Skip Navigation
 

Polska do Białorusi

47. Złoto Stalina

https://www.money.pl/gospodarka/cichy-sojusznik-putina-serbia-lawiruje-miedzy-rosja-a-zachodem-6934037397093280a.html
PUTIN MA NOWEGO SOJUSZNIKA W EUROPIE. ZAGROZILI UKRAINIE


To mnie interesuje, gdyż zwróciłem się ze sprawą Skarbca Wehrmachtu do Ambasady Serbskiej, od której nie otrzymałem odpowiedzi. Sprawa jest poważna, gdyż ja ROZWIĄZAŁEM Narodową Obsesję Węgierską ze Skarbcem Attyli – ponoć największym w Historii – połączeniem go ze Złotem Serbskim.
br/> Preambuły śledztw US Army i Armii Czerwonej w/s Hitlerowskiej Bomby Atomowej są identyczne: HITLEROWSKA BOMBA ATOMOWA ZOSTAŁA SFINANSOWANA ZA OGROMNE SKARBY WYWIEZIONE Z POLSKI I INNYCH KRAJÓW OKUPOWANYCH, co odnosi się Wyraźnie do Skarbca Włastów w Modlinie i Złota Serbskiego, którego szukał Broz-Tito.

Uważam, że Hitler napadł na Jugosławię w celu wyrabowania ukrytego w zamku belgradzkim skarbca romejskiego, w którym był Skarbiec Attyli. Wynika to z legendy MAJESTATYCZNEGO Skarbu Attyli, zwanego Narodowym Skarbem Rumuńskim o wadze 36 ton biżuterii Najwyższej Próby. Po bitwie nad NEDAO-Nidą skarbce Attyli zostały ewakuowane na wschód. Majestatyczny skarb Attyli został zagarnięty przez Wandalów na wschodnim łuku Karpat, którzy pozostawili go Goplanom-Gepidom i pogonili za skarbcem IMPERIALNYM – tysiąc razy większym.

Ze względu na rozmiar Imperialny Skarbiec Attyli mógł być tylko spławiony isterami, a ponieważ ZAGINĄŁ to ta Narodowa Obsesja Węgierska została zagarnięta przez Romejów i ukryta w przepastnych kazamatach zamku belgradzkiego. Ponieważ TECHNIKĘ odszukiwania skarbów mieli TYLKO Niemcy to oni też zagrabili go.

Według prawa pruskiego to Naczelnemu Wodzowi przypadało Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki, ale Brauchitsch NIE DAŁ Hitlerowi Skarbca Włastów w Modlinie i nie dał też Złota Serbskiego, wypędzając Hitlera jako ŻYDA do Niemieckiej Palestyny. Świadczą o tym 2 ŻYDOWSKIE paszporty Hitlera: I. na emigrację do Palestyny a II. na Wjazd do Szwajcarii.

Ponieważ w Hajfie Hitler doszedł do wniosku, że TE ŻYDY GO OKRDNĄ to musiał wracać do Wiednia po paszport na Wjazd do Szwajcarii, aby założyć tajne konto szwajcarskie. Jednak wobec aneksji przez Stalina Konstantynopola mnisi bułgarscy postanowili SPRZEDAĆ Hitlerowi Skarbiec Bizantyjski na podstawie spekulacji, że MOŻE GO UKRYĆ tylko w Landach Wschodnich, które zostaną anektowana przez Polskę, wobec czego Będą Mogli Go ODZYSKAĆ.

Wobec tego pruscy generałowie musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ, ale Złoto Serbskie wywieźli do Skarbca Wehrmachtu w Górach Stołowych. Wobec jednak złamania przez Goldę Meir w JEDWABNEM Planu Barbarossa i znalezienia w synagodze białostockiej uwierzytelnionej politycznie Karty Atlantyckiej musieli przenieść Skarbiec Wehrmachtu z Gór Stołowych w Góry Sowie, które były POZA Roszczeniami Terytorialnymi Polski i Czech.

Putin tak pomoże Vuciczowi w odzyskaniu Złota Serbskiego, jak pomógł Bułgarom w odzyskaniu Skarbów Bizantyjskich. Bułgarzy UWIERZYLI, że ja jestem Oszustem Stulecia a Rosjanie zdobędą Kijów w ciągu 4 dni a Warszawę w 10. Za tą GŁUPOTĘ obciążyłem Bułgarów Znaleźnym Napoleońskim, co grozi Vuciczowi. Putin PIERWSZY się dogada ze spermą jerozolimską.

Wobec tego ogłaszam, że Mateusz Morawiecki i Zbigniew Ziobro ODDALI Złoto Stalina w Banku Atlantyckim jako mienie BEZSPADKOWE – ale KOMU ??? Jeśli Putinowi to na polecenie Jarosława Kaczyńskiego.
 
Strony:« Poprzednia 1 2 3 4
 
 
« powrót|drukuj