAŻDY WARIAT POLAK, KTÓRY ZNALAZŁ SIĘ W AK. MĄDRZY ŻYDZI BYLI KONFIDENTAMI W GESTAPO I ŻYDOKOMUNIE. PRZECIEŻ TO KOMPLETNY WARIAT,

ANDRZEJ MÓWI ŻYDOKOMUNIE NIE! PISZE LISTY "ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ". – GDY ZBUDUJESZ DOM TO W NIM MIESZKASZ, i wiele innych listów do REGANA w USA, CZY MEMORANDA DO BREŻNIEWA, BY NIE SŁUCHAŁ MĄDREGO ŻYDA JARUZELSKIEGO I NIE DOKONYWAŁ NA ROZKAZ MĄDRYCH "SAFARDIM" INWAZJI NA POLSKĘ.

WIADOMO WARIAT, MĄDRZY ŻYDZI NIE BRALI NA WYCHOWANIE POLSKICH DZIECI. TYLKO MONGERTOLER, MĄDRY ŻYD, ZBUDOWAŁ DZIECIOBÓJNIĘ RAKARZY SKROBANEK, A WARIAT WZIĄŁ RODZINĘ ŻYDOWSKĄ NA UTRZYMANIE, ratując od śmierci Żydowskie dziecko w CANADZIE. Pomaga wielu Żydom, nawet MĄDREMU ŻYDOWI PLUCIŃSKIEMU vel Poulson, PISKORZ, który w dowód wdzięczności szuka przez 22 lata dla Wariata ANDRZEJA BRODZKIEGO ŚMIERCI, PODSZYWAJĄC SIĘ, ŻE JEST JEGO ODDANYM PRZYJACIELEM? NISZCZY JEGO ZDROWIE, MIENIE, RODZINNE ŻYCIE. KRADNIE MU ZŁOTO I PLATYNĘ.

ZA UKRADZIONE PIENIĄDZE ANDRZEJA BRODZKIEGO WARIATA JEDZIE TYSIĄCE KILOMETRÓW Z DRUGIM ŻYDEM, KAROLEM KRULAKIEM Z VICOUVER BC, DO LAS VEGAS. TAM DOBIERAJĄ SOBIE RÓWNYCH ŻYDÓW: STANISŁAW SOŁOWIEJ, MARTIN STEGING, KAZIMIERZ RAKOWSKI – I CAŁA TA DOBRANA SZAJKA "MĄDRYCH ŻYDÓW" NAPADA NA WARIATA MOTORHOM NISZCZĄC, MONTUJĄ MONITOR, WRZUCAJĄ TRUJĄCY GAZ HYDROGEN SULPHIDE. JADĄ ZA NIM AŻ DO CANADY, KRADNĄ 35 TYS. Na froncie motorhomu grawerują czyli piszą w języku żydowskim ŚMIERĆ. Dzwoni osobiście Pluciński do mnie, mówi WARIACIE STARY, TY TAKI OWAKI, MY PIENIĘDZY NIE CHCEMY: MYŚMY CIĘ SKAZALI NA ŚMIEĆ PRZEZ POWOLNE KONANIE W CIERPIENIACH.

Prawda jacy ci Żydzi to WIELCY I "MĄDRZY" LUDZIE? PRZECIEŻ WARIATEM JEST TEŻ OJCIEC ŚWIĘTY, BO BRONI NIENARODZONYCH DZIECI. KTÓRE SĄ ZABJANE W MĄDRYCH ŻYDOWSKICH DZIECIOBÓJNIACH RAKARNIACH PRZEZ SKROBANKI. TYLKO WARIAT RATUJE NIEWINNE DZIECI SKAZANE NA ŚMIERĆ PRZEZ WIELKICH I MĄDRYCH ŻYDÓW. Dlatego mądrzy Żydzi postanowili WARIATÓW CHRZEŚCIJAN ZNISZCZYĆ. W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ROZWALIĆ VATYKAN, BO GŁOSI PRAWO BOGA "NIE ZABIJAJ". BO CHRZEŚCIJANIE TWIERDZĄ ŻE SODOMA I GOMORA ZOSTAŁY ZNISZCZONE ZA "HOMOSEKSUALIZM" A DZIŚ MĄDRZY ŻYDZI OBŁĄKANYCH, Z WYNATURZENIEM UMYSŁU ZATWIERDZAJĄ JAKO NORMALNE MAŁŻEŃSTWO, JUTRO DLA PRZYKŁADU ZATWIERDZĄ MAŁŻEŃSTWO SŁONIA Z MRÓWKĄ. A WARIAT TWIERDZI, ŻE ON POCHODZI OD BOGA, BO JEST HOMOSAPIENS I DO BOGA WRÓCI. A WIELKI "MĄDRY" ŻYD TWIERDZI ŻE POCHODZI OD MAŁPY. SIC.

GDYBY CHRZEŚCIJANIE NIE BYLI WARIACI NIE ZGINEŁOBY ICH 140 MILIONÓW Z RĄK CHRZEŚCIJAŃSKICH, GDY 350 KOMISARZY ŻYDÓW WRAZ Z LENINEM ZAŁOŻYŁO ŻYDOKOMUNĘ. SIC. OJCIEC ŚWIĘTY I GLEMP TO WARIACI, PRZEPRASZAJĄ ŻYDÓW, KTÓRZY CHCĄ ROZWALIĆ KULĘ ZIEMSKĄ. ANGLIA I IRLANDIA TO CHRZEŚCIJANIE-WARIACI, BO NA ROZKAZ ŻYDÓW "MĄDRYCH" MORDUJĄ SIĘ NA WZAJEM. JUŻ 40 LAT CAŁY ŚWIAT TO WARIACI, SŁUCHAJĄ "MĄDRYCH" ŻYDÓW, KTÓRZY DOPROWADZILI ŚWIAT DO ŚMIERTELNYCH KONWULSJI.

– CZY SŁYSZYSZ MAMUSIU KRZYK Z KRWAWIĄCEJ "JEROZOLIMY"? – MY GINIEMY, TWOJE DZIECI! TU ŚWIĘTY OJCIEC "WARIAT" MA ZAKAZ WSTĘPU. TU JEST ZAMĘT PIEKIEŁ. RZĄDZI SZATAN, KTÓRY UTOPIŁ WE KRWI ŚWIĘTEJ "JEROZOLIMĘ"? I CAŁY IZRAEL. DĄŻY DO OGÓLNOŚWIATOWEJ MASADY. ZADRĘCZONY CHRYSTUS ODWRÓCIŁ SWĄ TWARZ OD ZWARIOWANEGO ŚWIATA? A TY OJCZE ŚWIĘTY, WARIACIE, STOISZ SAMOTNIE I W ROZPACZY KRZYCZYSZ: OTWÓRZCIE CHRYSTUSOWI DROGI! NIE BÓJCIE SIĘ CHRYSTUSA. W TEJ ORGII ŚMIERCI GDZIEŚ MALUTKIE SERDUSZKO +++ KRZYCZY +++ MAMUSIU NIE ZABIJAJ +++ OJCZE, GDYBY CIĘ SZATAN PODSTĘPEM ZAPROSIŁ DO IZRAELA TO JA, WARIAT, ANDRZEJ BRODZKI KRZYKNĘ: NIE JEDŹ! BO ZAPROWADZĄ CIĘ NA GOLGOTĘ. I W TYM SAMYM MIEJSCU, GDZIE POWIESILI SYNA BOGA CIEBIE POWIESZĄ NA TYM SAMYM KRZYŻU. OTO TWARZ SZATANA, KTÓRĄ CHRYSTUS ROZKAZAŁ ABYM UKAZAŁ ŚWIATU. OTO BÓG PATRZY I SŁUCHA "MĄDRYCH" Z BRUKSELI, KTÓRZY ZAKŁADAJĄ NOWĄ SZATAŃSKĄ CYWILIZACJĘ ŚWIATA? +++ MAMUSIU NIE ZABIJAJ +++ CZY SŁYSZYSZ KRZYK POMORDOWANYCH NIEWINNYCH TWYCH DZIECI +++ JEROZOLIMO, QUO VADIS.

PS. ZATRZAŚNIJCIE BRAMY PIEKIEŁ "askenazu". ANDRZEJ BRODZKI WARIAT – podpis nieczytelny.

ANDRZEJ BRODZKI, Calgary 04/08/1998r. 300, 8120 Beddington Blvd. N.W. # 363 Calgary, AB, Canada T3K 2A8. dopisek: Prawdziwy mój adres, Żydzi kradną moje listy. Życie Andrzeja poświęcone, nie z jego woli, Narodowi Wybranemu i Umiłowanemu

Rok 1936 Andrzej ma jeden rok. MATKA OLGA KAZIMIERA BRODZKA z domu PIOTROWSKA, wychowanka klasztoru katolickiego w POTUTORACH. Wykształcenie Nauczycielka. JEJ Przyjaciółką jest profesor polonista pani MAJEROWSKA (prawdziwe nazwisko GOLDA MEYER). MAJEROWSKA WRAZ Z BEGIŃSKIM (BEGIN) I CYRANKIEWICZ (CYMERMAN)–PTASZYŃSKĄ zjawiają się w posiadłości mej MATKI, proszą OLEŃKA, TY JESTEŚ NASZYM PRZYJACIELEM, ZNASZ NAS OD WIELU LAT. PROSIMY CIĘ O UDZIELENIE POŻYCZKI NA NASZĄ ORGANIZACJĘ ŻYDOWSKĄ. MATKA zaprasza ŚWIADKÓW, Ks. CAŁKĘ, Ks. Dr. SMOLUK. Z pewnych względów nie podaję wszystkich osób tej transakcji. Matka udzieliła pożyczki w wysokości 360.000 tys. złotych w złocie na 3% NA PIĘĆ LAT. BYŁY TO PIENIĄDZE NA POSAG ANDRZEJA. Zapewniono moją matkę, że jeśli pożycza pieniądze na kościół czy organizację to nigdy tych pieniędzy nie straci i w terminie zostaną zwrócone:

Twój syn Andrzej będzie bardzo bogaty – TO NASZ PRZYJACIEL. Wybuchła wojna a Andrzej miał już kilka lat. Do Polski przybyli bardzo kulturalni turyści, którzy tylko przez roztargnienie zabrali ze sobą miast wózków dziecinnych czołgi, zamiast piłek bomby, miast motyla na patyku samoloty bojowe, a nawet przywieźli świeże powietrze CYKLON B1 i CYKLON B2. Ci bardzo kulturalni turyści, tu zdradzę że nazywali się NIEMCY, pobudowali ośrodki wczasowe na całej ziemi POLSKIEJ. One NAZYWAŁY SIĘ BIRKENAU AUSZWIDZ I.T.D.

No ale wracam do sytuacji rodziny BRODZKICH, w jakiej się znalazła podczas tej kurtuazyjnej wizyty. Zgodnie z ich kulturą humanitarną to kopniakami i kolbami karabinów, bo zapomnieli wziąć fujarek, wyrzucili nas z naszej posiadłości na ulicę, tak jak staliśmy. Przy okazji, zgodnie z ich kulturą powiedzieli nam, że o ile zechcemy tam wrócić to przemówią ich FUJARY, pardon karabiny. Dodali na przystawkę, że to już jest "faterland” a ich szlachetny Żydek fjurer bardzo nas kocha, i dlatego kazał nas od razu rozwałować, a my, w dowód wdzięczności, musimy dla niego całym sercem pracować. NO cóż, udaliśmy się do Trzydnika. Tu Andrzej i jego Matka, jak rozkazał fjurer, zabrali się szczerze do pracy, a że Andrzej miał zaledwie kilka lat to mógł tylko jedną pracę wykonywać i był bardzo głodny.

Nie tylko on, ale i jego przyjaciele, którzy się pochowali przed swym pryncypałem, bo się wstydzili, że są z tego samego gniazda. I tak schowali się w RUDEJ WSI. I to co użebrał Andrzej z Matką to nosił swym Przyjaciołom-Żydom, by w myśl przyjaźni ratować Życie przyjaciołom? A że szlachetni turyści ze znakami SS zauważyli ciężką pracę Andrzeja to postanowili go wynagrodzić. Złapali go wraz z całą RUDĄ WSIĄ I DALI IM GITARY? Kazali kopać doły i ustawili nad nimi przyjaciół Andrzeja i resztę, a potem z fujarek pociskami Dum DUM na wieczne czasy odznaczyli wszystkich równo. Jakaś tam nastąpiła pomyłka, którą CHRYSTUS IM POSŁAŁ, bo Andrzejowi rozszarpali lewy bok, kradnąc dwa Żebra. Kiedy Andrzej wrócił do zdrowia, to Matka, jak i cała rodzina, znalazła się w AK. Rozkaz wyjazdu do NAŁĘCZOWA. Tu ta sama praca, znowu przygoda z SS. Turysta każe skakać Andrzejowi z platformy kolejowej na zwał tłuczonego szkła, a że Andrzej był bosy z woli turystów to szkło dość równo powłaziło Andrzejowi w stopy, z czego SS-turysta był bardzo zadowolony, co wyraził głośnym RECHOTANIEM. Andrzej szedł zostawiając krwawe ślady do WILLI POLONIA, na czwarte piętro wlazł na kolanach. Mama z płaczem wyciągała szkło czyszcząc stopy. Potem przyszli AKOWCY, kazali natychmiast wsiadać na furmankę, i tak znaleźliśmy mieszkanie w WARSZAWIE, NA PUŁAWSKIEJ 9. Rozkaz AK: Pomoc dla GETTA. Na MURANOWIE znów ta sama praca wśród POLAKÓW, bo jakoś nie widać było WIELKIEGO AMERYKAŃSKIEGO PREZYDENTA, PRZYJACIELA WSZYSTKICH ŻYDÓW, BY ŚPIESZYŁ Z POMOCĄ SWEJ BRACI W EUROPIE. A NA DODATEK, KIEDY BRACIA ŻYDZI UDALI SIĘ DO NIEGO NA ROZKAZ SWEGO FJURERA, TO ROSSEWELT POWIEDZIAŁ IM W DOWÓD WIELKIEJ MIŁOŚCI: JAWAS NIE CHCĘ. To się jego bracia POTRULI (?). Reszta braci żydowskiej musiała pod fujarkami maszynowymi uciekać do Polski, i o dziwota opluta i poniewierana druga MATKA ŻYDÓW TYCH UMIŁOWANYCH I WYBRANYCH? KTÓRYMI PONIEWIERAŁ CAŁY ŚWIAT, POCZĄWSZY OD EGIPTU, RZYMU, GRECJI CZY 1264r, KIEDY POLSKA RATUJE ICH OD ZAGŁADY. I ZNÓW TA SAMA SYTUACJA W 1939r, KIEDY POLSKA OSAMOTNIONA Z WOLI SWYCH UMIŁOWANYCH I WYBRANYCH BRACI. Kiedy cały świat pada na kolana przed PIEKŁEM FJUERERA TO TA OKRWAWIONA POLSKA MÓWI LUCYPEROWI SPOD ZNAKU DAWIDA HITLEROWI: NIE!: ŻYDZI NIE SĄ KRYMINALSTAMI, ONI SĄ TACY SAMI JAK MY POLACY, BĘDZIEMY ICH BRONIĆ DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI. ZGINIEMY RAZEM LUB ZWYCIĘŻYMY. ALE BRACIA ŻYDZI MIELI INNY PRYZMAT PATRZENIA NA ŚWIAT, ZAGARNELI ZŁOTO, ZACZELI UCIEKAĆ GDZIE POPADŁO. RESZTA POCHOWAŁA SIĘ WŚRÓD PALAKÓW, BO NIE BYŁO ANGLIKÓW, FRANCUZÓW CZY CHIŃCZYKÓW. NIE BYŁO ROTSZYLDA CZY WIELU INNYCH WIELKICH TEGO ŚWIATA ŻYDÓW. POZOSTALI TYLKO POLACY: PŁONIE MURANÓW, MATKA Z ANDRZEJEM WYNOSI DZIECI ŻYDOWSKIE, ROZDAJE WŚRÓD POLAKÓW, BO CHIŃCZYKÓW CZY INNYCH NIE BYŁO. MATKA ZAPALA SIĘ JAK POCHODNIA, POPARZENIA TRZECIEGO STOPNIA. Andrzej po upadku powstania w Gietto, udaje się jeszcze do Getta na poszukiwanie rodziców Bożenki. Dopada go niemiecki wilczur i łapie za nogę, następnie za prawą rękę, dopada szkop, uderzenie w tył głowy... Znalazłem się w BIRKENEUŁ, RATUJE MNIE ELZA, WYWOŻĄ MNIE W BECZCE ZE ŚWIŃSKIM ŻARCIEM.

Wracam do Warszawy. Matki nie ma na Puławskiej, idę na gruzy Gietta. Mieszkam z kolegami w leju po wybuchu bomby. Koledzy kozikiem wycinają mi numer z ręki.

Wybucha WARSZAWSKIE POWSTANIE, NOSZĘ BANDAŻE, WODĘ I TO WSZYSTKO CO KAŻĄ STARSI ŻOŁNIERZE AK. DOWÓDCĄ AK MOJEJ RODZINY BYŁ MIKOŁAJ. OJCA MEGO NIE BYŁO. W POWSTANIU DOSTAJĘ POCISKIEM PO NOGACH, WYWOŻĄ MNIE DO LUBLINA DO SZPITALA DZIECIĄTKA JEZUS. TU ODNAJDUJE MNIE MATKA. KONIEC WOJNY, ALE RADOŚĆ KRÓTKA. STRASZLIWE PRZEBUDZENIE: POLSKA SPRZEDANA ŻYDOKOMUNIE. NADCHODZĄ CZARNE CHMURY NIENAWIŚCI I TERRORU, PRAW DZUNGLI ŻYDOKOMUNY. ONI CIERPIELI TYLKO CZTERY LATA, POLSKA POD ICH PANOWANIEM CIERPI JUŻ TYSIĄC LAT. Andrzeja prześladują 60 lat. W Żydokomunistycznej Polsce Andrzej został skazany na głód, nędzę i poniewierkę. Zresztą prawdziwa Polska była i jest przez Żydów skazana na zagładę BIOLOGICZNĄ. W 1975 r. uciekam do Canady, myślałem że to wolny kraj? Tak, ale dla Żydów. Dla Polaka prześladowanie, totalna dewastacja socjalna – niszczenie mego mienia, dalsze okradanie, podawanie trucizny w pożywieniu po której dostałem ataku serca, pęknięcia serca, uszkodzenia wszystkich organów.

Ostatni wyczyn bohaterskich Żydów to 24 stycznia 1997r. wpuszczenie gazu do mego motorowego domu. Zniszczyli mi wszystko co posiadałem. 23 lata w Canadzie to pasmo koszmarnej rzeczywistości Żydowskiej. M. Pluciński, specjalista w prześladowaniu Polaków. Żyd, komunista i masonista, zawodowy agent S. Sołowiej. ŻYD KOMUNISTA Z POLSKI, RAKOWSKI. ŻYD KOMUNISTA Martin Steging. ŻYD KAROL.

M. Pluciński jeździ często w szczecińskie. W aferze ziemniaczanej okradł POLSKĘ NA KILKA MILIONÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH. NIE JESTEM W STANIE OPRACOWAĆ WSZYSTKIEGO Z POWODU SZCZUPŁOŚCI PAPIERU, ALE O ILE BY ZAINTERESOWAŁ WAS OKRES MEGO ŻYCIA W ŻYDOWSKIEJ CANADZIE I ŻYDOWSKIEJ AMERYCE, CZY ŻYDOKOMUNISTYCZNEJ POLSCE, TO PROSZĘ NAPISAĆ. Nie pisałem tego by się żalić, nie jest to w moim stylu. Piszę i pokazuję Światu otwarte CZELUŚCIE PIEKŁA ŻYDOWSKIEGO, W KTÓRE WCIĄGNIĘTO CAŁY ŚWIAT. TERORYZM ŻYDZI UPRAWIAJĄ NA CAŁYM ŚWIECIE. P.W. O ILE WAS ZACIEKAWI TO PODAM TAJEMNICE PANI GOLDA MEYER. Dziś w myśl najwyższej kultury i humanitaryzmu żydowskiego skazano ANDRZEJA BRODZKIEGO NA POWOLNE KONANIE. OTO PAMIĘĆ JOSZUCHA: ŻYDZI POSIADAJĄ SIŁĘ, ANDRZEJ USZKODZONE SERCE PRZEZ ŻYDÓW. W CANADZIE URATOWAŁEM ŻYDOWSKIE DZIECKO OD ŚMIERCI I WYCHOWAŁEM. KRYSIA JEST POLKĄ I KATOLICZKĄ. – "ICH KULTURA NIE ZABRANIA ROBIĆ TAKIE POLOWANIA." QVO VADIS – PW. Andrzej Brodzki.

Dopisek: Przez Twe ołtarze zanoszę błaganie, od Żydów Polskę racz zachować Panie.

* * *

Pan Andrzej Brodzki uważa się za ofiarę amerykańskich współpracowników Mossadu, jako niewygodny świadek i ofiara PODWÓJNEJ grabieży kapitału. Pan Brodzki zaasekurował się u Polaków, a ponieważ od ponad 2 lat nie daje znaku o sobie więc wypada to opublikować. Mam jeszcze list pana Brodzkiego w którym opisuje rozmowę z premierem Cyrankiewiczem, który telefonuje do Goldy Meir przekazując słuchawkę panu Brodzkiemu. Oboje zgadzają się na wyjazd pana Brodzkiego do Kanady. Nie byłem jednak w stanie zamieścić tego listy ze względu na nie znany mi sadyzm.
 
 
« powrót|drukuj