Skip Navigation
 

44. INCYDENTU NIE BYŁO

Antikomunistischbefehl

Klaus Wiegrefe, LEICHEN IM OBSTGARTEN, Der Spiegel, Nr. 4/1999, s. 52-53

Polacy kiedyś wiedzieli, że krwawe akty antyżydowskie zapoczątkował Wehrmacht a nie SchutzStaffeln Himmlera. tłumaczyli to tym, że wiadomo było, iż Polacy są antybolszewiccy, gdy wszyscy Żydzi szpiegowali dla Stalina, ale powód tego był bardziej dramatyczny. Był to ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, podstawa prawna Holokaustu.

Bodaj najbardziej znanym falsyfikatem fotograficznym było zdjęcie panoramiczne Pogromu Kieleckiego, które okazało się zdjęciem pogromu w Kownie po zajęciu miasta przez Wehrmacht w r. 1941. Jest to więc zbrodnia Wehrmachtu, ale Żydzi wolą o tym nie mówić i wyrywając zdjęcie z kontekstu odnosząc je do Kielc. Ów pogrom kowieński był bowiem egzekucją ujętej ekipy więzienia kowieńskiego na sposób bolszewicki – czyli że była to przeprowadzona przez Wehrmacht egzemplifikacja.

Na uniwersytecie uczono mnie, że Wehrmacht rostrzeliwał prawie w każdym ukraińskim mieście powiatowym około 300 Żydów, ale było to na podstawie niemieckiego prawa wojennego, które mówiło, że ZBRODNIE POPEŁNIONE PRZED FRONTEM PODLEGAJĄ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ I SĄDOM DORAŹNYM – a ponieważ Wehrmacht napotykał ciągle masowe groby czy stosy trupów, których nie zdążono zakopać, a miejscowa ludność wskazywała na Żydów, więc żandarmeria aresztowała tych pomagierów i rozstrzeliwała. Byli to zwykle szeregowi komsomolcy.

Drugą zbrodnią Wehrmachtu na Żydach było REJESTROWANIE ŻYDÓW PRZEZ NIEMIECKĄ ADMINISTRACJĘ WOJSKOWĄ – ale wynikało to z morału, że WSZYSCY ŻYDZI SZPIEGOWALI DLA STALINA. W tej filozofii to Szwajcarzy przelicytowali nawet Ustawy Norymberskie, gdyż zażądali na forum międzynarodowym ZEWNĘTRZNEGO ZNAKOWANIA PASZPORTÓW DLA ŻYDÓW. Ja jednak nie mam nic przeciwko oznaczaniu mego paszportu literą P na okładce.

UZUPEŁNIENIE

Od: Wtorek, 19 Listopada 2013 21:04, Liga Obrony Suwerenności, lospolski@lospolski.pl

Temat: Polski Szaniec 4/2013, Szanowni Państwo, Przesyłam okładkę i spis treści najnowszego numeru kwartalnika Ligi Obrony Suwerenności - "Polski Szaniec" 4/2013. Więcej informacji na www.lospolski.pl

REDAKTOR NACZELNY Przemysław Piejdak WSPÓŁPRACOWNICY: Rafał Żak, Maciej Urbański, Krzysztof Róż, Andrzej Grabowski

pozdrawiam Robert Kownacki

*****

Strona Tytułowa przestawia publikowane wielkokrotnie zdjęcie sztabu Nowogródczańskiej Brygady FALANGI, z Bolesławem Piaseckim i Łupaszką, które podpisywano jako VI Brygada Wileńska AK.

Ja zwracałem się kilkakrotnie, również przez znanych polityków, do pana Jarosława Piaseckiego o WYJAŚNIENIE zastrzelenia Ławrentego Berii przez BOLESŁAWA PIASECKIEGO, którzy odpowiadali, że "trudności z tą sprawą nie będzie", ale okazywało się, że pan Jarosław Piasecki przyjąć mnie NIE MOŻE, co jest symptomatyczne. Wobec tego musiałem ogłosić, że zabójstwa Ławrentego Berii dokonał mój stryj, Czesław Prawdzic-Tell podając się za Bolesława Piaseckiego, do którego Beria miał Zaufanie – w której to sprawie pisałem kilkakrotnie do Ambasady Jugosławii - czy listy, które woził mój stryj do Moskwy były pisane w kancelarii Marszałka Broz-Tito czy były preparowane w Warszawie? - w której to sprawie przyjechała nawet do wrocławskiego Civitas Christiana Jego Ekscelencja, ale wolała rozmawiać z komunistami, którzy nie zaprosili mnie.

Jestem poruszony występowaniem Nowogródczańskiej Brygady Falangi pod nazwą SZAŃCA, gdyż wysłannik Prezesa Republiki Nowogródczańskiej Bolesława Piaseckiego, którym był prawdopodobnie Tadeusz Mazowiecki konferował z mym ojcem w/s przyjęcia Falangi do Narodowych Sił Zbrojnych czyli SZAŃCA, czemu mój ojciec po otrzymaniu deklaracji, że WOJNA NA WSCHODZIE SKOŃCZY SIĘ POKOJEM W BRZEŚCIU LITEWSKIM Odmówił. Potem Nowogródczańska Brygada Falangi została przyjęta do Armii Krajowej jako VI Brygada Nowogródczańsko-Wileńska.

Sprawę tą ogłaszałem na stronach: www.wandaluzja.com// oraz http://marucha.wordpress.com//

Jak pisałem wielokrotnie to ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu został wydany przez Radę Polityczną Wehrmachtu w Białymstoku na podstawie śledztwa Abwehry w Jedwabnem, gdzie Golda Meir ZŁAMAŁA Plan Barbarossa. Znalezioną w synagodze białostockiej uwierzytelnioną politycznie Kartą Atlantycką Hitler ZMUSIŁ Cesarstwo Dalekiego Wschodu do zaatakowania USA. Karta Atlantycka została opublikowana w USA z wsteczną datą jako mapa Maurice'a Gimberga: https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk00K-R7z2wz3X8U98XQu0MSOkVHBTg:1621552387575&source=univ&tbm=isch&q=Tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&sa=X&ved=2ahUKEwjo166wsdnwAhWLDuwKHf3hBpYQjJkEegQIChAB&biw=921&bih=518//
 
 
« powrót|drukuj