Skip Navigation
 

Wiatrakowiec XENON-Tata

C-919

45. NOWA TECHNIKA LOTNICZA

Wiatrakowiec

ILE Premier Pawlak wziął od Południowokoreańczyków za ZALEGALIZOWANIE mego Aerobusa? gdyż ci na Prawie Wojennym, jak Chińczycy i Japończycy, go produkować nie chcieli; Joanna Solska, PREZES PSL WALDEMAR PAWLAK CHĘTNIE PORUSZA SIĘ WIATRAKOWCEM (skrzyżowanie samolotu i śmigłowca), Polityka, 29.10-6.11.2012, s. 20-12

Na ilustracji Prezes PSL wsiadający lub wysiadający Władczo z XENONA. Jest to TYLNA część mego Aerobusa, która mogłaby być Samochodowzlotem, gdyby zaopatrzyć przednie koło w układ kierowniczy.

Gdyby Koreańczycy prdukowali mego Aerobusa na Prawie Wojennym to nie mogliby reformować CAŁEGO LOTNICTWA ŚWIATOWEGO, czym utraciliby wiele bilionów $. Wykorzystałem to do ZAKAZANIA Amerykanom XXVI-go Wybryku z Samochodowzlotem dla PRZESKOCZENIA mego Aerobusa. Kto więc wytłumaczył szalbierzom amerykańskim, że Olga Korbut to ZWYCIĘSTWO? która powinna być miliarderką za pieniądze podatnika amerykańskiego.

Żeby było ciekawiej to ja jestem Amerykańskim komisarzem kapitału Boeinga, gdyż mój dziadek został ZAKTOWANY przez NKWD, bo nie chciał przepisać akcji i Komisariatu kapitału Boeinga na uprowadzonego do Izraela wnuka, gdyż spadkopbiercą wszystkich jego spraw amerykańskich jestem ja. Brat mówił mi, że ojeciec pokazywał mu NOWY paszport amerykański. Taki paszport był zaś dla PRZEPISANIA tych akcji i Komisariatu, na co Dziadek nigdy by sie nie zgodził, gdyż nasz ojciec nie był testamentalnym spadkobiercą jako Nieodpowiedziualny. Przepisanie to było na podstawie TAJNYCH wariackich papierów Jaruzelskiegi-Michnika, jakie wydano 128 tys solidarnościowców i 12 tys ncjonalistów, w moim przypadku uwierzytelnionych przez Cimoszewicza.

Wiem to dzięki telefonom z urzędów podatkowych w Bonn i Berlinie ministra finansów RFN Lafontaina, które załatwiał Marszałek Zych.

http://nt.interia.pl/technauka/news-c919-chinski-konkurent-airbusa-a320-i-boeinga-737,nId,1481832#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=36646&iwa_block=technologies.

C-919 nie ma mostu skrzydłowego tylko MUFY do Wkładania skrzydeł. Jest to Ulepszenie KITANA czyli mego Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska, który Kanclerz Schroeder podarował ze stoma miliardami dolców Saddama Husajna Pekinowi na pohybel Swissaira, który mógł Zagrozić Lufthansie.

Znaczy to, że jeśli Kitan – jako SUWEREN Granic Azjatyckich – jest dla kompanii komandosów to C-919 jest dla BATALIONU.
 
 
« powrót|drukuj