Skip Navigation
 

Polska do Białorusi

47. Złoto Stalina

https://www.youtube.com/watch?v=oMv2oyL9A24, SCENARIUSZ SACHAROWA / JAK ROSJANIE POKONAJĄ USA
520 254 wyświetlenia, Opublikowany 6 sty 2016

Prosta opcja, aby pokonać USA i dużą część zachodu. Krótkie porównanie do przepowiednila Alois'a Irlmaier'a. Interesujący wywiad z rosyjskim ekspertem od techniki jądrowej, Profesorem Dr Igorem Ostrecow'em w "autorskim" tłumaczeniu w polskich internetach.

Tłumaczenie jest trochę "Out Of Sync", ale żeby to zrobić idealnie, potrzebowałbym tygodni. Powinno dać radę. FTC: Nie kpię z pana Ostrecowa, podkładając zmieniony głos. Pan Ostrecow jest spoko.
******************

Plan Sacharowa powstał jednak nie w roku 1951, ale 1946, w związku z wyprowadzeniem przez SmerSz spod Książa 2 STRATEGICZNYCH bomb atomowych Tesli, które miały być użyte na Moskwę i Leningrad, co zniweczyło AK w Łucku i Świdniku.

Podczas Wojny Hiszpańskiej Stalin zamówił u Benesza 3 strategiczne bomby atomowe, na Warszawę, Berlin i Londyn oraz kazał Armii Czerwonej zaatakować Polskę. Został jednak Pouczony przez sowiecki Sztab Generalny, że WOJNA Z POLSKĄ JEST MOŻLIWA TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI, co uznał za niesubordynację więc kazał Jeżowowi spacyfikować Armię Czerwoną.

Dowiedział się o tym Beck, który poleciał z tym do Hitlera, który obiecał zaatakować w takim wypadku Czechosłowację, która miała najsilniejszą armię w Europie, na co Beck odpowiedział: WODZU, POLACY PANU TEGO NIGDY NIE ZAPOMNĄ

. Kontrakcja niemiecka polegała jednak na otruciu POLONEM Stalina na Sylwestra 1937, wobec czego Stalina Pierwszego zastąpił Stalin Drugi ze szkoły Sobowtórów Kremlowskich. Było to wstępem do Planu Barbarossa, polegającym na osadzeniu na Kremlu, przez Kaganowicza i Wyszyńskiego, niemieckiego sobowtóra Stalina, co storpedowała Golda Meir w Jedwabnem.

Ponieważ Beck odmówił udziału w Rozbiorze Czechosłowacji to Hitler załatwił sprawę Czechosłowackich Bomb Atomowych konferencją Fundatorów i Protektorów Czechosłowacji w MONACHIUM.

W Monachium Anglicy zarekwirowali bombę atomową Na Londyn a dwie dali Hitlerowi, jako Wodzowi Koalicji Antybolszewickiej. Hitler wprowadził jednak walutę KEYNESOWSKĄ, czym stał się Największym Wrogiem Banksterskiego Zachódu, który musiał Postawić na STALINA – Takiego czy Innego.

Bomby atomowe Tesli ważyły po 80 ton, toteż potrzebny był specjalny samolot, który Hainkel wykonał w jednym egzemplarzu w wersji prototypowej. Pierwsza bomba miała być załadowana na lotnisku Leśnym w Łucku, ale Hainkel-GIGANT został uszkodzony przez AK i przetransportowany BALONAMI do Świdnika, gdzie był monitorowany przez AK i został zniszczony przez sowieckiego kamikadze. Gdy Hitler powiedział o tym Goeringowi to ten PŁAKAŁ Jak Dziecko.

Bomby atomowe Tesli zostały ukryte pod KSIĄŻEM, skąd – jak zeznała we Wrocławiu córka leśniczego niemieckiego i żona polskiego – wyprowadził je sowiecki wywiad wojskowy SmerSz. Wcześniej byli tam żołnierze Waltera, którzy znaleźli pociąg PANCERNY z dwoma pulmanami obitymi blachą cynkową i napisami GAZY BOJOWE oraz wagon z Walizkowymi Bombami Atomowymi, z których jedną ZABRALI. Były tam też 4 pociągi ze złotem SERBSKIM, z których 2 wyprowadzili i jeden dali Amerykanom Pattona, którzy byli na Waligórze, a resztę zawalili dynamitem. Podczas Gorączki ZŁOTEGO POCIĄGU dostałem list, że pociąg ze złotem Serbskim stoi w Warszawie pod numerem Takim a Takim, z czego wynikało, że IV pociąg ze złotem serbskim pojechał do Berlina.

Julian Assange został aresztowany za UJAWNIENIE z tajnego archiwum Pentagonu, że Japonia była bombardowana taktycznymi bombami Kriegsmarine, którymi Wielki Admirał Doeniz miał zbombardować Nowy Jork i Waszyngton, ale oddał je Amerykanom. W Aktach JA powinna być Wojna Ukraińska 1946-47, która była z POWODU Planu Sacharowa z bombami Tesli, których wybuch na dnie Atlantyku miał zniszczyć USA do Gór Skalistych i Całą Europę Zachodnią.

Pamiętam, jak Jeden powiedział memu ojcu, że SOWIECI MAJĄ BOMBĘ ATOMOWĄ, na co mój ojciec odpowiedział TO TERAZ ZAMINUJĄ PORTY AMERYKAŃSKIE. Była to Nauka z Wojny Ukraińskiej. IPN opublikował zdjęcie Sztabu Marszała Broz-Tito-Pindara w Berdyczowie. Z lewej siedzi mój stryj w MASCE a symetrycznie z prawej mój ojciec Bez Maski. Ojciec jest zaznaczony Kółkiem jako ŁUPASZKO, ale nie jest to Łupaszko z Nowogródka tylko MÓJ OJCIEC. ŁUPASZKO to ukraiński bohater ludowy z wojen tatarskich, jakich to pseudonimów było kilka.
 
 
 
« powrót|drukuj