Skip Navigation
 

48. ORGANIZACJA NARODÓW ZJEDNOCZON.

Wymieniłem STO listów z agendami Organizacji Narodów Zjednoczonych, które mam w komputerach. Prosiłem o interwencję w/s abnegowania mnie w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie, ale tłumaczyli się, że Lista Oszustów Światowych ONZ jest sprawą Prokuratora Generalnego Polski.

Gdy zacząłem się domagać od Prokuratorów Generalnych pełnienia ich powinności to dostałem KURIOZALNE pismo wymawiające mi stosunki prawne, z powodu przekazania sprawy Satelitarnej Detekcji Złota Policji Państwowej. Udałem się z tym pismem do Komendy Wojewódzkiej Policji, gdzie mnie skierowano do Komisariatu Dzielnicowego Wrocław-FABRYCZNA – żeby ZBADALI SKARGĘ NA SATELITARNĄ DETEKCJĘ ZŁOTA: Gdzie i Kto takich rzeczy się Dopuszcza ???

Poskarżyłem się też w Wieczorze Wrocławia, gdzie znana mi dobrze ze studiów Pani Jagoda z Bochni poratowała mnie KORESPONDENCJĄ Z MOSKWY, której Cenzura opublikować NIE POZWALIŁA.

Korespondencja mówiła, że według Prasy Moskiewskiej to z porównania zdjęć satelitarnych na Filipinach, które nie były potęgą tezauryzacyjną, BRAKUJE złota archeologicznego za 200 miliardów dolarów wartości Kruszcowej, która jest III Wartością, po Historycznej i Artystycznej. Najciekawsze jest to, że Publikacja tego w Polsce była ZAKAZANA.

Zakazał tego nałożnik Hitlera Bronisław Geremek, który był sowieckim i rosyjskim dystrybutorem Satelitarnej Detekcji Złota. Gdy Nałożnik został zamordowany w Poznaniu przez Angelę Hitler No I Merkel to dystrybutorem został Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI na moim paszporcie kopulując na nim Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, ale wiedziała, że ja chcę robić u CEGIELSKIEGO minireaktory URSZULA SIPIŃSKA, gdzie jej ojciec Liczył Się. W ten sposób Kozina został dystrybutorem Satelitarnej Detekcji Złota.

Kozina był z neapolitańskiej szkoły kopulacyjnej. W AEOL mówiono, że mafia sycylijska gra na Granicę niemiecko-rosyjską na WIŚLE. To ujawniła Izba Lordów a zniweczył tandem Kaczyńscy-Tusk zwany POPiS'em. Według książki SPISEK, KTÓRY ODMIENIŁ ŚWIAT to organizatorem zamachu w SMOLEŃSKU był Tusk, który finansował zamach za Złoto Włastów w Modlinie przez tajne konta izraelskie na Ukrainie.

Na Okęciu były 2 Tupolewy: Polski i Żydowski. Polski poleciał do Smoleńska a żydowski z Prezydentem Kaczyńskim do USA, skąd Kaczyński został odesłany do Izraela.

Tak jak zabójstwo 18 Generałów Lotnictwa w Mirosławcu umożliwiło sprzedaż ŚWIDNIKA mafii sycylijskiej i likwidację polsko-ukraińskiego Aerobusa MACIEREWICZ tak zabójstwo Stu Polityków, którzy NIE MIELI SPERMY JEROZOLIMSKIEJ umożliwiło POPiS'owie opanowanie Skarbca Włastów w Modlinie, który został podzielony na 3 części po 750 tysięcy ton złota – dla USA, Izraela i POPiS'u.

Było to OKRADZENIE Władymira Putina, który na mocy granicy rosyjsko-niemieckiej na Wiśle miał otrzymać Skarbiec Włastów z 2,25 milionami ton złota a Angela Hitler No I Merkel Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu z 2,5 milionami ton złota.

Gangster sycylijski Zbigniew Ziobro przez pikietowanie Grobowca Prezydenta TRZY NOGI na Wawelu przekształcił tandem POPiS w Trójdem: Kaczyńscy-Tusk-Ziobro, który rządzi Polską.

Gdy Bank Atlantycki BRONIŁ Złota Stalina MOIM PRAWEM WŁASNOŚCI to Szpital Wojskowy we Wrocławiu wydał mi Akt Zgonu, na podstawie którego ONZ z Nowym Sekretarzem Generalnym Antonio Guterresem vel Kozina-Fanchini ODDAŁ ZŁOTO STALINA... jako mienie Bezspadkowe.

https://wiadomosci.wp.pl/to-zdrada-gen-skrzypczak-o-ujawnieniu-przez-blaszczaka-tajemnic-nato-6942563876948672a
BŁASZCZAK UJAWNIŁ TAJNE DOKTRYNY NATO? GENERAŁ: TO ZDRADA

Trzeba powiedzieć wprost, że ujawniono tajemnice, które są częścią tajemnicy NATO - tak gen. Waldemar Skrzypczak komentuje publikację w spocie PiS dokumentu wytworzonego przez Sztab Generalny Wojska Polskiego w 2011 roku. Zdaniem partii rządzącej dokument to dowód, że "rząd Tuska w razie wojny był gotowy oddać połowę Polski".

To była pochodna Planu Rzymskiego. Armia Rosyjska miała zająć Kijów 4 dni i zainstalować tam rząd Prorosyjski, który miał UDERZYĆ na Polskę i zająć ziemie DO WISŁY I DUNAJCA, gdy armia rosyjska – przy pomocy TAKTYCZNYCH bomb atomowych – ziemie do Środkowej i Dolnej Wisły. TEMU ZAPOBIEGŁ WŁADYMIR ŻEŁEŃSKI.
Unia Europejska jest SUPERATĄ Satelitarnej Detekcji Złota. Ponieważ ja pogoniłem spermę jerozolimską to nie mogła ona Zeżreć Całego Złota z Satelitarnej Detekcji, wobec czego masoni – którzy Dzięki Julianowi Tuwimowi rozluźnili reżim rabinacki – ufundowali Unię Europejską.

Publikowana ostatnio Granica Rosyjsko-Niemiecka NA WIŚLE i Dunajcu została UJAWNIONA przez Błaszczaka po mym artykule: https://bialczynski.pl/2017/10/05/powstalo-stowarzyszenie-wielka-lechia/ 15.IX.br. Ta Granica na Wiśle i Dunajcu była efektem zmowy Angeli Hitler No I Merkel z Władymirem Putinem o podziale tezaurusów Polski: Angeli miał przypaść skarbiec Hitlera w Wałbrzychu z 2,5 milionami ton złota a Władymirowi skarbiec Włastów w Modlinie z 2,25 milionami ton złota. Podejrzewając to chciałem skłonić Bułgarów do rewindykacji Złota Hitlera jako Zaginionego Złota Rzymu, ale w konsulacie bułgarskim traktowano mnie jako Oszusta Nigeryjskiego więc wyniosłem się.
Granica NA WIŚLE została storpedowana przez tandem Kaczyńscy-Tusk czyli POPiS. Przez zamordowanie STU polityków polskich w SMOLEŃSKU, którzy Nie Mieli Spermy Jerozolimskiej POPiS opanował Skarbiec Włastów w Modlinie, który podzielił na 3 części po 750 tysięcy ton złota, dla USA, Izraela i POPiS'u, co było OKRADZENIEM PUTINA.
Zabrałem się więc za Złoto Attyli, które jako Narodowa Obsesja Węgierska powinna wywołać ODZEW Huzarów Węgierskich. Uważałem, że ZNALAZŁEM Złoto Attyli – ponoć Największe Na Świecie – identyfikując go ze Złotem Serbskim, którego szukał Josif Broz-Tito. To WYNIKA z bitwy nad NEDAO-Nidą w r. 454. Złoto to powinno być w II Skarbcu Wehrmachtu w Górach Sowich.
 
Strony:« Poprzednia 1 2 3
 
 
« powrót|drukuj