Skip Navigation
 

48. ORGANIZACJA NARODÓW ZJEDNOCZON.

ZGROMADZENIE OGÓLNE Organizacji Narodów Zjednoczonych, 15.IX.2020
OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Komisarycznego Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIĄ tą jest Satelitarna Detekcja Złota. W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie moje nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny RFN w Karlsruhe.
Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże: http://www.wandaluzja.com// była np. Najpoczytniejszą i Najdroższą w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki spod Protestu, ale sprzedano ją dla Huawei'a, gdyż wejście było przez planszę HUAWEI, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Bezpłatność. Huawei OKALECZYŁ moją Wandaluzję a przy majstrowaniu przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi Niemieckojęzyczna Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.
Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, Protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę do FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca. ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ powołaniem na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ.
Wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ ZAKAMUFLOWANO Satelitarną Detekcję Złota. Ponieważ zrobiono to BEZ Przesłuchania i Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więzień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.
Wpisanie mnie do Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ było spowodowane tym, że jestem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.
Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka; czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak to Wy nazywacie, oraz mój dowód osobisty numer … Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE. W ING Banku Śląskim kazano mi napisać Oświadczenie: JESTEM ŚWIADOMY OSZUSTWA BANKU ŚWIATOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.
TAJNY WIĘZIEŃ sowieckiego WETA Organizacji Narodów Zjednoczonych za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota, która jest Zbrodnią Przeciw Ludzkości, Juliusz Prawdzic-Tell

Powstanie pod patronatem PiS'u stowarzyszenia politycznego Antykonfederacja ma wyraźny związek z kapitałem politycznym Wiktorii Marinowej w Ruse. W CZASIE, gdy załatwiałem w konsulacie bułgarskim sprawę Złota Hitlera w Wałbrzychu Wiktoria przekazała swe studio TV w Ruse społecznemu komitetowi Antykorupcyjnemu, który śledził malwersacje dotacji unijnych w Bułgarii i Rumunii, i wybierała się do Polski.
Uprawiała dżoging, w trakcie czego została zaczepiona w parku miejskim przez Cygana z Neuzelle k. Frankfurtu nad Odrą, który chciał od niej DUPY a gdy odmówiła to wyjął pistolet i zastrzelił ją. To był mord POLITYCZNY a nie Seksualny.
Ta sprawa ma też związek ze Złotem Serbskim, które ja połączyłem z IMPERIALNYM Złotem Attyli – narodową obsesją węgierską. Według Węgrów Imperialne Złoto Attyli miało być Największe Na Świecie, bo Attyla uważał się za Właściciela Złota Całego Świata – JAK ŻYD – a władał od Pacyfiku po Atlantyk. Po zagładzie Ordy Huńskiej nad NEDAO-Nidą MAJESTATYCZNY Skarb Attyli został wywieziony na Wschód a IMPERIALNY załadowany na istery i spławiony Dunajem.
Skarb Majestatyczny Attyli został przechwycony przez Wenedów-Wandalów, którzy pozostawili go Goplanom-Gepidom i pognali za skarbem IMPERIALNYM, który ZNIKNĄŁ. Otóż ja WYLECZYŁEM Węgrów z Obsesji tłumacząc im, że został przechwycony przez Romejów i ukryty w podziemiach zamku belgradzkiego, gdzie namierzyli go georadarowcy Hitlera, ale feldmarszałek Brauchitsch zabrał go Hitlerowi i ukrył w Skarbcu Wehrmachtu w górach Sowich – z której to racji żołd w Wehrmachcie był DWUKROTNIE Wyższy niż w US Army.
Majestatyczny Skarb Attyli jako Narodowy Skarb Rumuński ważył 36 ton biżuterii, czyli o 6 ton więcej od wziętego pod Legnicą Majestatycznego Skarbu Czyngis Chana: http://wandaluzja.pl/?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia//
Sprawa ma też pośredni związek z wziętymi pod Orłem przez Kozaków Polskich SKARBAMI ROSJI, które były skarbami kilkudziesięciu rodów rosyjskich. Skarby Rosji zostały wywiezione do Szwajcarii, ale wobec nacisków sowieckich na rząd szwajcarski polski Rząd Londyński przekazał suwerenność nad Skarbami Rosji w Banku Szwajcarskim rządowi USA.
Ponieważ zostałem spostponowany w konsulacie bułgarskim jako Oszust Światowy na liście ONZ to obciążyłem Bułgarów znaleźnym napoleońskim Złota Hitlera w Wałbrzychu.
TAJNY WIĘZIEŃ sowieckiego WETA Organizacji Narodów Zjednoczonych za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota, która jest Zbrodnią Przeciw Ludzkości, Juliusz Prawdzic-Tell

https://historia.dorzeczy.pl/160050/smierc-lawrientija-berii.html
ISTNIEJE CO NAJMNIEJ PIĘĆ WERSJI ŚMIERCI ŁAWRENTIJA BERII. WYJATKOWO BARWNĄ OPOWIEŚĆ NA TEN TEMAT PRZEDSTAWIŁ GIEORGIJ ŻUKOW.

Jedynymi Kompetentnymi, którzy NIE ŁŻĄ są: Anastas Mikojan; autor książki ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii Abdurrahman Awtorchanow; i syn Berii Sergo Hreczkohori. GENSEK Mikojan pozostawił taką oto relację Griegorija Żukowa: Z BZDURAMI O ARESZTOWANIU, OSĄDZENIU I STRACENIU ŁAWRENTEGO BERII NIE MAM NIC WSPÓLNEGO.
Książę Demidow zaprosił mnie na Seans WYRZUCANIA ŻUKOWA Z POLITYKI: Polski generał w młodszym średnim wieku powiedział, że na Berlińskiej Radzie Wojennej Polacy poparli Plan Żukowa, spodziewając się za to Nagrody w postaci Politechniki Berlińskiej, która była Cytadelą FESTUNGU. Żukow sprzeciwił się, ale gdy przyszedł Raport, że Pod Politechniką stracono 242 czołgi to zatelefonował do Popławskiego: BIERI ETO. - ALE TANKI POD MOJU KOMENDU. - POD TWOJU.
Pierwszy atak był udany przy stracie 2 czołgów – a potem był Plac Broni i REICHSTAG, gdzie Polacy atakowali Po Schodach a czołgi strzelały Do Okien. - Tego zaś, co było POTEM to Generał NIE POWIEDZIAŁ.
Amerykanie modlili się: ŚWIĘTY STALINIE, CHROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI, ale że Narodowy Kapitał Amerykański Morgana TO ROTSZYLD to powiedział Amerykanom dopiero Donald Trumpf.
Te MODŁY amerykańskie są Do Luftu, bo Stalin I został otruty przez Niemców Polonem, Stalin II Generalissimus został ZAKATOWANY przez Łupaszkę Za Wołyń i Rozkaz ZNISZCZENIA USA I EUROPY ZACHODNIEJ pierwszym Planem Saharowa a Stalin III został OSKAPOWANY przez mego stryja Czesława Prawdzica, na którym to SKAPIE zostały Zjednoczone Niemcy 1.I.1990.
Wobec tego, że Satelitarna Detekcja Złota jest ZBRODNIĄ PRZECIW LUDZKOŚCI to Niemcy odesłali ją do ONZ, ale dali TYLKO SOWIETOM, którzy zakamuflowali ją wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych ONZ. Sprawę ujawnił dopiero Bank Atlantycki wobec GROŹBY rekwizycji Złota Stalina, które zostało złożone w Polskim Skarbcu Wojennym przez marszałka Broz-Tito-Pindara na paszport amerykański mego ojca.

NASA wydała Oświadczenie, że POWSTRZYMANIE KATASTROFY KLIMATYCZNEJ JEST MOŻLIWE.
Chciałbym zapytać klimatologów NASA, jak Sobie Wyobrażają Zapobieżenie, czy Odwrócenie Katastrofy Klimatycznej BEZ MOJEJ TECHNOLOGII EKOLOGICZNEJ ???
Liberałowi nie wpuścili mnie do KIOTO 1997, choć TYLKO JA miałem i mam wnioski STRATEGICZNE do Efektu Cieplarnianego. Miast tego podpisano tam Protokół Kioto cherubina Hitlera, obliczony na Wykupienie USA przez haremy holokaustyczne, przed czym uchroniła USA Monika Levinsky. Jak powiedział Prezydent Nixon to ŻYDZI DYWIDENDY NIE POTRZEBUJĄ, BO ŻYJĄ Z RENTY KRYMINALNEJ.
Gdy doszło do bójki między Cherubinem Hitlera a mną to w obronie Cherubina wystąpił Poznań, czego efektem była Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatycznych POZNAŃ 2008: https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencja_Narod%C3%B3w_Zjednoczonych_w_sprawie_Zmian_Klimatu,_Pozna%C5%84_2008//
Ja nazwałem tą konferencję MAŁPIĄ więc została zaraz przeniesiona do Kopenhagi a z Kopenhagi do Paryża, gdzie małp z poznańskiego zoo NIE WPUSZCZONO. Nie wpuszczono tam też cherubina Hitlera.
 
Strony: 1 2 3 Następna »
 
 
« powrót|drukuj