Skip Navigation
 

44. INCYDENTU NIE BYŁO

Płock do załatwienia

W ostatnich latach napisałem kilkadziesiąt artykułów o Płocku. BĘBNIĘ w Płock ze względu na jego rangę EUROPEJSKĄ, jaką mu nadało Stasi przez Akademię Nauk NRD, grając SKARBEM WOTYWNYM z północnej wieży katedry płockiej.

Opublikowanie tego Skarbu groziło zdetonowaniem kapitału historycznego Architektury Niemieckiej, co mogło pociągnąć za sobą – w warunkach konfrontacji Ost-West – nieobliczalne skutki. Dawało to efekt DOMINA, gdyż burzyło nie tylko Bydlęcy Gotyk Francuski, w którego obronie Mitterrand-junior został polskim handlarzem bronią. Krzysztof Mroziewicz mówił w telewizji, że ZACHÓD BYŁ O KROK OD ZAŁAMANIA, czyli że właściwy atak Stasi mógł tu mieć znaczenie decydujące.

W archiwach Urzędu Gaucka znaleziono reakcję na legalizację Solidarności szefa wydziału Stasi do intelektualnego rozpracowywania RFN Ericha Milkego: TO CO DZIEJE SIĘ W POLSCE JEST DLA NAS SPRAWĄ ŻYCIA I ŚMIERCI. Dla mnie jest to wskazaniem, że sprzedanie przez Stasi MEJ Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej miało miejsce PRZED legalizacją Solidarności.

Teraz wypadałoby zapytać Mroziewicza, czy owa groźba ZAŁAMANIA ZACHODU nie miała związku z sowieckimi Wojnami Gwiezdnymi, podjętymi przez Generała Kaliskiego w r. 1977? Reagan podjął tą konkurencję dopiero w r. 1980, ale przebił sowieckie Wojny Gwiezdne BLEFEM POKEROWYM. Jedne i drugie Wojny Gwiezdne były na moim MOS-ie – czyli że USA przez 3 lata nie wiedziały co się u mnie dzieje?

To tłumaczyłoby legalizację Solidarności szantażowaniem Moskwy UJAWNIENIEM Sowieckich Wojen Gwiezdnych i Satelitarnej Detekcji Złota – czyli że powtórzyłaby się sprawa ZASZANTAŻOWANIA Chruszczowa opublikowaniem protokołu procesu 6 generałów NKWD. Komplikuje to jednak wyznanie Gierka, że Solidarność była finansowana przez Andropowa poprzez Kanię, który obłowił się na tym sowicie – ale to suponuje, że Andropow był dyrektorem Satelitarnej Detekcji Złota po katastrofie Podgornego.

Stasi przewidywało dramatyczny obrót wypadków w Polsce już w styczniu 1980, a potem oskarżało o to Kanię. Bezpośrednio po wprowadzeniu Stanu Wojennego mój brat zapytał mnie PO CO ROSJANIE WESZLI DO AFGANISTANU? Odpowiedziałem, że KLUCZ DO AZJI, na co on ŻEBY ZŁOTO WYRABOWAĆ – czyli że ktoś na tym GRAŁ – może za mną?

Zastanawiałem się, jak Stasi mogłoby rozegrać sprawę Skarbu Płockiego, gdyby nie połakomiło się na pieniądze Straussa? Wówczas Uniwersytet Humboldta mógł zaprosić mnie jako niewątpliwego inicjatora Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, ale na to znowu nie zgodziłaby się Moskwa. Po ogłoszeniu Stanu Wojennego to już możliwe nie było, gdyż ja wyzwałem historiografię sowiecką od Zwierzęcego Szowinizmu Wielkoruskiego a Leonida Breżniewa od Jewrejskich Kazaczoków, który następnego dnia umarł.

Gdy zapytałem siostrę, dlaczego ON umarł? to odpowiedziała, że UKŁADY MU ODŁĄCZYLI. Ten Zwierzęcy Szowinizm był legalizacją Sztandarowego Amerykanisty Amerykańskiego, który zamordował w Sarajewie Fernandela, czego eksponentem politycznym został potem Bill Clinton.

Oczywiście że wiedziałem, kto gra na szowinizmie wielkoruskim, jak wcześniej na nacjonalizmie niemieckim. Jeśli więc prawdą jest, że KARTY ROZDAWAŁA MOSKWA to krupierem był szef Satelitarnej Detekcji Złota Jurij Andropow, który znał plan wciągnięcia Bonn w pułapkę SPRZEDAŻĄ NRD za 65 miliardów dolarów, i mógł chcieć UKRÓCIĆ Breżniewa zdradzając ten plan przez Kohla Straussowi, który odpowiedział PO MOIM TRUPIE. To stawia ALTERNATYWĘ: 65 miliardów dolców lub Wykopaliska na Zamku Biskupim, które spowodowały zachachmęcenia przez NKWD łupów Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich.

Andropow mógł też przyczynić się do wykupienia przez Straussa mej F.Ch.A.N, gdyż jako poeta – a więc wrażliwy – mógł poczuć się zagrożonym, gdyż to waliło nie tylko Bydlęcy Gotyk Francuski. Ja tym B.G.F Francoisa Mitterranda skontrowałem Polską Architekturę Profanistyczną Śląskiego SA Hitlera.

Komisarzem bolszewickim w Polskiej Akademii Nauk od polskiej historiografii przedjezuickiej był nałożnik Hitlera Bronisław Geremek, który spisał się tak dobrze, że KGB powierzyło mu też nadzór na fizykami polskimi, którzy interesowali się mym MOS-em, na którym powstały sowieckie i amerykańskie Wojny Gwiezdne. Geremek był nominantem nie tylko Andropowa, ale i Kochanka Hitlera Mitterranda od Bydlęcego Gotyku Francuskiego.

Wbrew tym spekulacjom moja chronologia architektury polskiej i niemieckiej nie opierała się na Skarbie Płockim. Skarb Płocki zacząłem traktować podmiotowo dopiero, gdy zauważyłem, że Stasi grało protokołem POLICYJNEGO ŚLEDZTWA wyrabowania skarbu płockiego, który w Płocku zaginął. Po powrocie z Niemiec w r. 1990 głosiłem, że Franz J. Strauss kupił w Akademii Nauk NRD mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej za 8 miliardów DM – gdyż był szantażowany Skarbem Płockim, który datuje NEOLITYCZNIE Dobudowane wieże katedry płockiej.

Przyjąłem mylnie „halsztackie” datowanie ołtarza płockiego (Jan Bolesław Nycek, Województwo Płockie, KAW Łódź 1979, s. 27), gdyż dałem się zwieść arabską monetą Prawdziców W STROPIE WARSTWY NIWELACYJNEJ, która może być wtórna – choć nadal uważam ten Ołtarz za zniwelowany piec stalowniczy. W tej sytuacji ważna jest stratygrafia tego Ołtarza wobec trykonchesu i murów klasztornych.

Ważniejszym od Skarbu Płockiego i stratygrafii pieca STALOWNICZEGO na płockim zamku Biskupim, jest Skarb Wiślan spod spalonej palisady krakowskiego Okołu, który zarekwirowało US Army, żeby zamazać chronologię STALOWNICTWA.

Oba Skarby: z krakowskiego Okołu i płockiego zamku Biskupiego, są POWINOWATE. Krakowski jako ukryty przez Chęsę pod I palisadą Okołu przed atakującym z Bratysławy Erychtonosem, a płocki jako kultury badeńskiej – a więc Erychtonosa – WTÓRNY wobec Dobudowanych wież katedry Biskupiej. Wygląda na to, że Posejdon po zdobyciu Płocka kazał dobudować do katedery Biskupiej 2 Duńskie wieże z Cegły Duńskiej, gdzie zakopano 2 żelazne Naddunajskie baryłki WOTYWNE, z którymi Nie Wiedziano Co Zrobić ???

Musiałem skreślić Niemiecką chronologię archeologiczną Płocka, gdyż okazała się NEOLITYCZNĄ, czyli pochodną podjętej przez Chronosa metalurgii płockiej, którą Asklepios zarzucił na rzecz Powiślańskiej, czego pomnikiem jest architektura Torunia i Chełmna. Potraktowałem Płock politycznie, gdyż główna batalia o chronologię architektury polskiej i niemieckiej rozegrała się w Płocku.

Czekam UNGEDULDIG na Władcę Pierścieni, którego obiecał nam AMAZON. Przypominam, że Nikt Nie Chciał mego Amazona, bo się BRZYDZILI, aż Zlitował się Bezos i został NAJBOGATSZYM Aktywitariuszem świata. To jest powtórzeniem kariery Tereski Maj, która ZATAŃCZYŁA Pana Oceanów POSEJDONA z Poznania, na czym została premierzycą Zjednoczonego Królestwa, i zostałaby dłużej, ale ja szarpałem ją za tego Pana Oceanów więc – żeby Anglicy nie musieli odbudowywać Pałacu Posejdona na Cytadeli – oddała urząd Żydowi Chazarskiemu Borysowi.

Wracając do AMAZONA to skoro mieszczanie kolońscy Zrozumieli, że CO CESARSKIEGO CESARZOWI znaczyło Murzyn Zrobił Swoje? to teraz ich potomkowie MUSZĄ odbudować Najwspanialszy Pałac Cesarski przy pomocy Polaków, którzy są tu nieodzowni. Płocki AMAZON miał niewiele wspólnego z Chejronem, który mieszkał w Śródziemiu w kopi zamku ATENY w Bratysławie – powyżej którego m’Achaon zbudował AMAZON.

Według mnie podobna sprawa jest z Młynami Rothera w Bydgoszczy jako koszarami Innachosa z Wrocławia.

 
 
« powrót|drukuj