Skip Navigation
 

27. PŁOCK

Francuzi mówią KAPITAŁ TO WŁADZA, czego najlepszym przykładem jest Płock. Gdy byłem w szkole średniej to Małpy Archeologiczne zaczęły krzyczeć, że ZNALEZIONO PALATIUM WŁADYSŁAWA HERMANA. - Co za Palatium myślę sobie. Władysław Herman mieszkał w pałacu RZYMSKIM, bo stać go było na włoskich architektów, i dopiero po kilku latach dowiedziałem się, że owe PALATIUM to Baszta Granitowa, która nadawała się na turmę dla KAJDANIARZY...

Profesor Konik – ponoć kuzyn Kanclerza Kohla – powiedział mi, że Profesor Szafrański poskarżył mu się, iż Nie Ma Komu Pozostawić Płocka, bo syn wybrał egiptologię. Profesor Konik odpowiedział, że Ma Takiego i wskazał mnie. Stanowczo ODMÓWIŁEM: Tam rządziła bowiem PETROCHEMIA, której Wspaniały Płock był potrzebny Jak Piąte Koło u Woza, więc najpierw chcieliby mnie przekupić apotem zepchnęli ze skarpy. - Co tam Petrochemia, angielscy masoni OTRULI BY. - To Palatium pokutuje Do Dziś, a na domiar zrobiono z Prebendy PŁOCKI PALAC KSIĄŻĘCY ??? - GRATULACJE DLA KAPITAŁU ŻYDOARABSKIEGO.

Nazwa Płocka pochodzi od skandynawskiej PLANKI do wożenia rudy żelaznej. Syn Asklepiosa Machaon przeniósł metalurgię mazowiecką do Bramnego-Torunia, budując Wspaniały Toruń, zaś w Płocku rozbudował zamek AMAZON według projektu Najwspanialszego Pałacu Cesarskiego w Kolonii, Pragi i Foreneusza-Francjona. Od płockiego a'MAZONA urobiono też nazwę MAZOWSZE.

Amazon był zamkiem WSPANIALSZYM od Wawelu, skoro Bona chciała przenieść do Płocka STOLICĘ, ale podczas renesansowej przebudowy pałacowa część Amazona osunęła się do Wisły z powodu nieszczelnego wodociągu. Potem do XIX wieku wydobywano w Płocku Kamień Wiślany, z którego wypalano Najlepsze Wapno. Kamień ten pochodził z Kazimierza Dolnego.

W latach 80. był DRAMAT NARODOWY z powodu Osuwania Się Do Wisły Płockiej Skarpy, więc poszedłem na Politechnikę i powiedziałem, że NIE POTRZEBNA JEST BARDZO DROGA TECHNIKA AMERYKAŃSKA tylko Austriacki Regulamin Saperski, który mówi, że Jak Less Dostanie Wody To Robi Się SZAJS – w jaki to sposób uratowałem Płocką Skarpę.

Niech więc masoni angielscy i szejkowie arabscy przestaną więzić polskiego króla w Turmie.
 
 
« powrót|drukuj