Skip Navigation
 

47. Złoto Stalina

Ann Ben

Dokumenty: DEKLARACJA POLICJI TOGO, ŻE KAPITAŁ JEST WŁASNOŚCIĄ JULIUSZ JERZEGO PRAWDZICA-TELLA; AKT ZGONU JULIUSZA JERZEGO PRAWDZICA-TELLA wydany na podstawie Aktu Zgonu III.RP; ZDJĘCIE MINISTERSTWA FINANSÓW III.RP z Mateuszem Morawieckim i Jojne Danielsem oraz znaczek Poczty Izrael z ADOLFEM HITLEREM są BLOKOWANE w Internecie.

SĄD REJONOWY Wrocław-Krzyki, V-VII Wydział Karny, Dot. (0 DS 892.2021)

Dziś o godz. 11;20-30 wysłuchałem Rozprawy odnośnego Sądu. Sąd zapytał, czy Podtrzymuję Zaskarżenie w Całości, na do odpowiedziałem, że PODTRZYMUJĘ ZASKRŻENIE W CAŁOŚCI, na co Sędzia kazała mi wyjść, co uczyniłem. Po kilku minutach wezwano mnie ponownie i odczytano Wyrok, z czego pamiętałem, że PONIEWAŻ POSTĘPOWANIE DOWODOWE ZOSTAŁO DOKONANE TO SĄD UTRZYMUJE JE. WYROK JEST PRAWOMOCNY. Zapytałem, czy mogę otrzymać Wyrok, na co Sędzia odpowiedziała, że na Pisemny Wniosek do kancelarii Sądu Wrocław-Krzyki.

Przypominam, że skarżyłem się na NIEFORMALNOŚĆ UMORZENIA przez Prokuraturę Rejonowa Wrocław-Krzyki postępowania PRZECIW Adrianowi Konopce (Sygn. Akt 4358-0.Ds. 892.2021.4358-0.Rz.229/22 z 14.V.2022r) NA POSTAWIE NIEPRAWOMOCNEGO Wyroku Sądu Okręgowego (I Wydział Cywilny: Sygn. akt: I C 1808/20 z 5.V.2022r.). II sprawą jest Kłamstwo Sądowe. Ponieważ w Zrzeszeniu Radców Prawnych pouczono mnie, że w Polskim Prawie nie ma KŁAMSTWA SĄDOWEGO to przekwalifikowałem to na ROZBÓJ SĄDOWY.

Wyartykułowałem ten Rozbój Sądowy. Posiadam ZAŁĄCZONY do Aktu Oskarżenia (Sąd Rejonowy Wrocław Krzyki, II Wydział Cywilny, 25.11.2020) DOWÓD w postaci Przesłuchania Powoda czyli mnie i Pisemne Zeznania Świadków DOMOWNIKÓW: a/ Anna Rodko// b/ Krystyna Wilk// c/ Małgorzata Kubiszewska// d/ Jolanta Bujak// e/ Elżbieta Augustyn// f/ Balbina Luboińska// g/ Leon Sus// h/ Vladymir Volk// i/ Maria Volk.

Wszystkie te Zeznania były na modłę, że ZACHOWANIE OSKARŻONEGO WOBEC MOJEJ SIOSTRY BYŁO NIKCZEMNE I KARYGODNE, co było POWTARZANE Przed Sądem, ale ZNIKNĘŁY z Akt Sądowych, na co skarżyłem się i były też POMIJANE w Protokole.

Moja NAGANA Uzasadnienia Wyroku była też POMINIĘTA w obu Instancjach Odwoławczych BEZ Carskiej Wymówki wobec Kodeksu Napoleona, co jest MAŁPIĄ JURYSDYKCJĄ STANU WOJENNEGO I SOLIDARNOŚCI. Gdy Ambasada Republiki Federalnej Niemiec powołując się na Konwencję Prawną żądała Zeznań przed POLSKIM PROKURATOREM w/s Prokuratora Wojewódzkiego Koguta i MSZ Adama Rapackiego to Czesław Wójcik odpowiadał, że przez Małpą Stalinowską z SOLIDARNOŚCI Zeznawać Nie Będzie.

Z kradzionych mi przez policję polityczną dokumentów, którą w Polsce jest według FBI Mossad-KGB, wynika, że Gorylem Stalinowskim jest Nadrabin Zbigniew Ziobro. Jest on MOIM Strażnikiem Więziennym Organizacji Narodów Zjednoczonych (http://wandaluzja.pl/?p=p_412&sName=43.-historiozofia) który według Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO wydał mi Akt Zgonu dla GRABIĘŻY MEGO KAPITAŁU.

Globalna Świadomość: TAJEMNICE IV RZESZY – CO ŁĄCZY HITLERA, OBAMĘ, MERKEL I ANGIELSKĄ ARYSTOKRACJĘ.

"Ponadto niesławny prezydent USA George HW Bush to nazistowski szpieg o nazwisku George H Scherff Jr, który został dyrektorem CIA, tak więc USA od lat 50 jest pod kontrolą nazistów o czym najprawdopodobniej chciał powiedzieć prezydent Kennedy mówiąc i wielkim spisku dlatego zginął. Niestety do dopiero początek informacji o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia.

Szykujcie się na bombę. proszę mocno zapiąć pasy: Barak Obama Hitler – Barak jest wnukiem Hitlera, jego ciotkami są Angela Merkel, Theresa May, Dalia Grybauskaite.

Bardzo interesujący post wymaga ujawnienia: Pochodzi z wywiadu marynarki wojennej

NIE wygraliśmy II wojny światowej. Przegraliśmy z N @ zi. Wycofali się, aby przeformułować i infiltrować na całym świecie. Hitler NIE zginął w bunkrze w 1944 roku. Był to jego kamerdyner, który również był jego dublerem /sobowtórem. Uciekł do Argentyny wraz z innymi esesmanami, gdzie wiódł długie życie umarł w 1957 r. w wypadku samochodowym. Eva Braun pojechała z nim i ich córką Ann, która urodziła się w 1942 roku. Podczas pobytu w Argentynie Eva i Adolf mieli jeszcze 3 córki, które zostały zabrane do Niemiec w celu wychowania w „ojczyźnie”. Nazywają się: Angela, Theresa i Dalia. Więcej na ten temat później.
***********
Według wywiadu US Navy to Prezydent Obama jest wnukiem Adolfa Hitlera a Angela Merkel, Teresa May i Daila Gribauskate córkami Hitlera.

Pisałem kilkakrotnie, że praktykujący katolik i Dobroczyńca Kościoła Otto Skorzeny zeznał na Łożu Śmierci przed hiszpańskimi hierarchami kościelnymi i bonznami Falangi, że to NIE ON zamordował Teslę i Kennedych, ale generał Obce Armie Wschód Reinhard Gehlen i 39. Prezydent USA Scherff-Bush, którego zdjęcie w mundurze oficera SS mam w komputerze. Na dowód tego dał przytomnym pudełko ze zdjęciami hitlerowskich miliarderów nowojorskich, których obsługiwał fotograficznie.

Poza tym pisałem, że USA podpisały w Szwajcarii KAPITULACJĘ przed Juden-SS, które dokonały okupacji USA jako Holokauści.

pzl p-50 jastrzab - Wyszukaj (bing.com)

Czytałem, że 500 Jastrzębi z Lublina sprzedano do Włoch a 500 wysłano w częściach do Anglii i Zabunkrowano. Anglicy Odbunkrowali je dopiero w lecie 1941, ale wymienili silniki na MERLINY, co okazało się ZWYCIĘSKIM ORĘŻEM.

Przedwczoraj oglądałem taką oto Metrykę tego Zwycięskiego Oręża. Anglicy zwrócili się do Forda, ŻEBY RATOWAŁ ANGLIĘ, który odpowiedział: DAJCIE MI 120 DNI A JA WAM POKAŻĘ. POKAZAŁ zaś po 99 dniach MUSTANGA z Detroit, który WYGRAŁ WOJNĘ LOTNICZĄ.

To PASUJE do wersji z Pięciuset Jastrzębiami, które w roku 1941 Odbunkrowali Anglicy. Stary Ford mawiał, że w dzieciństwie chciał być KOWBOJEM. Wojnę Lotniczą to wygrali Murzyni według Polskiej Doktryny Lotniczej.
 
 
« powrót|drukuj