Skip Navigation
 

50. EKOLOGIA

https://forsal.pl/lifestyle/technologie/artykuly/8994896,wyrwac-miecz-z-rak-technologicznych-nadludzi.html WYRWAĆ MIECZ Z RĄK TECHNOLOGICZNYCH NADLUDZI, Jarema Piekutowski, Monika Kostera

Ludzie poddają się nowoczesnym Übermenschom nie dlatego, że są od nich głupsi albo słabsi, tylko dlatego, że zostali wprowadzeni w błąd.
Kim są najbogatsi ludzie świata? Prawie wszyscy pochodzą z USA [LISTA]
1. Elon Musk: 236 bilionów $; 3. Jeff Bezos: 152 bilionów $; 9. Mark Zukerberg: 114 bilionów $. II. Miejsce na tej liście zajmuje FRANCUZ od Perfum Francuskich. Perfumy Francuskie powstały z inwestycji Wersalskich Dam, które WALCZYŁY z Opaskudzaniem Wersalu przez Srajców. Sprowadziły najlepszych farmaceutów paryskich, żeby ZABILI Straszne ODORY wydawane przez Srajców, którzy w ten sposób PROTESTOWALI skoszarowanie ich przez Króla Słońce.
Gdy Marysieńska zobaczyła Pawi Tron to orzekła, że do Zamku Królewskiego się NIE NADAJE więc zarządziła budowę Pawiego Pałacu w WILANOWIE. Gdy dowiedział się o tym Król Słońce, który miał Uszy WSZĘDZIE, to zainteresował się Historią Persji.
Nadworni historycy powiedzieli mu, że Król Królów zapytał swych doradców, CO ZROBIĆ, ŻEBY POZBYĆ SIĘ WICHRZYCIELI? na co ci odpowiedzieli: ZBUDÓJ PANIE WSPANIAŁY PAŁAC I SKOSZARÓJ W NIM WSZYSTKICH MOŻEBNYCH. KAŻ IM ZAJMOWAĆ SIĘ SZTUKAMI PIĘKNYMI I MUZYKĄ, KTÓRE CZASAMI POOGLĄDASZ I POSŁUCHASZ – A BĘDZIESZ MIAŁ SPOKÓJ.
Król Słońce POMYŚLAŁ, że też ma kłopot z Nicponiami więc kazał zbudować WERSAL. Ale gdy wyjechał na Południe to Nicponie OSRAŁY mu ten Wersal NIEMOŻEBNIE więc po powrocie Zamordował Colberta.
Według tej Metryki WILANOWA i WERSALU to Elon Musk kupił od Czechów za Psie Pieniądze TESLĘ, Zaklął w Capa ekologów Elektrykiem, który jest ABSURDEM Technicznym, Finansowym i Ekologicznym, i został Najbogatszym Człowiekiem Świata, poza oczywiście Rokefelerem, którego jest agentem, i Rotszyldem. Bezos podniósł zaś Ze Śmietnika AMAZONA, którego Nie Chcieli Polacy, i został II Wicebogaczem itd... Polacy nie są tu suwerenami, gdyż Polski Kapitał Narodowy Żydzi sprzedali Niemcom.

https://wiadomosci.wp.pl/wojskowy-samolot-runal-trzech-zolnierzy-usa-nie-zyje-6935017148976064a

"Trzech żołnierzy amerykańskich piechoty morskiej zginęło, a pięciu zostało ciężko rannych w wyniku katastrofy wojskowego samolotu u północnych wybrzeży Australii. Akcja ratunkowa trwa."

To jest Zajob Amerykański z arsenału technologii hitlerowskiej, którym Binladen-Bush SKONTROWAŁ mego Aerobusa w NASA, ze skutkiem ZŁAMANIA Imperialnej Doktryny Teodora Roosevelta na silniku Nadrowskiego. Chińskie KITANY – nazwa od Chin Prawdziców – wypędziły bowiem po wojnie jugosłowiańskiej z Morza Południwochińskiego US Navy z jej APACZAMI pod Cztery Wiatry, bo te Ginąć, jak te w Kosowie, Nie Chciały.
Zajob Binladena-Busha bierze Półpluton, gdy Aerobus KOMPANIĘ, czyli 6 razy więcej. Aerobus jest MANEWROWY, gdy manewrowość Zajoba jest Zerowa. Wypadkowość Zajoba jest REKORDOWA a Uzbrojenie KILKAKROTNIE mniejsze od Aerobusa przy identycznych kosztach itd., itp...
Binladen nie chciał się UZALEZNIAĆ od Obcej Technologii więc Wypierdolił Teodora Roosevelta Na Zbitą Morde.

FORSAL.PL, BIZNES - EKOLOGIA - RAPORTY SPECJALNE:
ChatGPT: Inflacja - Kryzys energetyczny - Wojna w Ukrainie - Ceny mieszkań - Atom w Polsce

Ukryte dotacje. Wsparcie dla paliw kopalnych osiągnęło w 2022 r. historyczny rekord oprac. Tomasz Lipczyński
 
 
« powrót|drukuj